null

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna TOP

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20071201180306top.jpg

Poradnia służy pomocą dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom i opiekunom z terenu całej Warszawy. Dla najmłodszych dzieci prowadzimy zajęcia terapeutyczne, rodzicom udzielamy porad psychologicznych przy pojawiających się kłopotach wychowawczych, prowadzimy też zajęcia grupowe dla rodziców.

Dla dzieci starszych i młodzieży prowadzimy poradnictwo dotyczące problemów emocjonalno-społecznych, trudności występujących w okresie dojrzewania oraz pomagamy w uczeniu się pokonywania emocjonalnych barier egzaminacyjnych, ponadto wykonujemy badania psychologiczne i sporządzamy diagnozy. Prowadzimy również treningi metodą EEG-Biofeedback dla dzieci i młodzieży, pozostających pod opieką naszej poradni.

Zapraszamy wraz z rodzicami również dzieci i młodzież z wadami słuchu i wzroku. Udzielamy w tym wypadku porad przy podjęciu decyzji dotyczącej wyboru formy kształcenia i wydajemy odpowiednie orzeczenia.

Prowadzimy także zajęcia dla dzieci:

  • z opóźnionym rozwojem psychoruchowym (terapia SI),

  • z trudnościami w czytaniu i pisaniu (dysleksja),

  • z trudnościami związanymi z nauką matematyki (dyskalkulia),

  • z zaburzeniami mowy i języka.

W poradni naszej pracują fachowcy wysokiej klasy posiadający duże doświadczenie, tytuły naukowe, ukończone studia podyplomowe i kursy specjalistyczne. Jesteśmy placówką, do której zgłaszają się zarówno uczelnie, jak i studenci w celu odbywania praktyk zawodowych.

Wizyty i zajęcia w poradni są bezpłatne. Przyjmujemy każde dziecko i każdego rodzica z terenu całej Warszawy. Mamy stałą kadrę i 37-letnie doświadczenie w niesieniu pomocy dzieciom i młodzieży.

Dojazd:

Nasz adres - Warszawa-Ochota, ul. Raszyńska 8/10, dojazd tramwajem lub autobusem do placu Zawiszy. Idąc ulicą Raszyńską mijamy hotel Sobieski i ulicę Tarczyńską. Nasza poradnia mieści się w trzypiętrowym budynku z wejściem od podwórza. 

 

Typ placówki
Edukacja
Lokalizacja
Ochota
Specjalizacja instytucji
ADHD, nadpobudliwość psychoruchowa, Jąkanie
Godziny pracy
poniedziałek-piątek w godz. 8.00.-20.00, soboty w godz. 9.00-14.00
Kadra

W Poradni pracują psychologowie, pedagodzy, psychoterapeuci oraz logopedzi.

Adres
Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa
Telefon: 22 822 77 17

Sprawdź lokalizację na mapie

Pomoc dziecku

Filtry