null

Bezpłatne wejściówki dla nauczycieli na Wieczory dla dorosłych w Koperniku

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Centrum Nauki Kopernik zaprasza na kolejny Wieczór dla dorosłych już w czwartek 27 stycznia!

Rok 2023 został ogłoszony Rokiem Mikołaja Kopernika. To okazja, by przypomnieć postać i dokonania patrona Centrum, najsłynniejszego polskiego uczonego. Jego model kosmologiczny, w którym Ziemia stała się jedną z wielu planet krążących wokół Słońca, uznawany jest za pierwszą naukową rewolucję.

Podczas Wieczoru dla dorosłych, którym Centrum Nauki Kopernik otworzy Rok Kopernika, będzie mowa nie tylko o wybitnym astronomie, ale także o niekonwencjonalnym, kreatywnym myśleniu czy patrzeniu w gwiazdy.

Wieczory dla dorosłych to kultowe wydarzenie cykliczne, mające rzeszę wiernych fanów.

Bez dzieci. W dogodnych dla Ciebie godzinach. Raz w miesiącu Kopernik otwiera się tylko dla pełnoletnich! Start o godz. 19.00!

Specjalnie dla warszawskich nauczycieli Centrum Nauki Kopernik przygotowało pulę bezpłatnych wejściówek na to wydarzenie. Przez cały rok, co miesiąc będzie udostępniać nauczycielom kilkadziesiąt miejsc na Wieczory.

Poczuj się na Wystawach swobodnie bez towarzystwa dzieci i baw się dobrze. Na zwiedzanie Kopernika z uczniami przyjdzie czas później!

Nauczycieli szkół średnich oraz klas 7–8 szkół podstawowych zapraszamy szczególnie do obejrzenia podczas Wieczoru wystawy „Przyszłość jest dziś”. To wyjątkowa wystawa, poruszająca najistotniejsze współcześnie tematy. Zespół Centrum Nauki Kopernik przygotował do niej pakiet materiałów edukacyjnych, w tym scenariusze lekcji, które pomogą w zrealizowaniu zajęć poświęconych ciekawej i ważnej dla uczniów w tym wieku tematyce. Wspierają one także rozwój kompetencji przyszłości. Więcej informacji na stronie internetowej programu edukacyjnego „Przyszłość jest dziś”.

Aby wziąć udział w Wieczorze wraz z osobą towarzyszącą, wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia. Liczba miejsc na to wydarzenie jest ograniczona.

Link do rejestracji: https://www.kopernik.org.pl/form/pjd-wdd-dla-nauczycieli

Link do wydarzenia: https://www.kopernik.org.pl/wydarzenia/wieczory-dla-doroslych