null

Startup Jump – Konferencja podsumowująca VII edycję projektu

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencję kończącą VII edycję projektu Start-up Jump w dniu 8 czerwca o godzinie 12:00 do Centrum Kreatywności Targowa, przy ul. Targowej 56. Opowiemy, które innowacyjne inkubatory i co-worki odwiedziła Warszawska młodzież, z jakimi przedsiębiorcami rozmawiała, jakie pomysły podobały się jej najbardziej i czego chciałaby się dowidzieć w kolejnej – VIII edycji. Podzielimy się z  także wrażeniami z realizacji Mistrzostw Startup Jump, w ramach których licealiści angażowali całą swoją młodzieńczą kreatywność do tworzenia firm na próbę.

Swoimi doświadczeniami podzielą się także  przedsiębiorcy, tutorzy i współorganizatorzy Startup Jumpu, którzy specjalnie dla młodzieży udzielali swojej przestrzeni oraz wiedzy zupełnie za darmo – w ramach przyjaznej współpracy z Miastem Warszawą. Tego dnia będziemy gościć, m.in. przedstawicieli Krajowej Izby Gospodarczej, SGH, Startup Academy, Brain Embassy, Fundacji IT Girls firmy Revas, i innych!

A na koniec,  pokażemy naszym uczestnikom Centrum Kreatywności Targowa – miejski inkubator dla przedsiębiorców kreatywnych, oraz Fab Lab fundacji Orange i Stowarzyszenia Robisz.to – żeby podzielić się z Wami choć małym ułamkiem tego, czym inspirowaliśmy naszą młodzież w tej edycji.

Na wszystkich uczestników będzie czekał lekki poczęstunek, miła atmosfera i dobra okazja do sieciowania.

Link do rejestracji: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Start-up-Jump-202122

Serdecznie zapraszamy!

Zespół organizatorów projektu Star-up Jump

Załączniki: