null

Zapisy na kurs „Młodzi w kryzysie – pomoc młodzieży w wieku 13-26 lat w Warszawie doświadczającej różnego rodzaju kryzysów”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Uczniowie na korytarzu Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta.
Autor: m.st. Warszawa

Zapraszamy do zapisów na kurs „Młodzi w kryzysie – pomoc młodzieży w wieku 13-26 lat w Warszawie doświadczającej różnego rodzaju kryzysów” organizowany przez Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

Kurs jest skierowany do osób pracujących z młodzieżą w Warszawie, a w szczególności do nauczycieli/nauczycielek, psychologów/psycholożek, pedagogów/pedagożek szkolnych, urzędników/ urzędniczek, pracowników/pracowniczek miejskich instytucji oraz organizacji pozarządowych.

W ramach kursu odbędzie się 5 całodziennych szkoleń, które są bezpłatne i będą dotyczyć m.in faz rozwoju, zmian zachowania, zaburzeń psychicznych, formalno-prawnych kwestii opieki nad młodzieżą, wybranych aspektów interwencji kryzysowej, samouszkodzeń, próby samobójczej i samobójstwa w szkole oraz młodzieży LGBT+ zagrożonej dyskryminacją..

Na kurs mogą zapisać się osoby, które nie uczestniczyły w poprzednich jego edycjach.

Harmonogram całego kursu i formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: https://dzialam.um.warszawa.pl/mlodzi-w-kryzysie

Liczba miejsc jest ograniczona.
Na zgłoszenia czekamy do 14 kwietnia 2022 r.