null

„Witaj w Klubie Młodego Odkrywcy” – bezpłatne warsztaty w Centrum Nauki Kopernik

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Chcesz rozwijać ciekawość świata, naukowe pasje i samodzielność swoich uczniów i uczennic? Szukasz pomysłu na angażujące zajęcia dla dzieci i młodzieży? Weź udział w bezpłatnych, jednodniowych warsztatach „Witaj w Klubie” i załóż Klub Młodego Odkrywcy (KMO) w swojej szkole, przedszkolu, świetlicy, domu kultury czy bibliotece.

Termin zgłoszeń: do 31 stycznia

Termin warsztatów: 4 lutego, godz. 9.00 – 17.00

Miejsce: Centrum Nauki Kopernik,  Warszawa


Warsztaty odbędą się 4 lutego, od godz. 9.00 do 17.00 w Warszawie, w Centrum Nauki Kopernik. To całodniowe spotkanie wypełnione wspólnym eksperymentowaniem, pracą w grupach i dyskusjami. Uczestnicy dowiedzą się, jak założyć i prowadzić klub, jakie korzyści daje bycie w społeczności KMO oraz przeprowadzą doświadczenia, które mogą wykorzystać w pracy z klubowiczami.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy do 31 stycznia wypełnić formularz zgłoszeniowy:

https://forms.office.com/e/p7GHeF188N   

Centrum Nauki Kopernik zaprasza osoby, które chciałyby założyć Klub Młodego Odkrywcy oraz początkujących opiekunów KMO. Liczy na nauczycieli, edukatorów, pedagogów przedszkolnych, bibliotekarki, opiekunów świetlic - z Mazowsza i Warszawy. W czasie warsztatów Organizatorzy zapewniają obiad. Nie pokrywają kosztów podróży ani noclegu. Każdy otrzyma zaświadczenie uczestnictwa w warsztatach.  

więcej informacji o warsztatach: http://kmo.org.pl/pl/news/4813