Kalendarz wydarzeń

 • "Warszawa programuje!" - cykl szkoleń dla nauczycieli

  Żółto-czerwona grafika - obrys mapy Warszawy oraz napis "Warszawa programuje"

  "Warszawa programuje" to projekt realizowany przez WCIES we współpracy z Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Program obejmuje cykl szkoleń, doskonalących umiejętności prowadzenia zajęć dydaktycznych z informatyki.

  źródło: edukacja.um.warszawa.pl

 • Gadanie o mrocznych aspektach internetu | Webinar dla młodzieży

  Grafika ze szczegółami wydarzenia - turkusowe tło, turkusowo-czarne napisy "Gadanie o Internecie. Webinar dla młodzieży. Gadanie o: mrocznych aspektach internetu"

  Podczas webinaru usłyszycie interesujące przykłady działalności hakerów oraz dowiecie się czym jest zjawisko phishingu – zagrożenia, które dotyczy praktycznie każdej osoby. Zaproszeni eksperci opowiedzą Wam także, czym jest tajemniczy Dark Net. Spotkanie odbędzie się 6 grudnia br. w formule online.

  źródło: edukacja.um.warszawa.pl

 • Laboratorium edukacji CDT - warsztaty dla nauczycieli

  Grafika z tekstem i szczegółami warsztatów. Po

  Centralny Dom Technologii zaprasza nauczycieli na darmowe, 2-dniowe warsztaty stacjonarne na temat nowoczesnych metod edukacji i ich praktycznego wykorzystania w sali szkolnej. Podczas szkolenia poznacie dokładnie #STEAM – interdyscyplinarną metodę prowadzenia projektów edukacyjnych. Dowiecie się także, jak w swojej pracy możecie sprytnie wykorzystywać Roboty Edukacyjne i Mikrokontrolery.

  źródło: edukacja.um.warszawa.pl