Kalendarz wydarzeń

 • Program "Aktywnie po zdrowie"(otwiera się w nowej karcie)

  ćwiczenia sportowe na hali. Kobieta ćwiczy na piłce terapeutycznej.

  Zapraszamy na grupowe ćwiczenia ruchowe dla osób z niepełnosprawnością fizyczną w stopniu lekkim i umiarkowanym (mieszkańców Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy posiadających orzeczenie o niepełnosprawności) w ramach programu „Aktywnie po zdrowie”.

  źródło: rembertow.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

 • Świetlica dla dzieci i rodziców z Ukrainy(otwiera się w nowej karcie)

  Zapraszamy dzieci z rodzicami z Ukrainy na specjalne zajęcia w świetlicy w Wawerskim Centrum Kultury Filii Radość. Harmonogram: poniedziałek i piątek w godzinach 11:00-14:00, wtorek w godzinach 12:00-14:00.

  źródło: wawer.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

 • BIGGER THAN US – edukacyjny pokaz specjalny filmu

  Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej, Best Film oraz Entropia Słowa zapraszają dyrektorów szkół, nauczycieli, wychowawców młodzieży, pedagogów szkolnych, animatorów kultury oraz samych uczniów (młodzież 15+) na specjalny pokaz edukacyjny filmu „BIGGER THAN US” z udziałem warszawskich działaczy na rzecz klimatu, edukacji, zdrowego żywienia itd. Scenariusz wydarzenia: 14:00 – 14:05 – przywitanie gości 14:10 – 15:45 – projekcja filmu 15:50 – 16:40 – rozmowa z zaproszonymi Gośćmi, którą...

  źródło: edukacja.um.warszawa.pl

 • Piknik Naukowy

  Czy kropla wody może lewitować? Jak to się dzieje, że glony świecą? Czy prarekiny miały zdrowe zęby? Odpowiedzi należy szukać na 25. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, którego bohaterką będzie woda.

  źródło: edukacja.um.warszawa.pl

 • Gra o Wolność(otwiera się w nowej karcie)

  Dłonie, z góry i dołu wyciągnięte do siebie, między nimi czarny napis. Wkoło szare napisy. Całość na jasnym tle.

  Czy wiecie, że istnieją takie miejsca, w których idea solidarności jest zupełnie nieznana? W jednym z nich mieszka Norbert, bohater naszej tegorocznej Gry o Wolność. Już 22 maja wyrusz z nami w pasjonującą grę miejską, podczas której przybliżymy pojęcie solidarności jemu, jego znajomym i... sobie samym.

  źródło: kultura.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)