null

Warszawskie Wieści Oświatowe

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Przedstawiamy najnowszy numer Warszawskich Wieści Oświatowych – newslettera Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawa. Znajdą w nim Państwo najważniejsze informacje dotyczące warszawskiej oświaty, doskonalenia umiejętności oraz projektów edukacyjnych. Mamy nadzieję, że dzięki przyjaznej formule nasz newsletter będzie dla Państwa przystępny , a zawarte w nim materiały – pomocne w pracy. 

Aby móc korzystać z pełnej treści newslettera, trzeba się zalogować na swoim koncie Eduwarszawa.pl.

Aby otrzymywać najnowsze wydania bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową, wystarczy zapisać się do listy mailingowej. Można to zrobić, klikając w link: https://forms.office.com/r/M9EyjZxuyX.


Z uwagi na skalę zjawiska Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy stworzyło specjalny materiał, w którym przekazywane będą najważniejsze informacje, związane z obecnością w stołecznych przedszkolach, szkołach i placówkach dzieci i młodzieży z ogarniętej wojną Ukrainy. Jest już przeszło 10 tys. i liczba ta stale rośnie. Poniżej zebraliśmy niezbędną wiedzę, która ułatwi Państwu poznanie aktualnej sytuacji prawnej uchodźczych rodzin i zorganizowania im jak najlepszej edukacji, pomocy czy opieki w tym traumatycznym czasie. 

Załącznik: Materiał specjalny 

Załączniki: