WARSZAWSKA AKADEMIA MŁODYCH LIDERÓW 6.0 - Rekrutacja

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą działać bardziej profesjonalnie, wzmocnić swoją pozycję liderską, bardziej angażować rówieśników i społeczności lokalne w swoje inicjatywy, wykorzystywać dostępne w Warszawie narzędzia i mechanizmy partycypacji młodzieży, a także poznać innych aktywnych, młodych Warszawiaków i Warszawianki, z którymi mogliby nawiązać współpracę.

Jeśli:

🔰 masz między 13 a 26 lat,

🔰 działasz na terenie Warszawy,

🔰 możesz określić się działaczem/ką społecznym/ą lub aktywistą/ką,

🔰 masz doświadczenie w Młodzieżowej Radzie Dzielnicy, samorządzie uczniowskim/studenckim/ współpracujesz z warszawskimi organizacjami pozarządowymi lub ruchu obywatelskim/ jesteś wolontariuszem/ką,

🔰 masz poczucie wpływu na rozwój swojej szkoły, dzielnicy, miasta, środowiska lub ngo i chcesz ten wpływ poszarzeć,

🔰 chcesz dowiedzieć się i wdrażać w swoje działania ideę odpowiedzialnego i uważnego liderstwa,

🔰 masz gotowość do rozwoju

Nie zwlekaj i wyślij formularz dostępny tutaj już dziś!

Na zgłoszenia czekamy do 14 kwietnia!

Rekrutacja do programu WAML 6.0 składa się z dwóch etapów:

• wysłanie zgłoszenia za pomocą formularza aplikacyjnego do 14 kwietnia 2022
  • wybrane osoby zaprosimy do udziału w rozmowach rekrutacyjnych, które odbędą się w dniach 25.04-29.04.2022

Program WAML 6.0 obejmuje:

• udział w warsztacie wprowadzjąco-integracyjnym – 19-20 maja 2022
  • udział w wyjazdowym treningu liderskim – 2-4 czerwca 2022
  • udział w 4 szkoleniach wspierających rozwój liderski (14 czerwca, 10 września, 1 października, 15 października)
  • realizację autorskich projektów społecznych w kilkuosobowych zespołach, tzw. trening zadaniowy (w okresie od czerwca do października 2022)
  • udział w spotkaniach z mentorem podczas realizacji treningu zadaniowego
  • współtworzenie konferencji podsumowującej (listopad 2022 – dokładna data zostanie podana później).

Fundacja zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia wybranych działań w formacie online.

Partnerem merytorycznym w projekcie jest Fundacja Civis Polonus.

Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

Kontakt:

Karolina Grzegorzak