null

Inspiruję do nauki i rozwoju - bezpłatna konferencja dla nauczycieli

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Jak skutecznie uczyć i wspierać proces zdobywania wiedzy i jednocześnie dbać o relacje i dobrostan emocjonalny uczniów?

Obszar dydaktyczny i emocjonalny nieustannie się przenikają w pracy nauczyciela i wymagają różnych kompetencji. Dlatego tegoroczna konferencja dla nauczycieli będzie podzielona na dwie sekcje tematyczne:

  1. Ja – Wychowawca

W piątek 24.11.2023 przyświeca nam hasło “Ja Wychowawca”. Porozmawiamy o tym, jak radzić sobie z trudnymi emocjami w szkole. Opowiemy także, jak wspierać uczniów w odkrywaniu swoich talentów. Wszystkie prelekcje będą zawierały wiele praktycznych wskazówek, dzięki którym będziecie mogli zdobytą wiedzę wykorzystać w pracy z uczniami. 

  1. Ja –  Nauczyciel 

Sobota 25.11.2023 odbędzie się pod hasłem “Ja Nauczyciel”. Porozmawiamy o dydaktyce - poznamy efektywne metody nauczania. Wysłuchacie prelegentów, którzy są autorami naszych scenariuszy, prowadzili webinary w ramach Ud dla Dorosłych, ale są też specjalistami z ogromną wiedza. Dowiecie się, czym jest neurodydaktyka, czyli uczenie przyjazne mózgowi. Następnie  przejdziemy przez dydaktykę nauczania przyrody i odpowiemy sobie na pytania: jak uczyć przyrody w szkole, żeby zainteresować nią uczniów. W kolejnym wystąpieniu opowiemy o tym, jaka jest rola zabawy w edukacji. 

Wydarzenie odbędzie się 24 i 25 listopada 2023 w formule online. Organizatorem Konferencji jest Uniwersytet Dzieci (Uniwersytet Dzieci)

  • Udział w konferencji jest bezpłatny. 
  • Zapisy i szczegółowy harmonogram Konferencji znajdują się pod linkiem: Bezpłatna konferencja dla nauczycieli (uniwersytetdzieci.pl)
  • Chętne osoby będą mogły otrzymać certyfikaty z każdego dnia konferencji, za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł za dzień.
  • Transmisja odbędzie się na platformie Clickmeeting. O udziale w konferencji decyduje kolejność wejścia na wydarzenie - transmisja jest ograniczona liczbowo. 
  • Konferencja będzie również transmitowana na naszym Facebooku - Uniwersytet Dzieci w Klasie. 

Zapraszamy do udziału w naszej bezpłatnej konferencji dla nauczycieli i dzielenia się informacją o wydarzeniu w swoich szkołach. Będzie to również okazja dla nas, by posłuchać o Waszych potrzebach. To dla nas bardzo ważne przy planowaniu kolejnych przedsięwzięć.  
 

Cieszymy się, że chcecie inspirować dzieci do nauki z nami!

Do zobaczenia !