null

Piłki dla Afryki

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Autor: Adrian Włudarski

Lubisz oglądać mecze? Chcesz włączyć się w święto futbolu nie tylko poprzez kibicowanie naszej reprezentacji? Ta akcja powinna Cię zainteresować! Co powiesz na quiz wiedzy o mundialu? 30 pytań o najlepszych strzelców, wyniki meczów i najskuteczniejszych bramkarzy. Cały dochód z reklam, które będą wyświetlane podczas rozwiązywania quizu, trafi na akcję wysyłki sprzętu sportowego dla dzieci z Tanzanii!

Quiz możesz rozwiązać tutaj:  https://mathematics.live/pl/konkurs/pilki-dla-afryki

To będzie Twoja cegiełka wspierająca fantastyczną pracę, jaką od lat wykonuje w Afryce Marcin “Hanys on Tour” Kupczak. Jego zaangażowanie i pasja, która łączy sport i edukację, umożliwiła zbudowanie kilku boisk, na których trenował z dziećmi, a także remont szkoły w Loltepes - małej wiosce w środkowej Tanzanii. To tam właśnie trafi sprzęt kupiony za zebrane pieniądze. 
 
Jest to wydarzenie o charakterze międzynarodowym. Odbywa się jednocześnie w 14 krajach! 
 
Zastanawiasz się, jak możesz dodatkowo pomóc? Przekaż tę informację dalej - wyślij znajomym, udostępnij w social mediach. Sprawdźcie, kto z Waszej ekipy jest największym znawcą futbolu! 
 
Sukces tej akcji leży w Twoich rękach! Dla Ciebie to tak niewiele, a dla dzieci w Tanzanii wręcz niepowtarzalna szansa na rozwijanie pasji.

 

 

 

Zobacz galerię (10 zdjęć)