Gdy świat stanął na głowie - czyli jak zachować zdrowie w pandemicznym czasie

Gdy świat stanął na głowie - czyli jak zachować zdrowie w pandemicznym czasie.

Dzięki przekazanym przez Miasto Stołeczne Warszawa dodatkowym środkom z konkursu Gmina na Medal #SzczepimySię, Poradnia Specjalistyczna MOP może poszerzyć ofertę pomocową w okresie wrzesień - listopad 2022.

Zwiększymy liczbę i dostępność konsultacji dla młodzieży i ich rodziców poprzez uruchomienie dodatkowych sobotnich terminów.

Zapisy na konsultacje wstępne będą przyjmowane telefonicznie w godzinach 12.00-14.00 w dniach:

• 12 września 2022
  • 10 października 2022
  • 7 listopada 2022

Zapisy będą prowadzone przez psychologa i psychoterapeutę pod numerami telefonów: 22 646-57-25 i 515-103-831

W zależności od potrzeb zgłaszających się osób poszerzymy zakres konsultacji wstępnych o konsultację z:

• Terapeutami rodzinnymi
  • Dietetykiem
  • Seksuologiem
  • Psychiatrą

Dodatkowo poszerzymy ofertę Poradni o formy grupowe dla młodzieży i

nauczycieli:

• Trening rozwoju osobistego „Jak o siebie zadbać - w poszukiwaniu zdrowej równowagi” - trening przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 15/16 lat,
  • “Wystąpienia publiczne-jak mówić z sensem i polotem?” - rozwojowa grupa dla młodzieży w wieku 17-20 lat
  • “Po MOC do pomocy!” - warsztat wspierający nauczycieli, wychowawców, psychologów i pedagogów pracujących w warszawskiej oświacie
  • Qigong- techniki relaksacyjne dla każdego - warsztat dla nauczycieli, dyrektorów, pracowników oświaty.
  • “Mindfulness - trening redukcji stresu dla zapracowanych” - warsztaty z elementami mindfulnees służący redukcji stresu i przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu dla dyrektorów, wicedyrektorów i pracowników warszawskich poradni psychologiczno-pedagogicznych i specjalistycznych.

Szczegółowe informacje o formach grupowych znajdują się na stronie Poradni Specjalistycznej MOP www.mop-poradnia.pl