Rekrutacja do przedszkoli 2022/2023

Plan organizacji oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych
na rok szkolny 2022/2023

Bemowo

  1. Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego, ul. gen. W. Thomméego 1
  2. Szkoła Podstawowa nr 301 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2, ul. Brygadzistów 18
  3. Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego, ul. Tkaczy 27
  4. Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6,
    ul. S. Szobera 1/3
  5. Szkoła Podstawowa nr 321 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7,
    ul. ppłk. W. Szadkowskiego 3
  6. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej,
    ul. Oławska 3
  7. Szkoła Podstawowa nr 350 im. Armii Krajowej, ul. K. Irzykowskiego 1a
  8. Szkoła Podstawowa nr 357, ul. Zachodzącego Słońca 25
  9. Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego, ul. Rozłogi 10
  10. Szkoła Podstawowa nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego, ul. gen. W. Czumy 8
  11. Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz, ul. M. E. Andriollego 1

 

Białołęka

  1. Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Kobiałka 49
  2. Szkoła Podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego, ul. Bohaterów 41
  3. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. Marii Kownackiej, ul. Zaułek 34
  4. Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza, ul. Myśliborska 25
  5. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego,
    ul. Leśnej Polanki 63/65
  • Szkole podporządkowana jest organizacyjnie Szkoła Filialna, ul. Sprawna 28
  1. Szkoła Podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego, ul. Podróżnicza 11
  2. Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi, ul. Porajów 3
  3. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera,
    ul. Strumykowa 21a
  • Szkole podporządkowana jest organizacyjnie Szkoła Filialna, ul. Topolowa 15
  1. Szkoła Podstawowa nr 344 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstania Warszawskiego,
    ul. Erazma z Zakroczymia 15
  2. Szkoła Podstawowa nr 355 im. Jana Wedla, ul. Ceramiczna 11
  3. Szkoła Podstawowa nr 356 im. Ryszarda Kaczorowskiego, ul. Głębocka 66
  4. Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II, ul. Strumykowa 21
  5. Szkoła Podstawowa nr 368 im. „Polskich Olimpijczyków”, ul. Ostródzka 175
  6. Szkoła Podstawowa nr 361, ul. Ruskowy Bród 19
  7. Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego w Warszawie, ul. Płużnicka 4

 

Bielany

  1. Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego, ul. Rudzka 6
  2. Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk, ul. Samogłoska 9
  3. Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej, ul. Aspekt 48    
  4. Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego, ul. A. Fontany 3
  5. Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza, ul. L. Staffa 21
  6. Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny, al. W. Reymonta 25
  7. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 214 im. Stanisława Skrypija,
    ul. A. Fontany 1
  8. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej,
    ul. J. Kasprowicza 107
  9. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka", ul. Wrzeciono 9     
  10. Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich, ul. Szegedyńska 11
  11. Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr Aleksandra Landy, ul. J. Balcerzaka 1
  • Szkole podporządkowana jest organizacyjnie Szkoła Filialna im. Zygmunta Sokołowskiego, ul. Arkuszowa 202
  1. Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza, ul. W. Broniewskiego 99a
  2. Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego, ul. J. Kochanowskiego 8 
  3. Szkoła Podstawowa nr 352 im. Jerzego Huberta Wagnera, ul. J. Conrada 6
  4. Szkoła Podstawowa nr 370 w Zespole Szkół nr 49, ul. L. Tołstoja 2
  5. Szkoła Podstawowa nr 369 im. Antoniego Bolesława Dobrowolskiego,
    ul. S. Przybyszewskiego 45

 

Mokotów

  1. Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju, ul. Cieszyńska 8
  2. Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego, ul. Wałbrzyska 5
  3. Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino,
    ul. G. Bruna 11
  4. Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery,
    ul. A. Grottgera 22
  5. Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945, ul. Jeziorna 5/9
  6. Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej, ul. Okrężna 80
  7. Szkoła Podstawowa nr 119 im. 3 Berlińskiego Pułku Piechoty, ul. Pułku AK „Baszta” 3
  8. Szkoła Podstawowa nr 157 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza,
    ul. Kazimierzowska 16
  9. Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego, ul. Zwierzyniecka 10
  10. Szkoła Podstawowa nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego, ul. Bokserska 30
  11. Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego, ul. Spartańska 4
  12. Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej, ul. Czarnomorska 3
  13. Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Barcelońska 8
  14. Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga, ul. św. Bonifacego 10

 

Ochota

  1. Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego, ul. Spiska 1
  2. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 327 im. dr Anny Lechowicz, ul. Białobrzeska 44
  3. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 287 w Zespole Szkół Specjalnych nr 87 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 63A

 

Praga Południe

  1. Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa, ul. L. M. Paca 44
  2. Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego, ul. Kwatery Głównej 13
  3. Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny, ul. W. Umińskiego 12
  4. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 282 w Zespole Szkół Specjalnych nr 86 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. dr. Jana Bogdanowicza w Warszawie, ul. Niekłańska 4/24

 

Praga Północ

  1. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r.,
    ul. Kawęczyńska 2
  2. Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi, ul. Jagiellońska 7
  3. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego,
    ul. Białostocka 10/18
  4. Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kowieńska 12/20
  5. Szkoła Podstawowa nr 258, ul. B. Brechta 8
  • Szkole jest podporządkowana organizacyjnie Szkoła Filialna, ul. Namysłowska 1
  1. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka, ul. Otwocka 3
  2. Szkoła Podstawowa nr 395 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, ul. J. Sierakowskiego 9

 

Rembertów

  1. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 189 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego,
    ul. Dwóch Mieczy 5
  2. Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. Obrońców Radiostacji Armii Krajowej w Rembertowie, ul. I. Paderewskiego 45

 

Śródmieście

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka, ul. Wilcza 53
  2. Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca,
    ul. D. B. Meiselsa 1
  3. Szkoła Podstawowa nr 34 im. Stanisława Dubois, ul. L. Kruczkowskiego 12b
  4. Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica,
    ul. Drewniana 8
  5. Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej, ul. Niecała 14
  6. Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego, ul. Ciasna 13
  7. Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka, ul. Karmelicka 13
  8. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 226 z Oddziałami Przedszkolnymi w Instytucie Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego, pl. Trzech Krzyży 4/6

 

Targówek

  1. Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego, ul. Gościeradowska 18/20
  2. Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi  im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Balkonowa 4
  3. Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego, ul. Mieszka I 7
  4. Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego, ul. Radzymińska 227
  • Szkole jest podporządkowana organizacyjnie Szkoła Filialna, ul. Topazowa 26
  1. Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka,
    ul. Remiszewska 40
  2. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 206 im. Władysława Reymonta,
    ul. Bartnicza 2
  3. Szkoła Podstawowa nr 275 z Oddziałami Integracyjnymi im. Artura Oppmana,
    ul. św. Hieronima 2
  4. Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej, ul. Suwalska 29
  5. Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera, ul. Turmoncka 20
  6. Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza, ul. Krakusa 2
  7. Szkoła Podstawowa nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Bartnicza 8
  8. Szkoła Podstawowa nr 379 im. Szarych Szeregów, ul. Turmoncka 2
  9. Szkoła Podstawowa nr 398, ul. Rembrandta 8
  10. Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego „Alka”, ul. Samarytanka 11A

 

Ursus

  1. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II, ul. Orłów Piastowskich 47
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego, ul. W. Sławka 9
  3. Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej, ul. M. Keniga 20
  4. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy,
    ul. gen. K. Sosnkowskiego 10
  5. Szkoła Podstawowa nr 382, ul. Konińska 2
  6. Szkoła Podstawowa nr 381 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. M. Drzymały 1
  7. Szkoła Podstawowa nr 383 im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ul. Warszawska 63
  8. Szkoła Podstawowa nr 360, ul. Dzieci Warszawy 42

 

Ursynów

  1. Szkoła Podstawowa nr 81 im. Juliana Ursyna Niemcewicza, ul. Puszczyka 6
  2. Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo, ul. Taneczna 54/58
  3. Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina, ul. Koncertowa 8
  4. Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny, ul. Hawajska 7
  5. Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców, ul. J. Cybisa 1
  6. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Christiana Andersena,
    ul. L. Teligi 3
  7. Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann, ul. Związku Walki Młodych 10
  8. Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków, ul. L. Hirszfelda 11
  9. Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara „Rudego”, ul. W. Małcużyńskiego 4
  10. Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego, ul. E. Lokajskiego 3
  11. Szkoła Podstawowa nr 384 im. Stanisława Staszica, ul. Kajakowa 10

