Dołącz do Akademii Młodych Architektek i Architektów

Ciekawi cię zawód architekta? Planujesz studiować architekturę? Chcesz zmieniać świat na lepsze? Dołącz do Akademii Młodych Architektek i Architektów. Rekrutacja do programu trwa tylko do 10.11!

Akademia Młodych Architektek i Architektów skierowana jest do uczniów warszawskich szkół średnich (w wieku od 14 do 18 lat), którzy:

• chcą studiować architekturę lub dopiero rozważają wybór tego kierunku;
  • interesują się swoim miastem, jego funkcjonowaniem i rozwojem;
  • chcą wykorzystywać takie umiejętności jak np. fotografia, rysunek, filmowanie w praktyce.

Spotkania odbywają się co tydzień, od listopada 2023 do lipca 2024, w czasie dostosowanym do programu szkolnego.

Zgłoś się do programu

O Akademii Młodych Architektek i architektów

Akademia Młodych Architektek i Architektów stanowi wielowątkową ofertę dla warszawskich uczniów szkół średnich, którzy chcą studiować architekturę lub dopiero rozważają wybór tego kierunku, ale także dla tych, którzy interesują się swoim miastem, jego funkcjonowaniem i rozwojem oraz tych, którzy chcą wykorzystywać takie umiejętności jak np. fotografia, rysunek, filmowanie w praktyce.

Wśród prowadzących są: Maciej Siuda, Jan Szeliga, Jan Przedpełski (Maciej Siuda Pracownia), Aleksandra Wasilkowska i Karolina Kotlicka (Pracownia Aleksandry Wasilkowskiej), Marta Tomasiak, Katarzyna Dorda, Paweł Jaworski (Experimental Urbanism – Paweł Jaworski) Mateusz Potempski (Otwarta Pracownia Jazdów Stowarzyszenie Akademickie), Polina Vietrova, Monika Konrad (Miasto Stołeczne Warszawa), Witek Hebanowski, Borys Lewandowski i Przemo Woś (Świadom), Natalia Budnik, Martyna Obarska, Marta Żakowska, Ola Litorowicz (Magazyn Miasta), Maciej Miłobędzki (JEMS Architekci), Tadeusz Nowakowski, Łukasz Pancewicz, Ania Światłowska.

Program realizowany jest przez Fundację Inna Przestrzeń, współfinansowany przez Urząd m. st. Warszawy

Więcej informacji o programie