null

Edukacyjne spotkanie z Agnieszką Kosowicz

Drukuj otwiera się w nowej karcie
01.12.2021 15:00 - 01.12.2021 16:15
Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej im. KEN, UL. JEZUICKA 4, WARSZAWA

Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej POLSKIE FORUM MIGRACYJNE oraz
Entropia Słowa zapraszają dyrektorów szkół, nauczycieli, wychowawców młodzieży,
animatorów kultury, pedagogów szkolnych oraz młodzież na spotkanie z Agnieszką Kosowicz

 

 

Uchodźca, migrant, cudzoziemiec Być na granicy. Kryzys czy szansa?

1 grudnia (środa) 2021 roku
godz. 15.00 – 16.15

Gospodarz spotkania: Artur Wolski

Agnieszka Kosowicz – Prezeska Fundacji – pracuje na rzecz uchodźców i osób ubiegających się o status uchodźcy od 2000 roku. Założycielka PFM. Jest inicjatorką różnych działań na rzecz uchodźców i migrantów w Polsce, autorką i współautorką publikacji na temat uchodźców, migrantów i integracji. Prowadzi zajęcia i warsztaty na temat migracji i różnorodności kulturowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W PFM tworzy projekty, prowadzi działania informacyjne, warsztaty i szkolenia. Z wykształcenia – dziennikarka. Prywatnie ma trzy pasje: podróże, reportaż i ogród.

Aby wziąć udział w wydarzeniu w dniu 1 grudnia należy wysłać zgłoszenie do dnia 29 listopada https://scek.pl/edukacyjne-spotkanie-z-agnieszka-kosowicz/
Ilość miejsc ograniczona.

UWAGA! Zaproszenie jest pojedyncze i imiennePokaz jest przeznaczony tylko dla osób związanych z edukacją, animatorów kultury oraz młodzieży.


Wydarzenie będzie się odbywało w rygorze sanitarnym. Zgodnie z aktualizowanymi przepisami związanymi z Covid 19. O każdej ewentualnej zmianie powiadomimy w stosownym czasie i z wydarzeniem.


Wydarzenie będzie rejestrowane video i foto. Przybycie na uroczystość wiąże się z automatyczna zgodą na wykorzystanie wizerunku podczas rejestracji foto i video.