null

Wykaz osób do kontaktu – rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W załączonym pliku znajduje się wykaz osób – pracowników Wydziałów Oświaty dla Dzielnic – które udzielają informacji dotyczących postępowania rekrutacyjnego do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023.


Bemowo

Elżbieta Ziegler
eziegler@um.warszawa.pl  | 22 44 37 793

Białołęka

Edyta Gierczak
egierczak@um.warszawa.pl | 22 32 54 199

Bielany

Beata Danilecka
bdanilecka@um.warszawa.pl | 22 44 34 808

Elżbieta Sawicka 
elzbieta.sawicka@um.warszawa.pl | 22 44 34 802

Mokotów

Maja Łata
mlata@um.warszawa.pl | 22 44 36 685

Dalila Barańska
dbaranska@um.warszawa.pl | 22 44 36 680

Ewa Siedlecka
esiedlecka@um.warszawa.pl | 22 44 36 691

Ochota

Anna Gula 
agula@um.warszawa.pl | 22 44 39 840

Praga Południe

Wioletta Pobocha
wpobocha@um.warszawa.pl | 22 44 35 524

Andrzej Kołodziejczyk
akolodziejczyk@um.warszawa.pl | 22 44 35 499

Praga Połnoc

Sylwia Zielińska
s.zielinska@um.warszawa.pl | 22 44 37 976

Rembertów

Ilona Prejss-Iwanicka
iprejss@um.warszawa.pl | 22 44 33 912

Sylwia Firlag-Dukiewicz
sfirlag@um.warszawa.pl | 22 44 33 811

Śródmieście

Joanna Kozorowska
Jkozorowska@um.warszawa.pl | 22 44 39 185

Małgorzta Tonia-Ongirska
mtonia@um.warszawa.pl | 22 44 39 122

Sylwia Mielcarz
smielcarz@um.warszawa.pl | 22 44 39 329

Targówek

Wanda Ząbkowska
WZabkowska@um.warszawa.pl | 22 44 38 653

Ursus

Zbigniew Konczewski
Zkonczewski@um.warszawa.pl | 22 44 36 148

Ursynów

Aneta Rachtan
arachtan@um.warszawa.pl | 22 44 37 338

Jakub Dzięcioł 
jdzieciol@um.warszawa.pl | 22 44 37 217

Wawer 

Katarzyna Łagocka
Klagocka@um.warszawa.pl | 22 44 36 868

Wesoła 

Elżbieta Bareja
EBareja@um.warszawa.pl | 22 44 34 042

Wilanów

Renata Miros
Rmiros@um.warszawa.pl | 22 44 34 936

Włochy

Monika Bedyńska
mbedynska@um.warszawa.pl | 22 44 34 397

Wola

Renata Kluska
rkluska@um.warszawa.pl | 22 44 35 671

Katarzyna Gajewicz 
kgajewicz@um.warszawa.pl | 22 44 35 669

Edyta Chrzanowska
echrzanowska@um.warszawa.pl | 22 44 35 670 

Żoliborz

Dorota Michałowska 
dorota.michalowska2@um.warszawa.pl | 22 44  38 855

Załączniki: