Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery
Wersja beta (testowa)

Wykaz szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez m.st. Warszawę

Dzielnica Nazwa jednostki Nazwa placówki Adres Dyrektor Telefon Odnośnik
Bielany Bursa nr 8 Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta 16 01-842 Warszawa Małgorzata Gontarek 228348684 przeglądaj
Śródmieście Bursa Szkolna nr 1 im. Wiktora Kordowicza Zespół Placówek - Europejski Dom Spotkań Młodzieży ul. Długa 18/20 00-238 Warszawa Henryk Głuski 228311545 przeglądaj
Wola Bursa Szkolna nr 4 Bursa Szkolna nr 4 ul. Księcia Janusza 45/47 01-452 Warszawa Jakub Czarkowski 228361813 przeglądaj
Praga Południe Bursa Szkolna nr 5 im. ppłk mgr inż. Grażyny Lipińskiej Bursa Szkolna nr 5 im. ppłk mgr inż. Grażyny Lipińskiej ul. Zagójska 3 04-160 Warszawa Marta Baj 228108488 przeglądaj
Wola Bursa Szkolna nr 6 Bursa Szkolna nr 6 ul. Okopowa 55a 01-043 Warszawa Joanna Piotrowska 228389596 przeglądaj
Praga Południe Centrum Kształcenia Praktycznego Centrum Kształcenia Praktycznego ul. Mińska 1/5 03-806 Warszawa Stanisław Karolkiewicz 226190038 przeglądaj
Mokotów CI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 im. Raoula Wallenberga ul. św. Bonifacego 10 02-914 Warszawa Lidia Kumanek 226429844 przeglądaj
Targówek CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Księdza Józefa Woźniaka Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 ul. Bartnicza 2 03-358 Warszawa Małgorzata Kober 228111820 przeglądaj
Praga Południe CIV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 ul. Mińska 1/5 03-806 Warszawa Beata Giziewicz 228187021 przeglądaj
Ursynów CIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Heleny Modrzejewskiej CIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Heleny Modrzejewskiej ul. Edwarda Warchałowskiego 4 02-776 Warszawa Janina Kubicka 226435756 przeglądaj
Białołęka CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta Zespół Szkół nr 106 ul. Vincenta van Gogha 1 03-188 Warszawa Elżbieta Gęsina 228844380 przeglądaj
Żoliborz CVI Liceum Ogólnokształcące Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Halina Szczur 228391223 przeglądaj
Mokotów CX Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Zespół Szkół nr 59 ul. Jana III Sobieskiego 68 02-930 Warszawa Ewa Kacprzyk 228424792 przeglądaj
Praga Południe CXI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kisielewskiego Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego ul. Szczawnicka 1 04-089 Warszawa Jan Pilczuk 228105423 przeglądaj
Żoliborz CXIV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kilińskiego Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego ul. Alojzego Felińskiego 13 01-513 Warszawa Maria Witomska-Rynkowska 228390041 przeglądaj
Wola CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia ul. Złota 58 00-821 Warszawa Teresa Wesołowska 226201141 przeglądaj
Targówek CXL Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 34 im. Mieszka I ul. Mieszka I 7 03-886 Warszawa Mieczysław Pietrucha 227442415 przeglądaj
Bielany CXLI Liceum Ogólnokształcące Specjalne Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta 16 01-842 Warszawa Małgorzata Gontarek 228348684 przeglądaj
Wola CXLII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 Aleja Jana Pawła II 69 01-038 Warszawa Tadeusz Wojciechowski 228380461 przeglądaj
Bielany CXLIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 10 im. Stanisława Staszica ul. Włodzimierza Perzyńskiego 10 01-883 Warszawa Ewa Gumieniak 228332868 przeglądaj
Wola CXLIV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka ul. Marcina Kasprzaka 19/21 01-211 Warszawa Renata Bublewicz 226320211 przeglądaj
Wola CXLV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych ul. Ogrodowa 16 00-896 Warszawa Mirosława Popek 226204580 przeglądaj
Praga Północ CXLVI Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 33 ul. Targowa 86 03-448 Warszawa Marek Tomasiewicz 226193486 przeglądaj
Praga Południe CXLVII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych ul. Komorska 17/23 04-161 Warszawa Ewa Lada 226103588 przeglądaj
Mokotów CXXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Instytucie Psychiatrii i Neurologii Zespół Szkół Specjalnych nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii ul. Jana III Sobieskiego 9 02-957 Warszawa Hanna Męcik-Płaza 224582628 przeglądaj
Bielany CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki ul. Leopolda Staffa 3/5 01-891 Warszawa Włodzimierz Sacewicz 228640891 przeglądaj
Wawer CXXIII Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka" Aleja Dzieci Polskich 20 04-736 Warszawa Grażyna Michalczuk 228151126 przeglądaj
Śródmieście CXXIV Liceum Ogólnokształcące Specjalne Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 00-499 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Wola CXXV Liceum Ogólnokształcące im. Waldemara Milewicza Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego ul. Chłodna 36/46 00-872 Warszawa Paweł Mirecki 226209344 przeglądaj
Wola CXXVIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 3 ul. Księcia Janusza 45/47 01-452 Warszawa Halina Matuszewska 228882777 przeglądaj
Praga Północ CXXX Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 73 ul. Wenantego Burdzińskiego 4 03-480 Warszawa Wiesław Włodarski 226192371 przeglądaj
Ochota CXXXIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 ul. Szczęśliwicka 56 02-353 Warszawa Dariusz Tomczak 228229895 przeglądaj
Wola CXXXIX Liceum Ogólnokształcące Specjalne Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa Elżbieta Opara-Zawistowska 226242891 przeglądaj
Śródmieście CXXXVI Liceum Ogólnokształcące Specjalne Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej ul. Koźmińska 7 00-448 Warszawa Beata Kotowska 226291610 przeglądaj
Targówek CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Zespół Szkół nr 113 ul. Olgierda 35/41 03-536 Warszawa Jolanta Kaczmara 225119500 przeglądaj
Bemowo Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Bemowo m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Bemowo m.st. Warszawy ul. Powstańców Śląskich 70 01-381 Warszawa Aneta Tkaczyk 225337890 przeglądaj
Białołęka Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Białołęka m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Białołęka m.st. Warszawy ul. Modlińska 190 03-122 Warszawa Alicja Szkiela 225103620 przeglądaj
Bielany Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Bielany m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Bielany m.st. Warszawy ul. Efraima Schroegera 82 01-828 Warszawa Zofia Klusek 223733674 przeglądaj
Mokotów Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Mokotów m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Mokotów m.st. Warszawy Aleja Wincentego Witosa 31 02-541 Warszawa Sławomir Prądzyński 225418000 przeglądaj
Ochota Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ochota m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ochota m.st. Warszawy ul. Radomska 13/23 02-323 Warszawa Włodzimierz Góral 226590561 przeglądaj
Praga Północ Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Praga Północ m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Praga Północ m.st. Warszawy ul. ks. Ignacego Kłopotowskiego 15 00-987 Warszawa Edyta Federowicz 225900260 przeglądaj
Praga Południe Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Praga Południe m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Praga Południe m.st. Warszawy ul. Grochowska 262 04-398 Warszawa Robert Sagan 225006800 przeglądaj
Rembertów Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Rembertów m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Rembertów m.st. Warszawy Aleja gen. Antoniego Chruściela "Montera" 28 04-401 Warszawa Andrzej Mykowiecki 225151619 przeglądaj
Śródmieście Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Śródmieście m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Śródmieście m.st. Warszawy ul. Smolna 10a 00-375 Warszawa Elżbieta Sadowska 222770100 przeglądaj
Targówek Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Targówek m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Targówek m.st. Warszawy ul. Stojanowska 12/14 03-558 Warszawa Renata Gąsior 225178730 przeglądaj
Ursus Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ursus m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ursus m.st. Warszawy Plac Czerwca 1976 Roku 1 02-495 Warszawa Elżbieta Chybińska 224782179 przeglądaj
