null

Berzpłatne szkolenia on-line w ramach projektu PRECOBIAS

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy nauczycieli i nauczycielki, edukatorki i edukatorów oraz pracowaników socjalnych do skorzystania z bezpłatnego szkolenia on-line w raamch projektu PRECOBIAS.

PRECOBIAS to reazliozwany ze środków Komisji Europejskiej projekt zapobiegania radykalizacji młodych ludzi w internecie poprzez zwiększenie ich świdomości dotyczącej powszechnych błędów poznawczych i jest m.in. skierowany do wszystkich osób pracujących z młodzieżą którzy chcą zrozumieć jak przebiega proces radykalizacji i jak można jemu przeciwdziałać. 

W ramach programu zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego szkolenia on-line realizowanego w języku polskim, które kończymy się uzyskaniem certyfikatu sygnowanego przez Uniwersytet Ludwika i Maksymiliana w Monachium oraz Uniwersytet w Gandawie.Szkolenie składa się z 12-godzinnego programu, który od jego rozpoczęcia należy ukończyć w przciągu 6 tygodni. Kurs dostarcza kluczowych spostrzeżeń na temat radykalizacji i łączy je z ludzkim przetwarzaniem informacji, aby przedstawić procesy umysłowe, które mają miejsce, gdy ludzie s konrontowani z ekstremistyczną propagandą w mediach społecznościowych.

Rejestracja na szkolenie: https://www.precobias.eu/pl/nasz-nieodplatny-kurs-online/

Więcej o projekcie https://www.precobias.eu/pl/

W Polsce projekt wspierają Komitet Dialogu Społecznego KIG oraz Centrum Analiz Międzynarodowego Instytutu Społeczeństwa Obywatelskiego