null

Bezpłatne wejściówki dla nauczycieli na Wieczory dla dorosłych w Koperniku

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Już w czwartek 15 grudnia zapraszamy na kolejny Wieczór dla dorosłych do Centrum Nauki Kopernik! Podczas tego Wieczoru porozmawiamy o najdłuższej nocy w roku!

Wieczory dla dorosłych to kultowe wydarzenie cykliczne, mające rzeszę wiernych fanów.

Bez dzieci. W dogodnych dla Ciebie godzinach. Raz w miesiącu Kopernik otwiera się tylko dla pełnoletnich! Start o godz. 19.00!

Specjalnie dla warszawskich nauczycieli Centrum Nauki Kopernik przygotowało pulę bezpłatnych wejściówek na to wydarzenie. Przez cały rok, co miesiąc będziemy udostępniać nauczycielom kilkadziesiąt miejsc na Wieczory.

Poczuj się na Wystawach swobodnie, bez towarzystwa dzieci i baw się dobrze. Na zwiedzanie Kopernika z uczniami przyjdzie czas później!

Nauczycieli szkół średnich oraz klas 7–8 szkół podstawowych szczególnie zachęcamy do obejrzenia podczas Wieczoru wystawy „Przyszłość jest dziś”. To wyjątkowa dla nas wystawa, poruszająca najistotniejsze współcześnie tematy. Przygotowaliśmy do niej pakiet materiałów edukacyjnych, w tym scenariusze lekcji, które pomogą w zrealizowaniu zajęć poświęconych ciekawej i ważnej dla uczniów w tym wieku tematyce. Wspierają one także rozwój kompetencji przyszłości. Więcej informacji na stronie programu edukacyjnego „Przyszłość jest dziś”.

Aby wziąć udział w Wieczorze wraz z osobą towarzyszącą, wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia. 

Zobacz program najbliższego Wieczoru dla dorosłych.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA