null

Pracownia Uruchamiania Czujności, czyli nowy projekt edukacyjny w Teatrze Guliwer!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W Teatrze Lalek Guliwer rusza 27 października nowy projekt edukacyjny – Pracownia Uruchamiania Czujności.

Jest to cykl sześciu spotkań o charakterze warsztatowo-wykładowym, podczas których zaproszeni specjaliści i specjalistki podzielą się swoją filozofią pracy w projektach twórczych dla dzieci i młodzieży. Spotkania skierowane są do nauczycieli i nauczcielek, animatorów i animatorek, edukatorów i edukatorek i zakładają rozwój kompetencji wypływających z idei budowania demokratycznych sytuacji twórczych.

Spotkania będą miały charakter inspiracyjno-praktyczny. Wśród zaproszonych gości, którzy będą brali udział w spotkaniach są: artystka wizualna i reżyserka Jaśmina Wójcik, pedagożka teatru Anna Rochowska, pedagog teatru, muzyk i performer Sebastian Świąder, współzałożycielka i redaktorka naczelna Wydawnictwa Wytwórnia Magda Kłos-Podsiadło oraz pedagożka teatru i dramaturżka Dorota Kowalkowska. Spotkania poprowadzi pedagog teatru Jakub Drzastwa.

W ramach warsztatów powstanie „Alfabet Czujności” (w wersji elektronicznej), który będzie zbiorem zjawisk, terminów i podpowiedzi do aktualizowania swojej czujności w obszarze twórczej pracy z dziećmi i młodzieżą.

Do udziału w projekcie można zgłaszać się drogą mailową poprzez wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego dostępnego na stronie Teatru www.teatrguliwer.pl. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Pracownia Uruchamiania Czujności