null

Wykaz osób do kontaktu – rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Drukuj link otwiera się w nowej karcie

W załączonym pliku znajduje się wykaz osób – pracowników Wydziałów Oświaty dla Dzielnic – które udzielają informacji dotyczących postępowania rekrutacyjnego do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025.

Bemowo

  • Elżbieta Ziegler - eziegler@um.warszawa.pl – tel. 22 443 77 93

Białołęka

  • Edyta Gierczak - egierczak@um.warszawa.pl - tel. 22 325 41 99
  • Urszula Kamionowska - Ukamionowska@um.warszawa.pl - tel. 22 325 41 95

Bielany

  • Beata Danilecka - bdanilecka@um.warszawa.pl - tel. 22 443 48 08
  • Elżbieta Sawicka - elzbieta.sawicka@um.warszawa.pl - tel. 22 443 48 02

Mokotów

  • Maja Łata - mlata@um.warszawa.pl – tel. 22 443 66 85
  • Dalila Barańska - dbaranska@um.warszawa.pl – tel. 22 443 66 80
  • Ewa Siedlecka - esiedlecka@um.warszawa.pl – tel. 22 443 66 91
  • Dariusz Lech - dlech@um.warszawa.pl – tel. 22 443 63 78

Ochota

  • Anna Gula - agula@um.warszawa.pl – tel. 22 443 98 40

Praga-Południe

  • Wioletta Pobocha - wpobocha@um.warszawa.pl – tel. 22 443 55 24
  • Maja Król - maja.krol@um.warszawa.pl – tel. 22 443 55 33

Praga-Północ

  • Sylwia Zielińska - s.zielinska@um.warszawa.pl – tel. 22 443 79 76

Rembertów

  • Agnieszka Krupińska - ag.krupinska@um.warszawa.pl – tel. 22 443 39 40

Śródmieście

  • Joanna Kozorowska - Jkozorowska@um.warszawa.pl – tel. 22 443 91 85
  • Małgorzata Tonia-Ongirska - mtonia@um.warszawa.pl – tel. 22 443 91 22
  • Anna Mucha - Amucha@um.warszawa.pl – tel. 22 443 91 76

Targówek

  • Wanda Ząbkowska - WZabkowska@um.warszawa.pl – tel. 22 443 86 53
  • Małgorzata Hanc - mhanc@um.warszawa.pl –  tel. 22 443 86 42

Ursus

  • Katarzyna Cichocka - kcichocka@um.warszawa.pl – tel. 22 443 61 15
  • Zbigniew Konczewski - Zkonczewski@um.warszawa.pl – tel. 22 443 61 48

Ursynów

  • Aneta Rachtan - arachtan@um.warszawa.pl – tel. 22 443 73 38
  • Jakub Dzięcioł - jdzieciol@um.warszawa.pl – tel. 22 443 72 17

Wawer

  • Katarzyna Łagocka - Klagocka@um.warszawa.pl – tel. 22 443 68 68

Wesoła

  • Agata Sokołowska-Mielechin - agata.sokolowska@um.warszawa.pl – tel. 22 443 40 42
  • Kamila Żbikowska - kamilazbikowska@um.warszawa.pl – tel. 22 443 40 43

Wilanów             

  • Renata Miros - Rmiros@um.warszawa.pl – tel. 22 443 49 36
  • Łukasz Mokrzycki - lmokrzycki@um.warszawa.pl – tel. 22 443 49 95

Włochy

  • Monika Bedyńska - mbedynska@um.warszawa.pl – tel. 22 443 43 97
  • Katarzyna Pawlak - Katarzyna.pawlak@um.warszawa.pl – tel. 22 443 43 96

Wola    

  • Renata Kluska - rkluska@um.warszawa.pl – tel. 22 443 56 71
  • Iza Lesińska - ilesinska@um.warszawa.pl – tel. 22 325 66 37
  • Izabela Łyczko - ilyczko@um.warszawa.pl – tel. 22 443 56 72

Żoliborz

  • Agnieszka Kosiarz - akosiarz@um.warszawa.pl – tel. 22 443 88 58
  • Małgorzata Czajkowska-Ścisło - ma.czajkowska@um.warszawa.pl – tel. 22 443 88 55

Załączniki: