Lato i zima w mieście

Warszawska Akcja „Lato/Zima w Mieście”

Warszawska Akcja „Lato/Zima w Mieście” organizowana jest corocznie podczas ferii zimowych (w około 100 Feryjnych Placówkach Edukacyjnych) oraz ferii letnich (w ponad 160 Feryjnych Placówkach Edukacyjnych). Miasto podczas Akcji zapewnia całodzienną opiekę oraz atrakcje dla kilkudziesięciu tysięcy dzieci, również w szkołach specjalnych. Dla młodzieży przygotowywana jest bogata oferta zajęć specjalistycznych m.in.: edukacyjnych, sportowych, kulturalnych i artystycznych.

Aktualności

  • Sieć na kulturę – bezpłatne kursy online dla dzieci i młodzieży! „Lato w Mieście” on-line
    Jak Twoje dziecko powinno zadbać o bezpieczeństwo w sieci? Gdzie najlepiej szukać zasobów cyfrowych? Co trzeba wiedzieć, by korzystać z internetowych usług i serwisów na zaawansowanym poziomie? Doświadczeni trenerzy realizujący projekt „Sieć na kulturę” mogą Ci pomóc i zwiększyć kompetencje Twojego dziecka w ramach jednego z ośmiu tygodniowych kursów w formule online.
  • Czwórka nastolatków, robiących sobie zdjęcia Fokus. Warsztaty z uważnej fotografii
    Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zaprasza młodzież od 13 do 18 roku życia do udziału w bezpłatnym cyklu "Fokus. Warsztaty z uważnej fotografii". Bezpłatne zajęcia będą odbywały się w dniach 16-20 oraz 27 sierpnia na świeżym powietrzu, w przestrzeni letniej instalacji POLIN na Łące.
  • Kilkuletnia dziewczynka w stroju kąpielowym i okularach przeciwsłonecznych Technologiczne wakacje w Centralnym Domu Technologii | Warsztaty dla dzieci i młodzieży
    W ramach akcji "Lato w mieście", Centralny Dom Technologii przygotował cykl 11 wciągających zajęć i warsztatów dla grup dzieci i młodzieży z warszawskich szkół. Szykuje się mnóstwo twórczej zabawy, inspirujących doświadczeń, naukowych odkryć i nowych znajomości!

Wyświetlanie 1 - 3 z 9 rezultatów.