Kalendarz wydarzeń

 • Spotkanie „O kosmosie przy kawie”- konkurs Moon Camp 2021/22

  Polscy uczniowie zaprojektowali w tym roku najlepszą bazę księżycową i wygrali konkurs Moon Camp Explorers, organizowany przez Biuro Edukacji ESA. Kolejna edycja tego konkurs właśnie się rozpoczęła. Centrum Nauki Kopernik zaprasza, by porozmawiać o tym przy kawie.

  źródło: edukacja.um.warszawa.pl

 • Koronawirus na celowniku

  W obliczu zmagań z epidemią i trwającej akcji szczepień Centrum Nauki Kopernik zaprasza wraz z Polską Akademią Nauk na cykl cotygodniowych spotkań z naukowcami. Zaproszeni goście, wybitni przedstawiciele różnych dziedzin nauki będą odpowiadać na Wasze pytania, odnoszące się do problemów związanych z epidemią, szczepieniami i ogólną profilaktyką COVID-19.

  źródło: edukacja.um.warszawa.pl

 • Warsztaty historyczne im. prof. Bronisława Geremka

  Brak obrazka

  To program skierowany do uczniów zainteresowanych historią z klas 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Są to interaktywne, oparte na dyskusji zajęcia z historii współczesnej świata, Europy, Polski.

  źródło: edukacja.um.warszawa.pl

 • Kosmos w szkole

  Odkrywaj z nami tajemnice kosmosu i inspiruj się by wprowadzać je do swoich zajęć edukacyjnych. Zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się edukacją, i mające w swoim sercu specjalne miejsce na tematykę kosmiczną, na konferencję Kosmos w Szkole! Konferencja to przestrzeń do wymiany doświadczeń w zakresie popularyzacji nauki pomiędzy Europejską Agencją Kosmiczną a polskimi edukatorami i edukatorkami. Nie trzeba być specjalistą w wykorzystywaniu wątków kosmicznych na zajęciach, żeby wynieść z...

  źródło: edukacja.um.warszawa.pl

 • Zobacz z architektami najlepsze szkoły(otwiera się w nowej karcie)

  We wrześniu i październiku zapraszamy na niedzielne spacery po nowych szkołach. Wydarzenie współorganizujemy z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w ramach 12. Festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE. Główny temat: „Jak robić szkołę?”.

  źródło: architektura.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)