Ursynów Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 61 02-792 Warszawa Alicja Sujkowska-Szkup 225457465 przeglądaj
Wawer Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wawer m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wawer m.st. Warszawy ul. Włókiennicza 54 04-974 Warszawa Anna Piwowarek 226126260 przeglądaj
Wesoła Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wesoła m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wesoła m.st. Warszawy Plac Wojska Polskiego (Wesoła) 28 05-075 Warszawa Andrzej Dominiak 227788200 przeglądaj
Wilanów Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wilanów m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wilanów m.st. Warszawy ul. Stanisława Lentza 3 02-958 Warszawa Dariusz Galiński 228854369 przeglądaj
Wola Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wola m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wola m.st. Warszawy ul. Rogalińska 2 01-206 Warszawa Renata Piekut 225356121 przeglądaj
Włochy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Włochy m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Włochy m.st. Warszawy ul. Malownicza 31a 02-272 Warszawa Rafał Miecznikowski 225758919 przeglądaj
Żoliborz Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Żoliborz m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Żoliborz m.st. Warszawy ul. Alojzego Felińskiego 15 01-512 Warszawa Ewa Jagielska 228398981 przeglądaj
Praga Południe Gimnazjum dla Dorosłych nr 160 Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 ul. Mińska 1/5 03-806 Warszawa Beata Giziewicz 228187021 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im. Narcyzy Żmichowskiej Zespół Szkół nr 67 ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa Joanna Chrapkowska 228493734 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 ul. Twarda 8/12 00-105 Warszawa Małgorzata Tarka 226204931 przeglądaj
Wola Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego Zespół Szkół nr 117 ul. Józefa Bema 76 01-225 Warszawa Justyna Matejczyk 226321852 przeglądaj
Żoliborz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53 im. Stefanii Sempołowskiej Zespół Szkół nr 53 ul. ks. Jerzego Popiełuszki 5 01-756 Warszawa Anna Adamczyk 226636894 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Zespół Szkół nr 61 im. Tadeusza Reytana ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa Seweryn Szatkowski 226463410 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum Integracyjne nr 12 Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 im. Raoula Wallenberga ul. św. Bonifacego 10 02-914 Warszawa Lidia Kumanek 226429844 przeglądaj
Praga Południe Gimnazjum Integracyjne nr 29 im. Janusza Korczaka Zespół Szkół Integracyjnych nr 75 ul. Sylwestra Bartosika 5 03-982 Warszawa Krystyna Pawlaczyk 226713372 przeglądaj
Wola Gimnazjum Integracyjne nr 52 Zespół Szkół Integracyjnych nr 71 im. Edmunda Bojanowskiego ul. Deotymy 37 01-409 Warszawa Magdalena Politańska 228360312 przeglądaj
Wola Gimnazjum Integracyjne nr 61 im. Ireny Sendlerowej Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 ul. Elekcyjna 21/23 01-128 Warszawa Magdalena Księżopolska 228364764 przeglądaj
Bielany Gimnazjum Integracyjne nr 70 Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 56 ul. Antoniego Fontany 1 01-835 Warszawa Ewa Rumińska 228346568 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana ul. Tyniecka 25 02-615 Warszawa Barbara Dąbrowska 228440557 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum nr 10 im. gen. Władysława Sikorskiego Gimnazjum nr 10 im. gen. Władysława Sikorskiego ul. Bolesława Limanowskiego 9 02-943 Warszawa Beata Prugar 228424276 przeglądaj
Wawer Gimnazjum nr 101 Zespół Szkół nr 111 ul. Poezji 5 04-994 Warszawa Maria Maciak 228729271 przeglądaj
Wawer Gimnazjum nr 102 Zespół Szkół nr 116 ul. Wichrowa 4 04-682 Warszawa Tomasz Wierzbicki 228127282 przeglądaj
Wawer Gimnazjum nr 103 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. ks. Jana Twardowskiego Zespół Szkół nr 114 ul. Alpejska 16 04-628 Warszawa Magdalena Sitnicka 222771110 przeglądaj
Wawer Gimnazjum nr 104 Zespół Szkół nr 120 ul. Wilgi 19 04-831 Warszawa Beata Scelina 226152606 przeglądaj
Wawer Gimnazjum nr 105 im. Olimpijczyków Polskich Zespół Szkół nr 115 ul. Króla Maciusia 5 04-526 Warszawa Agata Kołodziejczyk 228124611 przeglądaj
Wawer Gimnazjum nr 106 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich Zespół Szkół nr 70 ul. Bajkowa 17/21 04-855 Warszawa Monika Prochot 226155883 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum nr 11 im. Ignacego Jana Paderewskiego Gimnazjum nr 11 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Podbipięty 2 02-732 Warszawa Monika Kalata 228434711 przeglądaj
Włochy Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego ul. Solipska 17/19 02-482 Warszawa Iwona Rydlewska 228637787 przeglądaj
Włochy Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zawiszaków Proporca "Victoria" Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" ul. Promienista 12a 02-428 Warszawa Małgorzata Michalska 228637304 przeglądaj
Włochy Gimnazjum nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi Gimnazjum nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Malownicza 31a 02-272 Warszawa Iwona Sawlewicz 228462202 przeglądaj
Wilanów Gimnazjum nr 116 im. Husarii Rzeczypospolitej Zespół Szkół nr 123 ul. Uprawna 9/17 02-967 Warszawa Katarzyna Potrzebowska 228429989 przeglądaj
Wilanów Gimnazjum nr 117 im. Wandy Rutkiewicz Zespół Szkół nr 2 im. Wandy Rutkiewicz ul. Gubinowska 28/30 02-956 Warszawa Anna Jaczewska 228429360 przeglądaj
Wesoła Gimnazjum nr 118 im. Pierwszej Kompanii Kadrowej Zespół Szkół nr 94 ul. Krótka (Wesoła) 1 05-075 Warszawa Iwona Wróbel 227734204 przeglądaj
Wesoła Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Klimatyczna (Wesoła) 1 05-077 Warszawa Ewa Tucholska 227732335 przeglądaj
Wesoła Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich ul. Armii Krajowej (Wesoła) 39 05-075 Warszawa Ewa Różycka 227739761 przeglądaj
Białołęka Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego ul. Płużnicka 4 03-184 Warszawa Wanda Walkowiak 228112608 przeglądaj
Białołęka Gimnazjum nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaullea Zespół Szkół nr 106 ul. Vincenta van Gogha 1 03-188 Warszawa Elżbieta Gęsina 228844380 przeglądaj
Białołęka Gimnazjum nr 123 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II Gimnazjum nr 123 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II ul. Strumykowa 21 03-138 Warszawa Małgorzata Wiśniewska 226765367 przeglądaj
Białołęka Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów ul. Przytulna 3 03-083 Warszawa Bożena Rutkowska 228110684 przeglądaj
Białołęka Gimnazjum nr 125 Zespół Szkół nr 43 ul. Kobiałka 49 03-044 Warszawa Bożena Smoczyńska 227417048 przeglądaj
Rembertów Gimnazjum nr 127 Zespół Szkół nr 74 ul. Niepołomicka 26 04-256 Warszawa Lidia Krupa 228798018 przeglądaj
Ochota Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Zespół Szkół nr 82 ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa Regina Lewkowicz 228251521 przeglądaj
Ursus Gimnazjum nr 131 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Gimnazjum nr 131 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Michała Drzymały 1 02-495 Warszawa Elżbieta Karwicka-Gorzkowska 226627315 przeglądaj
Ursus Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Dzieci Warszawy 42 02-495 Warszawa Beata Żeromska 226627581 przeglądaj
Ursus Gimnazjum nr 133 im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Gimnazjum nr 133 im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego ul. Warszawska 63 02-495 Warszawa Elżbieta Nowicka 226670932 przeglądaj
Targówek Gimnazjum nr 141 im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" Gimnazjum nr 141 im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" ul. Trocka 4 03-563 Warszawa Grzegorz Kaliski 226780180 przeglądaj
Targówek Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana Zespół Szkół nr 113 ul. Olgierda 35/41 03-536 Warszawa Jolanta Kaczmara 225119500 przeglądaj
Targówek Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Jana Paderewskiego Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Bartnicza 8 03-358 Warszawa Emilia Walczak 228111912 przeglądaj
Targówek Gimnazjum nr 144 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów Gimnazjum nr 144 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów ul. Turmoncka 2 03-254 Warszawa Hanna Kiljańska 228111908 przeglądaj
Targówek Gimnazjum nr 145 im. Jana Pawła II Gimnazjum nr 145 im. Jana Pawła II ul. Krasiczyńska 4/6 03-379 Warszawa Maria Nawrocka 226756303 przeglądaj
Ochota Gimnazjum nr 15 im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota" Gimnazjum nr 15 im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota" ul. Józefa Siemieńskiego 6 02-106 Warszawa Dorota Postek 228223129 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum nr 157 dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 ul. Stanisława Noakowskiego 6 00-666 Warszawa Ewa Ałasa 228256915 przeglądaj
Ochota Gimnazjum nr 158 dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 ul. Szczęśliwicka 56 02-353 Warszawa Dariusz Tomczak 228229895 przeglądaj
Wola Gimnazjum nr 159 dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 3 ul. Księcia Janusza 45/47 01-452 Warszawa Halina Matuszewska 228882777 przeglądaj
Białołęka Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. "Polskich Olimpijczyków" Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. "Polskich Olimpijczyków" ul. Ostródzka 175 03-289 Warszawa Krystyna Sosnowska 226753799 przeglądaj
Bielany Gimnazjum nr 165 Zespół Szkół nr 118 ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa Izabela Muszyńska 228331333 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum nr 166 Zespół Szkół nr 121 ul. Czerniakowska 128 00-454 Warszawa Magdalena Kochel 228414945 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum nr 2 im. Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari Gimnazjum nr 2 im. Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari ul. Ludwika Narbutta 65/71 02-524 Warszawa Andrzej Miller 228499643 przeglądaj
Praga Południe Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej ul. Afrykańska 11 03-966 Warszawa Paweł Jaworski 226176803 przeglądaj
Praga Południe Gimnazjum nr 23 im. Ireny Sendlerowej Gimnazjum nr 23 im. Ireny Sendlerowej ul. Tarnowiecka 4 04-174 Warszawa Anna Dębińska-Żytkiewicz 226125179 przeglądaj
Praga Południe Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orląt Lwowskich Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orląt Lwowskich ul. gen. Romana Abrahama 10 03-982 Warszawa Halina Ostrowska 226710842 przeglądaj
Praga Południe Gimnazjum nr 28 im. gen. bryg. Franciszka Sznajdego Gimnazjum nr 28 im. gen. bryg. Franciszka Sznajdego ul. Władysława Umińskiego 11 03-984 Warszawa Marek Nowotka 226139344 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Gimnazjum nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Chełmska 23 00-724 Warszawa Katarzyna Hampel 228411643 przeglądaj
Praga Północ Gimnazjum nr 30 im. Kazimierza Pułaskiego Gimnazjum nr 30 im. Kazimierza Pułaskiego ul. Józefa Szanajcy 17/19 03-481 Warszawa Ewa Duvnjak 226197960 przeglądaj
Praga Północ Gimnazjum nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im. rotmistrza Witolda Pileckiego Gimnazjum nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im. rotmistrza Witolda Pileckiego ul. Józefa Sierakowskiego 9 03-709 Warszawa Artur Żuchowski 226192186 przeglądaj
Praga Północ Gimnazjum nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Asnyka Zespół Szkół nr 112 ul. Otwocka 3 03-759 Warszawa Wojciech Nasiłowski 226190266 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Zespół Szkół nr 66 ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa Barbara Kordas 226282101 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego ul. Polna 7 00-625 Warszawa Izabela Rzepka 228250252 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Gimnazjum nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Niska 5 00-179 Warszawa Ewa Kalińska 228311497 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej -Curie Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej -Curie ul. Świętokrzyska 18a 00-052 Warszawa Małgorzata Król 228269792 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum nr 39 im. Agaty Mróz-Olszewskiej Zespół Szkół nr 68 ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa Ewa Soszyńska 226285018 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum nr 4 im. Władysława Broniewskiego Gimnazjum nr 4 im. Władysława Broniewskiego ul. Fryderyka Joliot-Curie 13 02-646 Warszawa Elżbieta Trzcińska 228450292 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej "Krybar" Zespół Szkół nr 69 ul. Drewniana 8 00-345 Warszawa Ewa Furmańska 228278728 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum nr 41 im. gen. Mariusza Zaruskiego Zespół Szkół nr 60 ul. Stefanii Sempołowskiej 4 00-574 Warszawa Justyna Nowaczek 226292515 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego Zespół Szkół nr 125 ul. Hoża 88 00-682 Warszawa Zofia Pietrzak 226287343 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego Gimnazjum nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego ul. Smolna 30 00-375 Warszawa Anna Jarosz 228278947 przeglądaj
Wola Gimnazjum nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstania Warszawskiego Gimnazjum nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstania Warszawskiego ul. Żelazna 71 00-871 Warszawa Anna Brzozowska-Karasek 226202444 przeglądaj
Wola Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów ul. Marcina Kasprzaka 1/3 01-211 Warszawa Iwona Lisowska 226322317 przeglądaj
Wola Gimnazjum nr 47 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Gimnazjum nr 47 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Grenady 16 01-154 Warszawa Bożena Jarzyna-Kekusz 226321460 przeglądaj
Wola Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II ul. Deotymy 25/33 01-407 Warszawa Marzena Małaszkiewicz 228360341 przeglądaj
Wola Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego ul. Smocza 19 01-051 Warszawa Elżbieta Milewska 228381105 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Kościuszki Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Kościuszki Aleja Niepodległości 27 02-653 Warszawa Andrzej Kostecki 228430524 przeglądaj
Wola Gimnazjum nr 51 im. Bolesława Prusa Zespół Szkół nr 122 ul. Jana Olbrachta 48/56 01-111 Warszawa Małgorzata Kuna 228366418 przeglądaj
Żoliborz Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza Ks. Czartoryskiego Zespół Szkół nr 54 ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa Beata Zdanowicz-Garnuszek 226332405 przeglądaj
Żoliborz Gimnazjum nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Bytnara ps. Rudy Gimnazjum nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Bytnara ps. Rudy Aleja Wojska Polskiego 1a 01-524 Warszawa Renata Kozłowska 228390745 przeglądaj
Żoliborz Gimnazjum nr 56 im. Aleksego Dawidowskiego ps. "Alek" Gimnazjum nr 56 im. Aleksego Dawidowskiego ps. "Alek" ul. Filarecka 2 01-582 Warszawa Lidia Więckowska 228397963 przeglądaj
Praga Północ Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV Zespół Szkół nr 15 ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa Grażyna Filipiak 226192745 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum nr 6 im. Pułku Armii Krajowej "Baszta" Gimnazjum nr 6 im. Pułku Armii Krajowej "Baszta" ul. Piotra Gruszczyńskiego 12 02-683 Warszawa Ewa Gűrtler-Wójcik 228432301 przeglądaj
Praga Północ Gimnazjum nr 69 dla Dorosłych im. płk Zygmunta Ignacego Rylskiego "Hańczy" Gimnazjum nr 69 dla Dorosłych im. płk Zygmunta Ignacego Rylskiego "Hańczy" ul. Kawęczyńska 12 03-772 Warszawa Katarzyna Malawko 228185104 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi "Przy Łazienkach Królewskich" Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi "Przy Łazienkach Królewskich" ul. Podchorążych 49/61 00-722 Warszawa Małgorzata Kułaczkowska 228417161 przeglądaj
Bielany Gimnazjum nr 71 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Zespół Szkół nr 119 ul. Bogumiła Zuga 16 01-883 Warszawa Paweł Gmitrzuk 228346033 przeglądaj
Bielany Gimnazjum nr 72 im. Antoniego Bolesława Dobrowolskiego Gimnazjum nr 72 im. Antoniego Bolesława Dobrowolskiego ul. Stanisława Przybyszewskiego 45 01-849 Warszawa Danuta Rozmus 228340673 przeglądaj
Bielany Gimnazjum nr 73 im. Jerzego Huberta Wagnera Zespół Szkół nr 124 ul. Josepha Conrada 6 01-922 Warszawa Monika Grabowska 226697581 przeglądaj
Bielany Gimnazjum nr 74 im. Wojciecha Górskiego Zespół Szkół nr 49 ul. Lwa Tołstoja 2 01-910 Warszawa Urszula Krajewska 228359558 przeglądaj
Bielany Gimnazjum nr 76 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Stanisława Maczka Zespół Szkół nr 55 im. gen. Stanisława Maczka ul. Gwiaździsta 35 01-651 Warszawa Anna Pawłowska 228330258 przeglądaj
Bielany Gimnazjum nr 77 im. Ignacego Domeyki Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki ul. Leopolda Staffa 3/5 01-891 Warszawa Włodzimierz Sacewicz 228640891 przeglądaj
Bielany Gimnazjum nr 78 im. Powstańców Wielkopolskich Zespół Szkół nr 52 ul. Szegedyńska 11 01-957 Warszawa Jan Orłowski 228345423 przeglądaj
Bemowo Gimnazjum nr 81 im. Profesora Witolda Doroszewskiego Gimnazjum nr 81 im. Profesora Witolda Doroszewskiego ul. Rozłogi 10 01-310 Warszawa Mariola Moczoń 226665346 przeglądaj
Bemowo Gimnazjum nr 85 Zespół Szkół nr 48 im. Armii Krajowej ul. Karola Irzykowskiego 1a 01-317 Warszawa Rafał Lisowski 226646193 przeglądaj
Bemowo Gimnazjum nr 86 im. płk Ignacego Augusta Boernera Zespół Szkół nr 46 ul. gen. Wiktora Thomméego 1 01-491 Warszawa Grażyna Żółtowska 226669404 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Sandro Pertiniego Zespół Szkół nr 59 ul. Jana III Sobieskiego 68 02-930 Warszawa Ewa Kacprzyk 228424792 przeglądaj
Ursynów Gimnazjum nr 91 im. Stanisława Staszica Gimnazjum nr 91 im. Stanisława Staszica ul. Kajakowa 10 02-838 Warszawa Maria Osińska-Paulinek 226448461 przeglądaj
Ursynów Gimnazjum nr 92 im. Juliana Ursyna Niemcewicza Gimnazjum nr 92 im. Juliana Ursyna Niemcewicza ul. Koncertowa 4 02-787 Warszawa Mariusz Karczewski 226436534 przeglądaj
Ursynów Gimnazjum nr 94 Gimnazjum nr 94 ul. Na Uboczu 9 02-791 Warszawa Marta Żebrowska-Puchalska 226493736 przeglądaj
Ursynów Gimnazjum nr 96 im. Krystyny Krahelskiej Gimnazjum nr 96 im. Krystyny Krahelskiej ul. Wokalna 1 02-787 Warszawa Elżbieta Ensztein 226434797 przeglądaj
Praga Południe Gimnazjum Specjalne nr 100 Zespół Szkół Specjalnych nr 91 ul. Weterynaryjna 3 03-838 Warszawa Beata Domańska 228100782 przeglądaj
Targówek Gimnazjum Specjalne nr 104 Zespół Szkół Specjalnych nr 98 ul. Bartnicza 2 03-358 Warszawa Anna Zygan-Kijewicz 228110306 przeglądaj
Wawer Gimnazjum Specjalne nr 107 Zespół Szkół Specjalnych nr 102 ul. Przedwiośnie 1 04-748 Warszawa Jolanta Marszycka-Suchecka 226130638 przeglądaj
Wawer Gimnazjum Specjalne nr 108 w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka" Aleja Dzieci Polskich 20 04-736 Warszawa Grażyna Michalczuk 228151126 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum Specjalne nr 109 Zespół Szkół Specjalnych nr 108 ul. św. Bonifacego 81 02-945 Warszawa Maria Puchała 226515249 przeglądaj
Wawer Gimnazjum Specjalne nr 110 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 3 "Dom na Trakcie" im. prof. dr Stanisława Jedlewskiego Trakt Lubelski 40 04-870 Warszawa Małgorzata Jaroń 228729367 przeglądaj
Wawer Gimnazjum Specjalne nr 111 Zespół Szkół Specjalnych nr 95 ul. Hafciarska 80/86 04-725 Warszawa Jolanta Oknińska 228126045 przeglądaj
Rembertów Gimnazjum Specjalne nr 129 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 ul. Strażacka 57 04-462 Warszawa Monika Zdrzyłowska 226735094 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum Specjalne nr 134 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 4 ul. Dolna 19 00-773 Warszawa Mariusz Sztyk 228412534 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum Specjalne nr 135 Zespół Szkół Specjalnych nr 99 im. Stefana Starzyńskiego ul. Różana 22/24 02-569 Warszawa Leokadia Ogonowska 228450571 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum Specjalne nr 136 Zespół Szkół Specjalnych nr 94 w Instytucie Reumatologicznym ul. Spartańska 1 02-637 Warszawa Anna Jackiewicz 228494739 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum Specjalne nr 137 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii Zespół Szkół Specjalnych nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii ul. Jana III Sobieskiego 9 02-957 Warszawa Hanna Męcik-Płaza 224582628 przeglądaj
Wawer Gimnazjum Specjalne nr 138 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 "KĄT" ul. Zorzy 17 04-639 Warszawa Łukasz Ługowski 226133576 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum Specjalne nr 139 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1 SOS ul. Wincentego Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa Grażyna Makowska 226470116 przeglądaj
Wawer Gimnazjum Specjalne nr 140 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. dr Grzegorza Maja ul. Patriotów 90 04-844 Warszawa Renata Chwedoruk 228729297 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum Specjalne nr 146 im. Eunice Kennedy Shriver Zespół Szkół Specjalnych nr 85 ul. Elektoralna 12/14 00-139 Warszawa Agnieszka Tymińska 226205772 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum Specjalne nr 148 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym Zespół Szkół Specjalnych nr 87 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym ul. Marszałkowska 24 00-576 Warszawa Anna Woźnica 225227331 przeglądaj
Wola Gimnazjum Specjalne nr 149 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 ul. Karolkowa 56 01-193 Warszawa Stefan Podmokły 226322386 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum Specjalne nr 150 Gimnazjum Specjalne nr 150 ul. Różana 22/24 02-569 Warszawa Jolanta Kaczmarczyk 226354427 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum Specjalne nr 151 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej ul. Koźmińska 7 00-448 Warszawa Beata Kotowska 226291610 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum Specjalne nr 152 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 00-499 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum Specjalne nr 153 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących nr 15 im. Ottona Lipkowskiego ul. Zakroczymska 6 00-225 Warszawa Małgorzata Jastrzębska 228313200 przeglądaj
Bielany Gimnazjum Specjalne nr 154 Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta 16 01-842 Warszawa Małgorzata Gontarek 228348684 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum Specjalne nr 155 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska 5 02-638 Warszawa Jolanta Krzepicka 228485530 przeglądaj
Wola Gimnazjum Specjalne nr 156 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym - Filii Zespół Szkół Specjalnych nr 103 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym - Filii ul. Działdowska 1 01-184 Warszawa Ewa Reszczyńska 224523294 przeglądaj
Ochota Gimnazjum Specjalne nr 161 im. dr Anny Lechowicz Zespół Szkół Specjalnych nr 109 ul. Białobrzeska 44 02-325 Warszawa Małgorzata Dońska-Olszko 226590561 przeglądaj
Praga Południe Gimnazjum Specjalne nr 162 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 7 ul. Osowska 81 04-351 Warszawa Robert Lisewski 225169820 przeglądaj
Wawer Gimnazjum Specjalne nr 163 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 8 ul. Podmokła 4 04-819 Warszawa Marzena Wolska 226152750 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum Specjalne nr 62 im. Ireny Sendlerowej Zespół Szkół Specjalnych nr 63 ul. Elektoralna 12/14 00-139 Warszawa Celina Maszke-Kaczorek 226203931 przeglądaj
Wola Gimnazjum Specjalne nr 64 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 ul. Jana Brożka 26 01-451 Warszawa Sławomir Kubicz 228361125 przeglądaj
Wola Gimnazjum Specjalne nr 65 w Instytucie Matki i Dziecka Zespół Szkół Specjalnych nr 104 w Instytucie Matki i Dziecka ul. Marcina Kasprzaka 17A 01-211 Warszawa Agnieszka Żebrowska 223277365 przeglądaj
Żoliborz Gimnazjum Specjalne nr 66 Zespół Szkół Specjalnych nr 100 ul. Stefana Czarnieckiego 49 01-548 Warszawa Jadwiga Boguszewska 228392252 przeglądaj
Bielany Gimnazjum Specjalne nr 67 w Szpitalu Bielańskim im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Zespół Szkół Specjalnych nr 93 w Szpitalu Bielańskim im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej ul. Cegłowska 80 01-809 Warszawa Anna Prokopowicz 225690449 przeglądaj
Praga Północ Gimnazjum Specjalne nr 68 Zespół Szkół Specjalnych nr 97 ul. Tarchomińska 4 03-746 Warszawa Ewa Grzelak 226190505 przeglądaj
Żoliborz Gimnazjum Specjalne nr 87 Zespół Szkół Specjalnych nr 107 ul. Henryka Dembińskiego 1 01-644 Warszawa Daniel Kamiński 223530109 przeglądaj
Żoliborz Gimnazjum Specjalne nr 88 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 9 ul. Jana Chryzostoma Paska 10 01-640 Warszawa Elżbieta Darka 228332205 przeglądaj
Praga Południe Gimnazjum Specjalne nr 97 Zespół Szkół Specjalnych nr 90 ul. Augustyna Kordeckiego 54 04-330 Warszawa Danuta Wodyk-Wyczółkowska 226103421 przeglądaj
Ochota Gimnazjum Specjalne nr 98 Zespół Szkół Specjalnych nr 92 ul. Szczęśliwicka 45/47 02-353 Warszawa Elżbieta Nowakowska 228220642 przeglądaj
