null

V Warszawski Festiwal Wokalny

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Warszawski Festiwal Wokalny w Starej Prochowni SCEK. Edycja V. 2023

W maju odbędzie się V edycja Warszawskiego Festiwalu Wokalnego, organizowanego przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej. Zapraszamy do udziału w konkursie uczniów i uczennice warszawskich szkół, uczestników i uczestniczki warszawskich placówek pozaszkolnych, a także osoby mieszkające na terenie m.st. Warszawy.

Festiwal adresowany jest do młodzieży, która chciałaby zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Zachęcamy również do zgłaszania swoich autorskich kompozycji. Temat inspiracji przy wyborze repertuaru do tegorocznej edycji Festiwalu to: wolność, tolerancja, pasja i szczęście wyrażane muzyką.

Warszawski Festiwal Wokalny będzie wyjątkową okazją, żeby pokazać swoją twórczość szerokiej publiczności na profesjonalnej scenie w Starej Prochowni SCEK.

Konkurs jest prowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:

  • 13 – 16 lat
  • 17 – 20 lat

Zgłoszenia można nadsyłać do 16 maja za pomocą elektronicznego formularza zgłoszenia: kategoria 13 – 16 lat: formularz zgłoszenia
kategoria 17 – 20 lat: formularz zgłoszenia

Każda osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa utwory, w tym jedna piosenka powinna być zaprezentowana w języku polskim. Uczestnicy i uczestniczki mogą dodatkowo zgłosić do konkursu jeden autorski utwór.

Podkłady muzyczne należy załączyć w formularzu w postaci linku lub linków. Każdy podkład należy opisać imieniem i nazwiskiem osoby uczestniczącej oraz tytułem. O poprawnej weryfikacji zgłoszenia powiadomimy drogą mailową.


Przesłuchania odbędą się 25 i 26 maja 2022 r., a finał Festiwalu 26 maja 2023 r.

Wszystkie etapy Konkursu oraz Gala Finałowa odbędą się na scenie Starej Prochowni SCEK (ul. Boleść 2, Warszawa).

Kontakt:

Koordynatorka konkursu: Nika Warszawska, tel.: 22 277 06 18
e-mail: nwarszawska@eduwarszawa.pl lub: scek@eduwarszawa.pl

Koordynatorka merytoryczna konkursu:
Urszula Napiórkowska – wokalistka, dykcjonistka, kreatorka głosu w zakresie wymowy i śpiewu.

Regulamin konkursu