null

Nakręć film i wygraj udział w międzynarodowym Creathonie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zadanie polega na stworzeniu 4-minutowego nagrania wideo, dotyczącego praw młodzieży w środowisku cyfrowym. Do wygrania udział w wyjątkowym wydarzeniu - Creathonie „Empowering Truth: Teens in Digital World”, który odbędzie się 27.11.2023 w Google Campus w Warszawie.

Dlaczego warto?

Wydarzenie to wyjątkowa szansa na współpracę w międzynarodowym środowisku, okazja, aby poznać młode, zaangażowane osoby z różnych krajów, aktywnie i twórczo spędzić czas w stolicy Polski, a także odegrać istotną rolę w tworzeniu bezpiecznego cyfrowego świata. Podczas wydarzenia będziecie tworzyć kreatywne rozwiązania, które wspierać będą Wasze prawa w internecie.    

Jak wziąć udział w konkursie? 

Należy utworzyć grupę 3-6 młodych osób w wieku 15-17 lat, która wraz z dorosłym opiekunem zgłosi swój udział w konkursie. Zadaniem młodzieży jest przygotowanie filmu, na którym wszyscy członkowie wystąpią i zaprezentują się w j. angielskim. Zgłoszenie powinno zostać przesłane NAJPÓŹNIEJ do 16.10.2023 na adres: mic@nask.pl przez osobę dorosłą, która w razie zakwalifikowania grupy zostanie jej opiekunem podczas wyjazdu. Organizatorzy pokrywają koszty podróży i zakwaterowania wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom.  


Więcej informacji na temat konkursu