null

Gra miejska „KOCHAM WINDY”

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Gra miejska „KOCHAM WINDY” to wydarzenie mające na celu promocję i szerzenie wiedzy
o  nowym zawodzie jakim jest technik urządzeń dźwigowych. Organizatorem gry jest Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych w Warszawie wraz z Polskim Stowarzyszeniem Producentów Dźwigów, Grę współorganizują firmy z branży dźwigowej : Schindler, KONE, OTIS i TKE Elevator przy udziale Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.

Wydarzenie  odbędzie się 8 kwietnia 2022 r. w godzinach 11.00- 15.00. Może wziąć w niej  udział 12 zespołów  wraz z nauczycielami ( w każdym zespole powinno być od 3 do 5 uczniów z klas VII i VIII warszawskich szkół podstawowych). Gra rozpocznie się i zakończy na terenie Zespołu Szkół Elektronicznych i Licealnych w Warszawie.

Na trasie gry znajdują się 4 wyjątkowe, najnowocześniejsze obiekty architektoniczne, w których wykorzystywane są windy. Konserwatorzy tych urządzeń przekażą uczestnikom  informacje o obiekcie i umożliwią zapoznanie się z ich specyfiką.

Zapisy do udziału w grze prowadzone są przez Internet. Zgłoszenia należy przesyłać na adres email: zseil@zseil.edu.pl do dnia 1 kwietnia 2022 r. do godz. 16.00  lub do wyczerpania liczby miejsc w grze (maksymalnie 12 drużyn). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny oraz dobrowolny. Szkoła wysyłając mail ze zgłoszeniem akceptuje regulamin gry.

Uczestnicy otrzymają od Organizatorów nagrody i upominki. Serdecznie zapraszamy. To będzie nie tylko wspaniała zabawa, ale możliwość zobaczenia miejsc, których nie znamy i poznania zawodu, który jest bardzo potrzebny.

 

 

Załączniki: