null

Zostań właścicielem wirtualnego sklepiku szkolnego i ucz się biznesu!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, Biuro Edukacji Urzędu Miasta m.st.Warszawy, Centrum Przedsiębiorczości "Smolna" oraz firma Revas zapraszają uczniów 7-8 klas szkół podstawowych z Warszawy do udziału w I edycji biznesowego konkursu "Warszawskie Mistrzostwa Startup Jump Junior"!

Warszawskie Mistrzostwa Startup Jump Junior to praktyczny konkurs biznesowy dla uczniów 7-8 klas szkół podstawowych z Warszawy. Uczestnicy konkursu, w 3 osobowych zespołach wcielą się w rolę współwłaścicieli wirtualnych sklepików szkolnych i będą podejmować realistyczne decyzje biznesowe z wykorzystaniem Branżowych Symulacji Biznesowych Revas.

Rekrutacja trwa do 3.11.2023, a liczba miejsc jest ograniczona. 

W trwającej 4 tygodnie rozgrywce eliminacyjnej online, Uczestnicy będą decydować m.in. o ofercie swojej firmy, strategii sprzedaży, zatrudnieniu czy marketingu. Po każdej rundzie dokonają analizy swoich decyzji, spróbują wyciągać wnioski i poprawiać wyniki swoich wirtualnych sklepików szkolnych. 

Finał

Najlepsze zespoły uczniowskie zmierzą się w wielkim finale, który zaplanowany jest na 19.12.2023 w siedzibie Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Zespoły z miejsc I-III zostaną nagrodzeni sprzętem elektronicznym. Uczestnicy, którzy zajmą miejsca poza podium, otrzymają nagrody pocieszenia. Na szkoły ze zwycięskiej drużyny czeka 12 miesięczny dostęp do Branżowych Symulacji Biznesowych.

Organizacja konkursu

Mistrzostwa podzielone są na kilka etapów:

  • rekrutacja (14 października – 3 listopada)
  • rozgrywka eliminacyjna online (13 listopada – 10 grudnia)
  • stacjonarny finał we WCIES (19 grudnia)

Szczegółowy harmonogram konkursu i regulamin można znaleźć na stronie Konkursu.

Rejestracja

Każda szkoła podstawowa m. st. Warszawy może zgłosić jeden lub dwa zespoły, składające się z 3 uczniów.

Zgłoszenia Zespołu do konkursu dokonuje nauczyciel/dyrektor szkoły poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie.

Formularz należy pobrać, uzupełnić, podpisać i wysłać na adres email: brobakiewicz@um.warszawa.pl.

Dodatkowych informacji dotyczących elektronicznej rejestracji udziela Beata Grzelak z Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego WCIES beata.grzelak@wcies.edu.pl (tel. 723 245 219).