null

"Sztuczna inteligencja AI zmienia oświatę. Czy nauczyciel będzie nadal potrzebny?” wykład on-line

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Serdecznie zapraszamy na wykład on-line Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. "Sztuczna inteligencja AI zmienia oświatę. Czy nauczyciel będzie nadal potrzebny?” - 18 grudnia br. o godz. 18:00.

W trakcie wykładu zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  • Sztuczna inteligencja jest już wokół nas – przykłady z życia codziennego.
  • Programy chat GPT (OpenAI), Microsoft Copilot/Bing, Bard (Google) jako wsparcie nauczyciela.
  • Programy do tworzenia grafik.
  • Programy do podkładania napisów pod filmy, tworzące awatary, animujące zdjęcia, poprawiające zdjęcia.
  • Polityka państwa w kwestii sztucznej inteligencji, zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej.
  • Prawa autorskie, prawa do wytworzonych grafik i materiałów.
  • Polityka Unii Europejskiej.
  • Co dalej z edukacją w świecie z AI.
     

 

Wykład poprowadzi Jędrzej Kunowski – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, w latach 2019-2023 nadzorujący szkoły, przedszkola i placówki oświatowe w Dzielnicy Targówek. Z jego inicjatywy wszystkie szkoły na Targówku jako pierwsze w Warszawie wdrażały program Microsoft Office 365, znany jako Eduwarszawa.pl. Opracował ujednolicenie graficzne i funkcjonalne stron internetowych placówek edukacyjnych Targówka, jako jedyne tego typu rozwiązanie w Warszawie.

Ukończył studia podyplomowe Master Business Administration i Master of Law (Prawo gospodarcze) w Collegium Humanum oraz Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim. Jest magistrem zarządzania organizacjami.

Tworzył pierwsze kampanie 1% dla NGO. Jest wieloletnim instruktorem i trenerem w organizacji pozarządowej. Tworzył i prowadził liczne szkolenia z zakresu Public Relations i współpracy z mediami. Jest doświadczonym managerem w marketingu, PR i komercjalizacji biur, ekspertem ds. deweloperów. Przez 10 lat pracował w spółce giełdowej, zarządzając sferą marketingu i PR. Pasjonat innowacji technologicznych ukończył liczne szkolenia z zakresu użytkowania sztucznej inteligencji, zarówno krajowe, jak i zagraniczne.

Zgłoszenie na wykład poprzez formularz Forms:

https://forms.office.com/e/90METPH0H9

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 15 GRUDNIA