 

Wawer

  1. Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych, ul. Poezji 5
  2. Szkoła Podstawowa nr 86 im. Bronisława Czecha, ul. Koryncka 33
  3. Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich, ul. Przygodna 2
  4. Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta,
    ul. M. Pożaryskiego 2
  5. Szkoła Podstawowa nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego, ul. Wilgi 19
  6. Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia I, ul. Króla Maciusia 5
  7. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 „Klonowego Liścia”, ul. Wolna 36/38
  8. Szkoła Podstawowa nr 218 im. Michała Kajki, ul. M. Kajki 80/82
  9. Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich, ul. Bajkowa 17/21
  10. Szkoła Podstawowa nr 404, ul. Cyklamenów 28

 

Wesoła

  1. Szkoła Podstawowa nr 171 im. Stanisława Staszica, ul. Armii Krajowej 39
  2. Szkoła Podstawowa nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej, ul. Brata Alberta 46
  3. Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich, Trakt Brzeski 18
  4. Szkoła Podstawowa nr 174 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki, pl. Wojska Polskiego 28
  5. Szkoła Podstawowa nr 353 im. „Wielkich Odkrywców”, ul. Cieplarniana 23
  6. Szkoła Podstawowa nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Klimatyczna 1

 

Wilanów

  1. Szkoła Podstawowa nr 104 im. Macieja Rataja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3,
    ul. Przyczółkowa 27
  2. Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego, ul. Uprawna 9/17
  3. Szkoła Podstawowa nr 300 im. Wandy Rutkiewicz, ul. Gubinowska 28/30
  4. Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego, ul. św. Urszuli Ledóchowskiej 10
  5. Szkoła Podstawowa nr 400 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, ul. Oś Królewska 25

 

Włochy

  1. Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego, ul. Przepiórki 16/18
  2. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 PP AK „Garłuch”,
    ul. Malownicza 31
  3. Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza, ul. Radarowa 4b
  4. Szkoła Podstawowa nr 227 im. Lotników Polskich w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5,
    ul. Astronautów 17
  5. Szkoła Podstawowa nr 359 w Zespole Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca „Victoria”,
    ul. Promienista 12a

 

Wola

  1. Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Grzybowska 35
  2. Szkoła Podstawowa nr 26 im. Mirosława Biernackiego, ul. Miedziana 8
  3. Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego, ul. Płocka 30
  4. Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sándora Petöfiego, ul. Grabowska 1
  5. Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej, ul. Syreny 5/7
  6. Szkoła Podstawowa nr 148 im. Hugona Kołłątaja, ul. Ożarowska 69
  7. Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury, ul. Żytnia 40
  8. Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej, ul. Ogrodowa 42/44
  9. Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy, ul. Esperanto 7a
  10. Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego, ul. J. Brożka 15
  11. Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima, ul. Esperanto 5
  12. Szkoła Podstawowa nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej, ul. Elekcyjna 21/23
  13. Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa, ul. Redutowa 37
  14. Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317 im. Edmunda Bojanowskiego, ul. Deotymy 37
  15. Szkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusa, ul. J. Olbrachta 48/56
  16. Szkoła Podstawowa nr 386 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Grenady 16
  17. Szkoła Podstawowa nr 387 im. Szarych Szeregów, ul. M. Kasprzaka 1/3
  18. Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II, ul. Deotymy 25/33
  19. Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego, ul. Smocza 19
  20. Szkoła Podstawowa nr 403, ul. K. Karlińskiego 6

 

Żoliborz

  1. Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana, ul. Or-Ota 5
  2. Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana, ul. Mścisławska 1
  3. Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy, ul. Przasnyska 18a
  4. Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego, ul. Braci Załuskich 1
  5. Szkoła Podstawowa nr 391 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego ps. „Alek”, ul. A. Filarecka 2
  6. Szkoła Podstawowa nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”, al. Wojska Polskiego 1A
  7. Szkoła Podstawowa nr 396, ul. A. German 5A

Załączniki: