null

„PP na FB – live”, czyli mini-wywiady z ekspertami konferencji Pokazać - Przekazać 2022

Drukuj otwiera się w nowej karcie
10.08.2022 18:00 - 10.08.2022 20:00
Baner konferencji Pokazać-Przekazać - fioletowo-turkusowe litery na białym tle

W każdą środę sierpnia Centrum Nauki Kopernik organizuje na swoim facebookowym profilu mini-wykłady z ekspertami zaproszonymi na Konferencję "Pokazać-Przekazać". Gościem najbliższego spotkania (10.08) będzie Mirosław Sielatycki - zastępca Dyrektorki Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.

O konferencji “Pokazać-Przekazać”
“Inni to także my. Różnorodność jako potencjał społeczny i wyzwanie dla edukacji” - to tytuł konferencji Pokazać – Przekazać 26-27.08.2022, 
na której przedstawiciele różnych środowisk spróbują odpowiedzieć na najważniejsze wyzwania dotyczące edukacji włączającej. Program konferencji znajduje się pod tym linkiem.
 
Organizatorzy zachęcają do oglądania mini-wywiadów z ekspertami zaproszonymi na PP2022, w kontekście ich wystąpień na konferencji.  Na żywo, w każdą środę sierpnia, zawsze o godz. 18.00 na profilu FB Centrum Nauki Kopernik.
 
10 sierpnia gościem spotkania będzie Mirosław Sielatycki, zastępca Dyrektorki Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy. Wcześniej nauczyciel w LO im. Tadeusza Reytana w Warszawie, doradca metodyczny, dyrektor Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, wice minister edukacji.