GALA POKONKURSOWA I ZAKOŃCZENIE ROKU W OPP 175

27 czerwca 2022 w Służewskim Domu Kultury odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród XX edycji dwóch prestiżowych konkursów: muzycznego „Młode Talenty Muzyczne” o zasięgu ogólnopolskim i plastycznego „Bohaterowie naszych bajek” o zasięgu wojewódzkim organizowanym przez Ognisko pracy Pozaszkolnej „175”.

Gala  połączona została z zakończeniem roku szkolnego pracy ogniska. Na uroczystość przybyli niezwykle szacowni goście: Rzecznik Praw Dziecka – p. Mikołaj Pawlak, Burmistrz dzielnicy Mokotów – p. Rafał Miastkowski, za-ca Burmistrza – p. Krzysztof Skolimowski, Przedstawicielka Mazowieckiego Kuratora Oświaty – p. Anna Kościańska – Dobosz a gospodarzem uroczystości była p. Maria Popławska-Staniszewska-dyrektor ogniska. Obecność zacnych gości była  honorowa, gdyż objęli Oni swoim patronatem nasze konkursy.

Cała sala koncertowa SDK wypełniona została po brzegi laureatami konkursów, wzorowymi uczniami ogniska, oraz nauczycielami i rodzicami naszych podopiecznych. Uroczystość uświetniły występy uczniów, którzy zostali laureatami konkursu muzycznego „Młode Talenty Muzyczne”. Wielki popis i wspaniały koncert dał zespół „CK DRUMBIT”  z Centrum Kultury w Piasecznie. To był  niezwykle piękny i miły poranek tym bardziej, że honorowi goście wprowadzili na scenę mnóstwo humoru, pozytywnej energii co nadało uroczystości nie tylko podniosły, ale jednocześnie swobodny klimat przyjaźni i wzajemnej sympatii.

Zobacz galerię (2 zdjęć)