null

Beata Pawlikowska – Podpisywanie na z(a)wołanie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.12.2021 12:00 - 11.12.2021 14:00

Station of Art Gallery, Edipresse Książki, oraz Entropia Słowa zapraszają na jedyne takie spotkania w cyklu: “Podpisywanie na z(a)wolanie” 

Nie ma nic piękniejszego nad osobiste spotkanie Artysty: Poety, Pisarza, Aktora, Malarza, Grafika w Pięknym Miejscu.

Mądre, intymne rozmowy w Galerii Station of Art (Grzybowska 12/14) dają komfort i niepowtarzalną okazję by spotkać się i w intymnej atmosferze porozmawiać osobiście z naszymi Gośćmi…

Już 11 grudnia zapraszamy o godz. 12.00-14.00 zapraszamy do naszej galerii, by porozmawiać
Beatą Pawlikowską.

Gospodarz spotkania: Artur Wolski

Aby wziąć udział w naszym wydarzeniu w dniu 11 grudnia należy wysłać zgłoszenie do dnia 9 grudnia (link poniżej). Odpowiemy na każde zgłoszenie do dnia 10 grudnia.

https://entropiaslowa.email/event/beata-pawlikowska-podpisywanie-na-zawolanie/

Podczas spotkania będzie można zakupić kalendarz w promocyjnej cenieNowy kalendarz Beaty Pawlikowskiej „Rok Dobrych Myśli. Kalendarz na 2022 rok” wprowadzi nas w najlepszy czas – wystarczy tak niewiele: uśmiech, dobre nastawienie i odrobina czasu…„ Delektowanie i otaczanie się pięknem daje nam oddech, daje nam drugie życie” (Manifest SoA 2021) Towarzyszyć nam będzie zbiorowa wystawa prac artystów Galerii SoA

W duchu nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku serdecznie zapraszamy na  nową wystawę pod tytułem „Otul się sztuką”.

Ta ekspozycja jest złożona z kilkudziesięciu prac artystów tworzących w różnych stylach i technikach. Pokażemy obrazy olejne, akrylowe, grafiki, rysunki, rzeźby.