null

Pewność siebie i motywacja! Jak wzmocnić siebie w chwilach kryzysu?

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Kolejne spotkanie wyjątkowego kursu dla maturzystów online! Od września do grudnia eksperci z Uniwersytetu SWPS przeprowadzą maturzystów przez wszystkie etapy przygotowania do matury. Począwszy od planu na przyszłość, przez wskazówki dotyczące uczenia się, planowania nauki, do radzenia sobie ze stresem, brakiem motywacji i przeciążeniem

Pewność siebie i motywacja! Jak wzmocnić swoje poczucie wartości w chwilach kryzysu?

W życiu, jak z pewnością dobrze wiesz, raz doświadczamy sukcesów, a niekiedy niestety musimy poradzić sobie z porażką. Trudności mogą spowodować, że tracisz motywację do dalszych działań, a Twoja pewność siebie spada. W przygotowaniach do matury również mogą zdarzyć się takie chwile, kiedy nie wszystko będzie szło po Twojej myśli i zaczniesz wątpić w pozytywny efekt swoich starań. Co zrobić, żeby w takich momentach nie poddać się i utrzymać wzmacniającą pewność siebie? Jak zachować motywację pomimo potknięć i utrudnień? Jakie zasoby mogą Ci pomóc?

 

W rozpoznaniu, co nas motywuje, a także we wskazaniu sposobów na utrzymanie dobrego poczucia własnej wartości pomogą maturzystom dr Agnieszka Mościcka-Teske – psycholog, psychoterapeutka, oraz Michalina Mruczyk – psycholog pracująca w szkołach, absolwentka Uniwersytetu SWPS.

Termin: 7 grudnia 2022 r. | godz. 18.00–19.00 | Online

 

Podczas webinaru porozmawiamy m.in. o tym:

  • Jak się nie poddawać w obliczu kryzysu?
  • W jaki sposób utrzymać motywację, kiedy doświadczasz porażek?
  • Co obniża, a co podnosi Twoją pewność siebie?
  • Jak nie słuchać się zbytnio swojego wewnętrznego krytyka?
  • Jakie sposoby mogą pomóc Ci w utrzymaniu dobrego i adekwatnego poczucia własnej wartości?

Prowadząca: Michalina Mruczyk – psycholożka pracująca z młodzieżą. Absolwentka psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Współpracowała z Uniwersytetem SWPS, prowadząc warsztaty dla młodzieży w szkołach oraz podczas Pol'and'Rock Festival. Obecnie pracuje w szkole podstawowej i liceum Spark Academy w Poznaniu.

Ekspert: dr Agnieszka Mościcka-Teske – psycholog, psychoterapeutka, trenerka umiejętności psychologicznych i biegła sądowa, powoływana jako ekspert w sprawach o mobbing i molestowanie seksualne w miejscu pracy. Absolwentka Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie (akredytacja EAP i EAGT). Zajmuje się problematyką stresu i sposobów radzenia sobie z nim, z uwzględnieniem czynników indywidualnych i środowiskowych, które chronią człowieka przed negatywnymi skutkami stresu. Jest autorką wielu artykułów naukowych na temat stresu zawodowego i mobbingu.

Zapisy: https://web.swps.pl/matura-2023-spotkanie7