Gdy świat stanął na głowie - czyli jak zachować zdrowie w pandemicznym czasie

Gdy świat stanął na głowie - czyli jak zachować zdrowie w pandemicznym czasie.

Dzięki przekazanym przez Miasto Stołeczne Warszawa

dodatkowym środkom z konkursu Gmina na Medal #SzczepimySię, Poradnia Specjalistyczna MOP może poszerzyć ofertę pomocową w okresie marzec-lipiec 2022.

Zwiększymy liczbę i dostępność konsultacji dla młodzieży i ich rodziców poprzez uruchomienie dodatkowych sobotnich terminów.

Zapisy na konsultacje wstępne będą przyjmowane telefonicznie w godzinach 12.00-14.00 w dniach:

• 14 marca 2022
  • 11 kwietnia 2022
  • 16 maja 2022
  • 13 czerwca 2022

Zapisy będą prowadzone przez psychologa i psychoterapeutę pod numerami telefonów: 22 646-57-25 i 515-103-831

W zależności od potrzeb zgłaszających się osób poszerzymy zakres konsultacji wstępnych o konsultację z:

• Terapeutami rodzinnymi
  • Dietetykiem
  • Seksuologiem
  • Psychiatrą

Dodatkowo poszerzymy ofertę Poradni o formy grupowe dla młodzieży, rodziców i nauczycieli:

• Na dobry początek - grupa dla młodzieży w wieku 16-19 lat.
  • Fotografia, życie i ja – warsztat dla młodzieży 15-21 lat.
  • Zasiane – zebrane- warsztat dla młodzieży w wieku 15-19 lat.
  • Co mówi ciało? - warsztat dla młodzieży w wieku 18-21 lat.
  • Być ojcem nastolatka/nastolatki - rozwojowy warsztat dla ojców.
  • Qigong- techniki relaksacyjne dla każdego - warsztat dla nauczycieli, dyrektorów, pracowników oświaty.

Szczegółowe informacje o formach grupowych znajdują się na stronie Poradni Specjalistycznej MOP www.mop-poradnia.pl