WawaCraft

WawaCraft 2021

Projekt WawaCraft to odpowiedź na potrzebę urozmaicenia lekcji z wykorzystaniem narzędzi platformy Eduwarszawa.pl. Realizowany jest przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy, we współpracy z Microsoft Polska, firmą MindCloud oraz Instytutem Polska Przyszłości im. Stanisława Lema. 

Aktualna edycja

 • Nauczyciele i uczniowie grają w Minecraft
  Dziś ogłoszono laureatów konkursu w projekcie WawaCraft – na przygotowanie autorskiej mapy edukacyjnej. W listopadzie 2021 r. Warszawa wspólnie z Microsoft Polska, MindCloud oraz Instytutem Polska Przyszłości im. Stanisława Lema, zaprosiła szkoły do udziału w 2. edycji projektu. Nauczyciele uczą przedmiotów wykorzystując do tego grę komputerową. Zwieńczeniem projektu jest przygotowanie razem z uczniami autorskiej mapy w Minecrafcie.

Poprzednie edycje

 • Przedłużamy zgłoszenia do WawaCraft Przedłużamy zgłoszenia do projektu WawaCraft!
  WawaCraft daje możliwość atrakcyjnego i urozmaiconego prowadzenia zajęć przez nauczycieli, a co ważniejsze - zaciekawia uczniów. Pokazała to frekwencja podczas pierwszego webinarium, gdzie dołączyło blisko 200 uczestników.
 • WawaCraft WawaCraft | webinaria dla uczniów
  WawaCraft jest odpowiedzią na urozmaicone i atrakcyjne lekcje z wykorzystaniem platformy Eduwarszawa.pl. Projekt stanowi element rozwoju platformy i adresowany jest do wszystkich zainteresowanych nauczycieli oraz uczniów (w wieku 10-16 lat) szkół i placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest m.st. Warszawa.
 • WawaCraft Trwają webinaria dla nauczycieli | WawaCraft
  Wystartowała druga edycja projektu WawaCraft. Dlatego serdecznie zapraszamy nauczycieli warszawskich szkół i placówek do udziału w webinariach dotyczących wykorzystania Minecraft podczas zajęć szkolnych.
 • WawaCraft wydarzenie 10.11 Startuje druga edycja projektu WawaCraft
  WawaCraft to program dla uczniów i nauczycieli warszawskich szkół i placówek oświatowych z wykorzystaniem edukacyjnej wersji gry Minecraft. Warszawa realizuje ten projekt we współpracy z Microsoft Polska, MindCloud oraz Instytutem Polska Przyszłości im. Stanisława Lema. Zgłoszenia szkół do projektu przyjmowane są do 30 listopada.

Wyświetlanie 1 - 5 z 9 rezultatów.