null

Spotkanie warsztatowo-wykładowe: „Depresja, obniżenie nastroju i zachowania ryzykowne u młodzieży”.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Autor: Fundacja Studio Psychologii Zdrowia

Fundacja Studio Psychologii Zdrowia zaprasza do udziału w projekcie finansowanym przez Dzielnicę Ursynów. Zajęcia są nieodpłatne i ich celem jest edukacja i wsparcie rodziców/opiekunów dzieci i nastolatków. Wydarzenie odbywa się w formule online.

Do udziału w zajęciach zapraszamy rodziców/opiekunów, którzy chcą wzmocnić swoje kompetencje, niepokoją się o swoje dziecko lub potrzebują po prostu porozmawiać oraz specjalistów chcących rozszerzyć swoją wiedzę.

Na spotkania obowiązują zapisy poprzez formularz:  https://www.survio.com/survey/d/N6H3K4C3T8M1A7W2I

Koordynator projektu: Katarzyna Góźdź
e-mail:  tornadozagrozen@gmail.com
tel:  533 300 401

 

W ramach projektu zapraszamy także do korzystania z bezpłatnych konsultacji indywidualnych z psychologiem, pedagogiem, terapeutą dzieci i młodzieży, terapeutą uzależnień. Nauczyciele z ursynowskich szkół, którzy wezmą udział w zajęciach, mogą otrzymać zaświadczenie o udziale w zajęciach.

Projekt „Tornado zagrożeń – świadomy rodzic i świadomy nastolatek 9 edycja” jest finansowany przez Dzielnice Ursynów m.st. Warszawy.


Informacja dla osób ze specjalnymi potrzebami:
“Jeśli mają Państwo kłopot z dostępem do treści, prosimy o telefon pod numer 533 300 401 lub e-mail na adres fundacji tornadozagrozen@gmail.com. Umożliwimy Państwu zapoznanie się z treścią i pomożemy w wypełnieniu formularza. Ustalimy też zapewnienie ewentualnego wsparcia podczas zajęć”.

Plakat z grafiką - różowe i czarne litery na białym tle oraz zdjęciem dwóch dorosłych osób i dwójki dzieci, siedzących na skale