null

Dla nauczycieli bezpłatne warsztaty o przyszłości w Centrum Nauki Kopernik

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Jak uczymy się my, a jak algorytmy? Co już potrafią sieci neuronowe? Co łączy mrówki z budowaniem i funkcjonowaniem miast przyszłości? Czy sztuczna inteligencja będzie za nas projektować, poprawiać nam urodę?

wyślij zgłoszenie do 11 kwietnia

warsztaty stacjonarne
14 kwietnia, godz.15.00-18.30


Centrum Nauki Kopernik w Warszawie zaprasza nauczycieli klas 7-8 i ze szkół średnich, uczących plastyki, geografii i WOS-u, przedmiotów ścisłych i humanistycznych. Zaprasza również edukatorów oraz inne osoby pracujące z młodzieżą. Uczestnicy wspólnie zwiedzą wystawę w części pt. Cyfrowy Mózg, poświęconej wpływom najnowszych technologii na człowieka. Podczas warsztatów zastanowią się nad znaczeniem tych eksponatów oraz porozmawiają, jak w atrakcyjny i angażujący sposób wykorzystać je do pracy z uczniami. Organizatorzy zadbali też o catering. Kopernik wystawia zaświadczenia dla nauczycieli o uczestnictwie w warsztatach.

Zgłoszenie trzeba wysyłać do 11 kwietnia – w tym celu należy wypełnić formularz:

https://www.kopernik.org.pl/kampanie-edukacyjno-informacyjne/program-przyszlosc-jest-dzis

Na powyższej stronie kliknąć w pasek: ZAPRASZAMY NA WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI

Więcej informacji: https://www.kopernik.org.pl/kampanie-edukacyjno-informacyjne/program-przyszlosc-jest-dzis


Program edukacyjny działa w ramach projektu „Kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechniania korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych”, realizowanego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, wspólnie z Państwowym Instytutem Badawczym NASK oraz Centrum Nauki Kopernik.