null

Районні координатори – допомога учням з України | Koordynatorzy dzielnicowi – pomoc uczniom z Ukrainy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Szkoła Podstawowa, nauczanie początkowe, dzieci w ławkach podczas lekcji.
Autor: m.st. Warszawa

Нижче наведено список координаторів у районах Варшави, які допоможуть знайти місце у школі та дитячому садку.
Poniżej jest wykaz koordynatorów w dzielnicach Warszawy, którzy pomogą w znalezieniu miejsca w szkole i przedszkolu.

Bemowo | Бемово

Ewa Wyrwich-Hejduk | Ева Вирвіх-Хейдук

22 44 37 794 | ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl

Białołęka | Біалоленка

Arkadiusz Strzałkowski | Аркадіуш Стшалковський

22 32 54 193 | astrzalkowski@um.warszawa.pl

Bielany | Біелани

Katarzyna Krzyczkowska | Катажина Кржичковска

22 443 48 01 | kkrzyczkowska@um.warszawa.pl

Mokotów | Мокотув

Aleksandra Popek | Александра Попек

22 44 36 675 | aleksandra.popek@um.warszawa.pl

Ochota | Охота

Bożena Matławska | Божена Матлавска

22 44 39 841 | bmatlawska@um.warszawa.pl

Praga-Południe | Прага-Полудне

Maja Król | Мая Круль

22 44 35 533 | maja.krol@um.warszawa.pl

Irmina Iwańska | Ірміна Іваньска

22 44 35 511 | iiwanska@um.warszawa.pl

Praga-Północ | Прага-Пулнос

Alicja Kaźmierak | Аліція Казьміерчак

22 44 37 978 | Akazmierak@um.warszawa.pl

Rembertów | Рембертув

Sylwia Firląg-Dutkiewicz | Сильвія Фірліонг-Дуткевіч

22 44 33 811 | sfirlag@um.warszawa.pl

Śródmieście | Срюдміесьце

Anna Mucha | Анна Муха

22 44 39 176 | Amucha@um.warszawa.pl

Joanna Kozorowska | Йоанна Козоровска

22 44 39 185 | Jkozorowska@um.warszawa.pl

Targówek | Таргувек

Dariusz Gierczak | Даріуш Гіерчак

22 44 38 644 | dgierczak@targowek.waw.pl

Ursus | Урсус

Monika Drużyńska | Моніка Дружиньска

22 44 36 048 | mdruzynska@um.warszawa.pl

Ursynów | Урсинув

Paulina Dybicz-Gil | Пауліна Дибічь-Гіль

22 44 37 391 | Pdybicz-gil@ursynow.pl

Wawer | Вавер

Marta Chmielewska | Марта Хміелевска

22 44 36 891 | martachmielewska@um.warszawa.pl

Joanna Pobudkiewicz | Йоанна Побудкевич

22 44 36 890 | jpobudkiewicz@um.warszawa.pl

Wesoła | Весола

Elżbieta Bareja | Ельжбета Бaрея

22 44 34 042 | EBareja@um.warszawa.pl

Wilanów | Вілянув

Krzysztof Prusak | Кшиштоф Прусак

22 44 34 927 | Kprusak@um.warszawa.pl

Włochy | Влохи

Monika Bedyńska | Моніка Бединьска

22 44 34 397 | Mbedynska@um.warszawa.pl

Wola | Воля

Jolanta Kulmatycka | Йоланта Кульматицка

22 44 35 668 | jkulmatycka@um.warszawa.pl

Ewa Świderska | Ева Свідерска

22 32 56 624 | eswiderska@um.warszawa.pl

Żoliborz | Жолібож

Agnieszka Kosiarz | Агніешка Косяж

22 44 38 858 | akosiarz@um.warszawa.pl

Biuro Eduakcji – szkoły specjalne | Бюро Едукаціі – спеціальні  школи

Anna Pucz | Анна Пуч

22 44 33 519 | apucz@um.warszawa.pl 

Załączniki: