null

Pracuj wygodnie – poznaj podstawy Worda

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, udostępniamy bezpłatny kurs korzystania z aplikacji Microsoft Word. Kurs pochodzi od twórcy kanału Format C: na YouTube. Autor cyklu w przystępny sposób tłumaczy, jak używać edytora. Pokazuje, gdzie znaleźć każdą podstawową funkcję w menu. Jak ją zastosować, aby tekst wyglądał właśnie tak, jak chcemy.

Prawie wszyscy przygotowujemy dokumenty w edytorze tekstu. Dodatkowo nasze dokumenty musza być dostępne cyfrowo. Jednak Microsoft ciągle rozwija program, a nie każdy z nas się szkolił, aby komfortowo z niego korzystać.

Cykl składa się z krótkich, kilkuminutowych filmów. Pod każdym z nich jest lista omawianych możliwości programu. Wybór czcionki, ustawianie interlinii, formatowanie listy czy używanie stylów – te umiejętności przydadzą się każdemu pracownikowi naszego urzędu. Twórca kanału „Format C” potrafi wszystko wyjaśnić bez użycia niepotrzebnych trudnych słów.

Umiejętne korzystanie z programu Word pozwoli Ci poczuć się pewnie. Znając ważne funkcje bez kłopotu przygotujesz dokument zgody ze wzorem pisma urzędu i zapewnisz jego dostępność cyfrową. Nie wahaj się, czasem warto zajrzeć do podstaw.

Przejdź do kursu