null

Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli w przestrzeni wystawy Przyszłość jest dziś

Drukuj otwiera się w nowej karcie
31.05.2022 15:00 - 31.05.2022 18:30
Centrum Nauki Kopernik
Warsztaty Przyszłość jest dziś

Termin nadsyłania zgłoszeń do 27 maja
 
termin warsztatów 31 maja, godz. 15.00–18.30

wydarzenie stacjonarne, w Centrum Nauki Kopernik

Czy program komputerowy ma prawo oceniać naszą urodę? Co łączy mrówki z funkcjonowaniem miast przyszłości? Jak uczymy się my, a jak algorytmy?

Świat przyszłości stawia przed nami wiele pytań - w poszukiwaniu odpowiedzi Centrum Nauki Kopernik zaprasza nauczycieli na bezpłatne warsztaty wokół wystawy Przyszłość jest dziś.

To wystawa inna niż wszystkie – nie daje bowiem gotowych odpowiedzi, a inspiruje do zadawania pytań. Pokazuje rozwój i złożoność technologii oraz to, jaki wpływ już teraz ma na nasze życie. Tematy poruszane na wystawie są ważne dla młodych ludzi, dlatego warto, by nauczyciele wzięli udział w warsztatach, by dowiedzieć się, jak pracować z uczniami klas 7-8 oraz uczniami ze szkól ponadpodstawowych przy ich omawianiu.

Centrum Nauki Kopernik zaprasza nauczycieli przedmiotów ścisłych i humanistycznych, edukatorów oraz inne osoby pracujące z młodzieżą. Wspólnie zwiedzimy wystawę, a podczas warsztatów zastanowimy się nad znaczeniem prezentowanych eksponatów i porozmawiamy o tym, jak w angażujący sposób wykorzystać je do pracy z uczniami.

Zapisz się na bezpłatne warsztaty przez formularz, który znajdziesz na stronie:

https://www.kopernik.org.pl/kampanie-edukacyjno-informacyjne/program-przyszlosc-jest-dzis

 

 

Więcej o programie edukacyjnym: https://www.kopernik.org.pl/pjd