Praga Południe Gimnazjum Specjalne nr 99 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. dr. Jana Bogdanowicza Zespół Szkół Specjalnych nr 86 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. dr Jana Bogdanowicza ul. Niekłańska 4/24 03-924 Warszawa Alicja Kott 225098256 przeglądaj
Ochota Gimnazjum Sportowe nr 17 Zespół Szkół nr 83 ul. Powstańców Wielkopolskich 4 02-594 Warszawa Stanisław Piech 228226608 przeglądaj
Praga Południe Gimnazjum Sportowe nr 21 Zespół Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich ul. Siennicka 15 04-395 Warszawa Barbara Mierzwa 228103459 przeglądaj
Śródmieście Gimnazjum Sportowe nr 35 im. gen. Broni Władysława Andersa Zespół Szkół Sportowych nr 72 ul. Konwiktorska 5/7 00-216 Warszawa Anna Szymczyk 228316753 przeglądaj
Praga Północ Gimnazjum Sportowe nr 57 im. Królowej Jadwigi Zespół Szkół nr 45 ul. Jagiellońska 7 03-721 Warszawa Bożena Ragus 226191468 przeglądaj
Bielany Gimnazjum Sportowe nr 79 Zespół Szkół Sportowych nr 50 im. Janusza Kusocińskiego ul. Samuela Bogumiła Lindego 20 01-806 Warszawa Iwona Pych 228342157 przeglądaj
Mokotów Gimnazjum Sportowe nr 8 im. Eugeniusza Lokajskiego Zespół Szkół Sportowych nr 58 ul. Piaseczyńska 114/116 00-765 Warszawa Halina Hajnosz 228416681 przeglądaj
Praga Południe Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. Ignacego Jana Paderewskiego Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Angorska 2 03-913 Warszawa Grazyna Urbanowska 226175724 przeglądaj
Praga Południe Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa Zespół Szkół nr 77 ul. Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa Anna Naja 226177413 przeglądaj
Praga Południe Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena Zespół Szkół nr 84 ul. Zwycięzców 44 03-938 Warszawa Anna Tkaczyk 226176328 przeglądaj
Bemowo Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz ul. Michała Elwira Andriollego 1 01-494 Warszawa Jolanta Różycka 226382455 przeglądaj
Ursynów Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego 2 02-777 Warszawa Ewa Podpora 226432033 przeglądaj
Rembertów Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 im. Bohaterów Westerplatte Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 im. Bohaterów Westerplatte ul. gen. Karola Ziemskiego "Wachnowskiego" 22 04-408 Warszawa Dorota Jachnik 226119339 przeglądaj
Rembertów Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 128 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Zespół Szkół nr 76 ul. Dwóch Mieczy 5 04-491 Warszawa Anna Posmyk 226119566 przeglądaj
Ursus Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 130 im. Jana Pawła II Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 80 ul. Orłów Piastowskich 47 02-496 Warszawa Magdalena Grabska 226674654 przeglądaj
Ochota Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Leopolda Staffa Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Leopolda Staffa ul. Barska 32 02-315 Warszawa Agata Jabłońska 228225876 przeglądaj
Ochota Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 16 im. Obrońców Barykady Września 1939 roku Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 16 im. Obrońców Barykady Września 1939 roku ul. Stanisława Skarżyńskiego 8 02-377 Warszawa Magdalena Wierzyńska 228229989 przeglądaj
Praga Południe Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. gen. Piotra Szembeka Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. gen. Piotra Szembeka ul. Boremlowska 6/12 04-309 Warszawa Lilla Fota-Giedz 226105992 przeglądaj
Bielany Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 75 im. Aleksandra Fredry Zespół Szkół nr 110 ul. Wrzeciono 24 Warszawa Beata Ziarkowska 228351750 przeglądaj
Bielany Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 75 im. Aleksandra Fredry Zespół Szkół nr 110 ul. Wrzeciono 24 01-938 Warszawa Beata Ziarkowska 228351750 przeglądaj
Bemowo Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Profesora Tadeusza Kotarbińskiego Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Profesora Tadeusza Kotarbińskiego ul. gen. Waleriana Czumy 8 01-355 Warszawa Jolanta Komenda-Dziadukiewicz 226651438 przeglądaj
Ursynów Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Eugeniusza Lokajskiego 3 02-793 Warszawa Elżbieta Skwirowska 228168001 przeglądaj
Żoliborz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego ul. Alojzego Felińskiego 15 01-513 Warszawa Aldona Bałazińska-Lazur 228394813 przeglądaj
Śródmieście II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Zespół Szkół nr 66 ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa Barbara Kordas 226282101 przeglądaj
Mokotów II Ogród Jordanowski II Ogród Jordanowski ul. Antoniego Edwarda Odyńca 6 02-606 Warszawa Katarzyna Radomska 228440158 przeglądaj
Ochota II Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 ul. Szczęśliwicka 56 02-353 Warszawa Dariusz Tomczak 228229895 przeglądaj
Wola III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego ul. Rogalińska 2 01-206 Warszawa Grzegorz Mazur 226320753 przeglądaj
Ochota III Ogród Jordanowski III Ogród Jordanowski ul. Wawelska 3 02-034 Warszawa Justyna Olszewska 228251444 przeglądaj
Wola III Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 3 ul. Księcia Janusza 45/47 01-452 Warszawa Halina Matuszewska 228882777 przeglądaj
Praga Południe IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Saska 59 03-914 Warszawa Marzenna Zaworska 226178583 przeglądaj
Śródmieście IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej Zespół Szkół nr 125 ul. Hoża 88 00-682 Warszawa Zofia Pietrzak 226280545 przeglądaj
Ochota IX Liceum Profilowane Zespół Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego ul. Szczęśliwicka 46 02-353 Warszawa Jerzy Tulik 228231436 przeglądaj
Praga Północ L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy Zespół Szkół nr 73 ul. Wenantego Burdzińskiego 4 03-480 Warszawa Wiesław Włodarski 226192371 przeglądaj
Rembertów LI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki LI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Kadrowa 5/15 04-421 Warszawa Małgorzata Orzeszek 226119391 przeglądaj
Wola Liceum Profilowane Specjalne nr 31 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa Elżbieta Opara-Zawistowska 226242891 przeglądaj
Bielany LII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Stanisława Reymonta Zespół Szkół nr 18 ul. Stefana Żeromskiego 81 01-882 Warszawa Elżbieta Królak 228347201 przeglądaj
Śródmieście LIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 ul. Stanisława Noakowskiego 6 00-666 Warszawa Ewa Ałasa 228256915 przeglądaj
Bielany LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego Zespół Szkół Sportowych nr 50 im. Janusza Kusocińskiego ul. Samuela Bogumiła Lindego 20 01-806 Warszawa Iwona Pych 228342157 przeglądaj
Ursus LVI Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego LVI Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego ul. Dzieci Warszawy 42 02-495 Warszawa Zdzisław Woźny 226626412 przeglądaj
Śródmieście LVIII Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Zespół Szkół nr 23 ul. Górnośląska 31 00-432 Warszawa Barbara Krakós 226211350 przeglądaj
Bielany LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego Zespół Szkół nr 49 ul. Lwa Tołstoja 2 01-910 Warszawa Urszula Krajewska 228359558 przeglądaj
Mokotów LXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne im. Janiny Zawadowskiej Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1 SOS ul. Wincentego Rzymowskiego 36 02-697 Warszawa Grażyna Makowska 226470116 przeglądaj
Śródmieście LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. gen. Broni Władysława Andersa Zespół Szkół Sportowych nr 72 ul. Konwiktorska 5/7 00-216 Warszawa Anna Szymczyk 228316753 przeglądaj
Ursynów LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha ul. Ludwika Hirszfelda 11 02-776 Warszawa Paweł Mazur 226431077 przeglądaj
Żoliborz LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" Zespół Szkół nr 54 ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa Beata Zdanowicz-Garnuszek 226332404 przeglądaj
Ochota LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 Zespół Szkół nr 26 ul. Urbanistów 3 02-397 Warszawa Bożena Wróblewska 228222031 przeglądaj
Mokotów LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema ul. Marynarska 2/6 02-674 Warszawa Małgorzata Pucułek 228433713 przeglądaj
Śródmieście LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Mokotowska 16/20 00-561 Warszawa Krzysztof Mirowski 226297063 przeglądaj
Mokotów LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego ul. Ludwika Narbutta 31 02-536 Warszawa Anna Filipowska 226465276 przeglądaj
Ursynów LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego ul. Edwarda Dembowskiego 1 02-784 Warszawa Anna Szumiec-Mitera 226418290 przeglądaj
Żoliborz LXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Włościańska 35 01-710 Warszawa Alicja Stańczyk 226633038 przeglądaj
Praga Południe LXXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego LXXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego ul. Grochowska 346/348 03-838 Warszawa Bożena Kozak 226191360 przeglądaj
Włochy LXXIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zawiszaków Proporca "Victoria" Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" ul. Promienista 12a 02-428 Warszawa Małgorzata Michalska 228637304 przeglądaj
Bielany LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Pułaskiego Zespół Szkół nr 110 ul. Wrzeciono 24 01-938 Warszawa Beata Ziarkowska 228351750 przeglądaj
Śródmieście LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Zespół Szkół nr 121 ul. Czerniakowska 128 00-454 Warszawa Magdalena Kochel 228414945 przeglądaj
Praga Północ LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Kowelska 1 03-432 Warszawa Izabela Nowak-Piłka 226193083 przeglądaj
Bemowo LXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Jasnorzewskiej Pawlikowskiej LXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Jasnorzewskiej Pawlikowskiej ul. Anieli Krzywoń 3 01-391 Warszawa Sebastian Pychyński 226644049 przeglądaj
Mokotów LXXX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa Sławomir Kasprzak 226464499 przeglądaj
Śródmieście LXXXI Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Fredry LXXXI Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Fredry ul. Miła 7 00-180 Warszawa Joanna Kaleta-Szabłowska 228311454 przeglądaj
Śródmieście LXXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Emiliana Konopczyńskiego Zespół Szkół nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego ul. Emiliana Konopczyńskiego 4 00-335 Warszawa Jerzy Jerzak 228264380 przeglądaj
Włochy LXXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku ul. Gładka 16 02-172 Warszawa Ryszard Szczepański 228460942 przeglądaj
Wawer LXXXV Liceum Ogólnokształcące Specjalne Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 "KĄT" ul. Zorzy 17 04-639 Warszawa Łukasz Ługowski 226133576 przeglądaj
Wola LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu "Zośka" LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu "Zośka" ul. Kajetana Garbińskiego 1 01-122 Warszawa Barbara Ćwik 228364838 przeglądaj
Praga Południe LXXXVII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Leopolda Okulickiego Zespół Szkół nr 21 ul. Saska 78 03-914 Warszawa Marek Kupiecki 226173374 przeglądaj
Wola LXXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Michała Konarskiego Zespół Szkół im. Michała Konarskiego ul. Okopowa 55a 01-043 Warszawa Małgorzata Pruszyńska 228386063 przeglądaj
Śródmieście Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 1 "Agrykola" Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego Agrykola ul. Myśliwiecka 9 00-459 Warszawa Mirosław Robak 226229107 przeglądaj
Praga Południe Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 2 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 2 ul. Wał Miedzeszyński 397 03-942 Warszawa Sławomir Kalinowski 226178851 przeglądaj
Śródmieście Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 3 im. Janusza Kusocińskiego Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 3 im. Janusza Kusocińskiego ul. Międzyparkowa 4 00-208 Warszawa Marek Krzywicki 228311766 przeglądaj
Wola Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 6 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 6 ul. Rogalińska 2 01-206 Warszawa Paweł Wasilewski 226314989 przeglądaj
Ochota Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7 ul. Geodetów 1 02-396 Warszawa Piotr Łukawski 228226607 przeglądaj
Śródmieście Miejskie Biuro Finansów Oświaty Miejskie Biuro Finansów Oświaty ul. Mokotowska 55 00-542 Warszawa Joanna Wiśniewska 226969015 przeglądaj
Wola Młodzieżowy Dom Kultury Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej ul. Jana Brożka 1a 01-442 Warszawa Urszula Ciołek 228361313 przeglądaj
Bielany Młodzieżowy Dom Kultury "Bielany" Młodzieżowy Dom Kultury "Bielany" ul. Cegłowska 39 01-809 Warszawa Joanna Boldin 228341347 przeglądaj
Mokotów Młodzieżowy Dom Kultury "Mokotów" Młodzieżowy Dom Kultury "Mokotów" ul. Puławska 97 02-595 Warszawa Marek Masłowski 228455121 przeglądaj
Ochota Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota" Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota" ul. Rokosowska 10 02-364 Warszawa Anna Szwed 228222895 przeglądaj
Bielany Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak ul. Hansa Christiana Andersena 4 01-911 Warszawa Maria Pyszkiewicz 228359347 przeglądaj
Śródmieście Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego ul. Łazienkowska 7 00-449 Warszawa Honorata Waszkiewicz 226293206 przeglądaj
Śródmieście Młodzieżowy Dom Kultury Muranów im. C. K. Norwida Młodzieżowy Dom Kultury Muranów im. C. K. Norwida ul. Stawki 10 00-238 Warszawa Barbara Woźniak 226350140 przeglądaj
Bielany Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 4 Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta 16 Warszawa Małgorzata Gontarek 228348684 przeglądaj
Żoliborz Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Żoliborz" Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Żoliborz" ul. ks. Jerzego Popiełuszki 13 01-595 Warszawa Izabela Deniszewska 228394241 przeglądaj
Mokotów Ognisko Pracy Pozaszkolnej 175 Ognisko Pracy Pozaszkolnej 175 ul. Niegocińska 2 02-698 Warszawa Maria Popławska-Staniszewska 228534724 przeglądaj
Praga Południe Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 "Jordanek" Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 "Jordanek" ul. Kwatery Głównej 11 04-294 Warszawa Edyta Trębicka 226106777 przeglądaj
Praga Południe Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr Henryka Jordana Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr Henryka Jordana ul. Alfreda Nobla 18/26 03-930 Warszawa Wiesława Maj 226175962 przeglądaj
Praga Południe Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 ul. Józefa Dwernickiego 29a 03-984 Warszawa Jolanta Skrzyczewska 228700381 przeglądaj
Praga Południe Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 ul. Mieczysława Pawlikowskiego 3 03-983 Warszawa Lucyna Melcer 226135546 przeglądaj
Ochota Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 264 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 264 ul. Walentego Skorochód-Majewskiego 17 02-104 Warszawa Krzysztof Grochowski 228232438 przeglądaj
Mokotów Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70 ul. Juliana Bruna 11 02-594 Warszawa Irmina Wacko-Daniszewska 228256309 przeglądaj
Rembertów Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia Zespół Szkół nr 74 ul. Niepołomicka 26 04-256 Warszawa Lidia Krupa 228798018 przeglądaj
Targówek Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego Zespół Szkół nr 34 im. Mieszka I ul. Mieszka I 7 03-886 Warszawa Mieczysław Pietrucha 227442415 przeglądaj
Wola Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 3 ul. Księcia Janusza 45/47 01-452 Warszawa Halina Matuszewska 228882777 przeglądaj
Mokotów Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy nr 1 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska 5 02-638 Warszawa Jolanta Krzepicka 228485530 przeglądaj
Śródmieście Państwowe Ognisko Artystyczne Państwowe Ognisko Artystyczne ul. Nowolipie 4 00-150 Warszawa Iwona Napiórkowska-Korpała 226351960 przeglądaj
Śródmieście Pałac Młodzieży Pałac Młodzieży Plac Defilad 1 00-901 Warszawa Urszula Wacowska 226566605 przeglądaj
Śródmieście Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 ul. Świętokrzyska 18a 00-052 Warszawa Małgorzata Lipińska-Białach 228269986 przeglądaj
Bielany Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 10 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 10 ul. Wrzeciono 24 01-963 Warszawa Ewa Kuczyńska 228350348 przeglądaj
Śródmieście Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 11 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 11 Aleje Jerozolimskie 30 lok. 5 00-024 Warszawa Monika Werwicka 228251815 przeglądaj
Śródmieście Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 12 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 12 ul. Dzielna 1a 00-162 Warszawa Danuta Leyk 226369199 przeglądaj
Targówek Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 13 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 13 ul. św. Jacka Odrowąża 75 03-310 Warszawa Marzenna Czarnocka 228112646 przeglądaj
Wola Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 14 Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1 ul. Zawiszy 13 01-167 Warszawa Katarzyna Sieradzan 226315773 przeglądaj
Ursus Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 15 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 15 ul. Dzieci Warszawy 42 02-495 Warszawa Barbara Tomaszewska 228867328 przeglądaj
Praga Południe Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 16 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 16 ul. Siennicka 40 04-393 Warszawa Bogumiła Szmidt 226102132 przeglądaj
Wawer Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 17 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 17 ul. Żegańska 1a 04-713 Warszawa Ewelina Gieparda 222772000 przeglądaj
Ursynów Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 18 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 18 ul. Koncertowa 4 02-787 Warszawa Irena Wojciechowska 226437808 przeglądaj
Ursynów Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 19 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 19 ul. Witolda Małcużyńskiego 5 02-793 Warszawa Beata Mierzejewska 226486837 przeglądaj
Wola Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 ul. Księcia Janusza 45/47 01-452 Warszawa Małgorzata Regulska 228367088 przeglądaj
Bemowo Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20 ul. Powstańców Śląskich 17 01-381 Warszawa Maria Zabłocka 226661773 przeglądaj
Białołęka Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 21 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 21 ul. Marywilska 44 03-042 Warszawa Renata Omiecińska-Stan 228141061 przeglądaj
Włochy Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 22 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 22 ul. Malownicza 31a 02-272 Warszawa Iwona Pietrasiewicz 228461918 przeglądaj
Wesoła Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 23 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 23 ul. 1 Praskiego Pułku WP (Wesoła) 8 05-075 Warszawa Anna Skibniewska-Kwiatkowska 227600387 przeglądaj
Żoliborz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 ul. Alojzego Felińskiego 15 01-513 Warszawa Beata Puchała 228394867 przeglądaj
Praga Południe Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 ul. Mińska 1/5 03-806 Warszawa Katarzyna Okulicz-Kozaryn 228102029 przeglądaj
Praga Północ Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 5 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 5 ul. Otwocka 3 03-759 Warszawa Ewa Sobocka 226190194 przeglądaj
Wola Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 6 Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1 ul. Zawiszy 13 01-167 Warszawa Katarzyna Sieradzan 226315773 przeglądaj
Mokotów Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 ul. Ludwika Narbutta 65/71 02-524 Warszawa Maria Głodek 228499998 przeglądaj
Mokotów Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 8 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 8 ul. Stępińska 6/8 00-739 Warszawa Małgorzata Jarnuszkiewicz 228411423 przeglądaj
Ochota Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 9 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 9 ul. Radomska 13/21 02-323 Warszawa Magdalena Łabuś-Brzezińska 228222887 przeglądaj
Mokotów Poradnia Specjalistyczna Młodzieżowy Ośrodek Profilaktyki i Psychoterapii "MOP" Poradnia Specjalistyczna Młodzieżowy Ośrodek Profilaktyki i Psychoterapii "MOP" ul. Boryszewska 4 00-781 Warszawa Grażyna Wasilewska-Boroń 226465725 przeglądaj
Bielany Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej ul. Szegedyńska 9a 01-957 Warszawa Dorota Tondera 228345259 przeglądaj
poza Warszawą Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Młodzieżowy Ośrodek Edukacyjno - Wypoczynkowy "Zatoka Uklei" w Gawrych Rudzie Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Młodzieżowy Ośrodek Edukacyjno - Wypoczynkowy "Zatoka Uklei" w Gawrych Rudzie Gawrych Ruda 16-402 Suwałki Celina Sawicka 875639470 przeglądaj
poza Warszawą Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Ośrodek Oświatowo – Szkoleniowy "Arkadia" w Kazimierzu Dolnym Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Ośrodek Oświatowo – Szkoleniowy "Arkadia" w Kazimierzu Dolnym Czerniawy 1 24-120 Kazimierz Dolny Marek Bucholc 818810074 przeglądaj
poza Warszawą Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "SYRENA" w Mielnie Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "SYRENA" w Mielnie Piastów 10 76-032 Mielno Waldemar Andrzejewski 943166450 przeglądaj
poza Warszawą Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "ORLE GNIAZDO" w Sromowcach Wyżnych Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "ORLE GNIAZDO" w Sromowcach Wyżnych Nad Zalew 7 34-443 Sromowce Grażyna Iber-Wojtanek 182629788 przeglądaj
poza Warszawą Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "SYRENKA" w Marózie Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "SYRENKA" w Marózie Maróz 11-015 Olsztynek Kamil Halicki 895139215 przeglądaj
poza Warszawą Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna – Międzyszkolny Ośrodek Sportowo - Szkoleniowy "OMEGA" w Stręgielku Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna – Międzyszkolny Ośrodek Sportowo - Szkoleniowy "OMEGA" w Stręgielku Stręgielek 11-610 Pozezdrze Franciszek Wierzchowski 874279012 przeglądaj
Mokotów Przedszkole Integracyjne nr 117 "Przyjazna Kraina" Przedszkole Integracyjne nr 117 "Przyjazna Kraina" ul. Sielecka 26 00-738 Warszawa Beata Zawadzka 228411654 przeglądaj
Targówek Przedszkole Integracyjne nr 120 Przedszkole Integracyjne nr 120 ul. Wacława Tokarza 2 03-379 Warszawa Edyta Grodzka 228116246 przeglądaj
Ursus Przedszkole Integracyjne nr 137 im. Janusza Korczaka Przedszkole Integracyjne nr 137 im. Janusza Korczaka ul. Zagłoby 11 02-495 Warszawa Małgorzata Polkowska 226679735 przeglądaj
Wola Przedszkole Integracyjne nr 209 "Zaczarowane Ziarenko" Przedszkole Integracyjne nr 209 "Zaczarowane Ziarenko" ul. Deotymy 52 01-409 Warszawa Urszula Lesiewicz 228364073 przeglądaj
Żoliborz Przedszkole Integracyjne nr 247 Przedszkole Integracyjne nr 247 ul. Bieniewicka 32 01-632 Warszawa Anna Kosk 228328408 przeglądaj
Ochota Przedszkole Integracyjne nr 312 Przedszkole Integracyjne nr 312 ul. Władysława Okińskiego 5 02-115 Warszawa Ewa Bienias 228232023 przeglądaj
Włochy Przedszkole Integracyjne nr 314 Przedszkole Integracyjne nr 314 ul. 6 Sierpnia 36a 02-134 Warszawa Hanna Basaj 228860888 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole Integracyjne nr 38 Przedszkole Integracyjne nr 38 Plac Bankowy 3/5 00-142 Warszawa Małgorzata Kozik 226202931 przeglądaj
Ursynów Przedszkole Integracyjne nr 394 Przedszkole Integracyjne nr 394 ul. Leonida Teligi 1 02-777 Warszawa Justyna Kacprzyk 226415216 przeglądaj
Ochota Przedszkole Integracyjne nr 404 Przedszkole Integracyjne nr 404 ul. Białobrzeska 19 02-364 Warszawa Elżbieta Pietrzak 226595018 przeglądaj
Mokotów Przedszkole Integracyjne nr 45 Przedszkole Integracyjne nr 45 ul. Teofila Lenartowicza 4 02-618 Warszawa Monika Mokrzyszczak 228440829 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole Integracyjne nr 6 Przedszkole Integracyjne nr 6 ul. Cecylii Śniegockiej 4/6 00-430 Warszawa Aleksandra Górecka 226282729 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole Integracyjne nr 8 Przedszkole Integracyjne nr 8 ul. Karmelicka 3b 00-149 Warszawa Teresa Kryłowicz 228310121 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 1 Przedszkole nr 1 ul. Grzybowska 12/14a 00-132 Warszawa Bożena Mościcka 226204727 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 10 Przedszkole nr 10 ul. Nowolipki 10a 00-153 Warszawa Hanna Krzemińska 228310632 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 100 Przedszkole nr 100 ul. Częstochowska 16/18 02-344 Warszawa Joanna Dorosławska 228221252 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 101 Przedszkole nr 101 ul. Chotomowska 3 02-345 Warszawa Marzanna Jakóbczyk-Bogacka 228222706 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 103 Przedszkole nr 103 ul. Mokra 25 03-562 Warszawa Elżbieta Wosk 226791827 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 105 "Wesoła Stopiątka" Przedszkole nr 105 "Wesoła Stopiątka" ul. Jana Kochanowskiego 10 01-864 Warszawa Danuta Kuczyńska 226330119 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 106 Przedszkole nr 106 ul. Trocka 4 03-563 Warszawa Maria Postek 226796799 przeglądaj
Wawer Przedszkole nr 107 "Bajkowe Przedszkole" Przedszkole nr 107 "Bajkowe Przedszkole" ul. Wilgi 29 04-831 Warszawa Barbara Haczyńska 226157243 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 108 "Tęczowy Promyk" Przedszkole nr 108 "Tęczowy Promyk" ul. Olszewska 7/9 00-792 Warszawa Barbara Przygodzka 226465538 przeglądaj
Żoliborz Przedszkole nr 109 "Ludeczkowo" Przedszkole nr 109 "Ludeczkowo" Plac Dionizego Henkla 2 01-578 Warszawa Maria Chaber 228392896 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 11 Przedszkole nr 11 ul. Stanisława Dubois 3 00-184 Warszawa Wanda Koter 228312017 przeglądaj
Wawer Przedszkole nr 110 im. Warszawskiej Syrenki Przedszkole nr 110 im. Warszawskiej Syrenki ul. Bystrzycka 38 04-928 Warszawa Anna Zbroch 228729158 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 111 Przedszkole nr 111 ul. bł. Ładysława z Gielniowa 9/11 02-066 Warszawa Anna Kośla 228752970 przeglądaj
Ursus Przedszkole nr 112 "Leśne Skrzaty" Przedszkole nr 112 "Leśne Skrzaty" ul. Bernarda Wapowskiego 3 02-495 Warszawa Dorota Karczewska 226674891 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 113 "Przedszkole w Tęczowym Kręgu" Przedszkole nr 113 "Przedszkole w Tęczowym Kręgu" ul. Krasiczyńska 4 03-379 Warszawa Elżbieta Pakieła 226743075 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 114 Przedszkole nr 114 ul. Mariana Langiewicza 1/3 02-071 Warszawa Maria Rzecznik 228251194 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 115 "Przedszkole Pod Klonem" Przedszkole nr 115 "Przedszkole Pod Klonem" ul. Suwalska 26 01-006 Warszawa Jolanta Skwarek 228112574 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 116 Przedszkole nr 116 ul. Okopowa 31 01-059 Warszawa Wioletta Jędrzejewska 226320615 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 118 z Oddziałami Integracyjnymi Przedszkole nr 118 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Nowolipie 31a 01-002 Warszawa Agnieszka Wróbel 228384935 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 119 "W Zielonym Ogrodzie" Przedszkole nr 119 "W Zielonym Ogrodzie" ul. Turmoncka 18 03-254 Warszawa Krystyna Załęska 228113589 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 12 Przedszkole nr 12 ul. Niska 9 00-176 Warszawa Zofia Markowicz 228317209 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 122 Przedszkole nr 122 ul. Solec 37 00-438 Warszawa Krystyna Długosz 226284838 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 123 "Ocean Marzeń" Przedszkole nr 123 "Ocean Marzeń" ul. Władysława Syrokomli 26 03-335 Warszawa Małgorzata Kubiak 228115178 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 124 Przedszkole nr 124 ul. Dzielna 15b 01-029 Warszawa Stanisława Tyszkiewicz 228383634 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" ul. Suwalska 15 03-252 Warszawa Anna Ajdys 228112323 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 126 Przedszkole nr 126 ul. Wokalna 1 02-786 Warszawa Jolanta Kuźmińska 226434796 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 128 Przedszkole nr 128 ul. Nauczycielska 16 03-689 Warszawa Dorota Gliwicka 226794311 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 129 "Raj na Skarpie" Przedszkole nr 129 "Raj na Skarpie" ul. Jazdów 10b 00-467 Warszawa Irena Wojciechowska 226282843 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 13 Przedszkole nr 13 ul. Leona Schillera 6a 00-248 Warszawa Maria Herman 228317497 przeglądaj
Żoliborz Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej ul. Pawła Suzina 4 01-586 Warszawa Małgorzata Woźniak 228332373 przeglądaj
Żoliborz Przedszkole nr 131 Przedszkole nr 131 ul. Sierpecka 9a 01-589 Warszawa Edyta Szomko 228330573 przeglądaj
Żoliborz Przedszkole nr 132 Przedszkole nr 132 ul. Śmiała 20 01-523 Warszawa Agnieszka Rojewska 228390508 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 133 Przedszkole nr 133 ul. Okopowa 7a 01-063 Warszawa Hanna Kolczyńska 226320316 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 134 Przedszkole nr 134 ul. Leszno 24/26 A 01-192 Warszawa Anna Kasztelewicz 226321016 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 135 Przedszkole nr 135 ul. Emanuela Ringelbluma 1 01-410 Warszawa Ewa Beczek 228363722 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 136 Przedszkole nr 136 ul. Antoniego Dobiszewskiego 3a 01-405 Warszawa Beata Postek 228363482 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 138 Przedszkole nr 138 ul. Karwińska 17 02-639 Warszawa Barbara Spurek 228444225 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 139 Przedszkole nr 139 ul. Jarosława Dąbrowskiego 71a 02-586 Warszawa Edyta Kaczmarczyk 228454403 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 14 Przedszkole nr 14 ul. Senatorska 24 00-095 Warszawa Barbara Czekańska 228270240 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 140 Przedszkole nr 140 ul. Kaukaska 2 02-760 Warszawa Zofia Sidorowicz 228423628 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 142 Przedszkole nr 142 ul. Jarosława Dąbrowskiego 25 02-561 Warszawa Marzena Kędzierska 228450314 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 143 Przedszkole nr 143 ul. Ludwika Kickiego 5 04-373 Warszawa Elżbieta Mielnik-Lewandowska 228102813 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 144 "Zaczarowany Ołówek" Przedszkole nr 144 "Zaczarowany Ołówek" ul. Wiktorska 95/97 02-582 Warszawa Ewa Królikowska 228442607 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 145 "Czterolistna Koniczynka" Przedszkole nr 145 "Czterolistna Koniczynka" ul. Seweryna Goszczyńskiego 17a 02-610 Warszawa Krystyna Szymańska 228446661 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 146 Przedszkole nr 146 ul. Sandomierska 2 02-567 Warszawa Justyna Małecka 228496552 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 147 Przedszkole nr 147 ul. Zakrzewska 13 00-737 Warszawa Dorota Kowalczyk 228410432 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 148 Przedszkole nr 148 ul. Kazimierzowska 45 02-572 Warszawa Hanna Marciniak 228492191 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 149 Przedszkole nr 149 ul. Dolna 8 00-774 Warszawa Katarzyna Pomorska-Zając 228516027 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 150 Przedszkole nr 150 ul. Prałatowska 12 03-510 Warszawa Danuta Bajor 226795112 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 151 Przedszkole nr 151 ul. Zaciszna 3 02-912 Warszawa Urszula Żyżyńska 228421814 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 153 "Słoneczne Przedszkole" Przedszkole nr 153 "Słoneczne Przedszkole" ul. Wojciecha Chrzanowskiego 19 04-392 Warszawa Elżbieta Ziarkiewicz 228100603 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 154 "Pod Wesołą Truskaweczką" Przedszkole nr 154 "Pod Wesołą Truskaweczką" ul. św. Hieronima 5 03-243 Warszawa Alicja Zan 228112464 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 155 "Roztańczona Kraina" Przedszkole nr 155 "Roztańczona Kraina" ul. Bartnicza 6 03-358 Warszawa Marzena Jantas 228114349 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 156 Przedszkole nr 156 ul. Żuromińska 2a 03-341 Warszawa Mariola Drzewińska 228114252 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 157 "Przedszkole z Serduszkiem" Przedszkole nr 157 "Przedszkole z Serduszkiem" ul. Bazyliańska 10 03-203 Warszawa Ewa Maciejewska-Kamionek 228110648 przeglądaj
Rembertów Przedszkole nr 158 Przedszkole nr 158 ul. Dwóch Mieczy 30/36 04-491 Warszawa Weronika Kowalska 226119132 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 159 Przedszkole nr 159 ul. Wokalna 1 02-829 Warszawa Agnieszka Kędziorek-Juszko 226412523 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 16 "Zaczarowany Zakątek" Przedszkole nr 16 "Zaczarowany Zakątek" ul. Wojciecha Górskiego 5a 00-030 Warszawa Beata Mizerska 228270944 przeglądaj
Rembertów Przedszkole nr 160 Przedszkole nr 160 ul. Niepołomicka 26 04-256 Warszawa Beata Krajewska 228152312 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek" Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek" ul. Dąbrówki 3 03-909 Warszawa Beata Maciejewska 226173101 przeglądaj
Praga Północ Przedszkole nr 163 Przedszkole nr 163 ul. Markowska 18a 03-742 Warszawa Elżbieta Zgondek 226192542 przeglądaj
Praga Północ Przedszkole nr 164 Przedszkole nr 164 ul. Józefa Szanajcy 12 03-481 Warszawa Bożena Biadoń 226197879 przeglądaj
Praga Północ Przedszkole nr 165 Przedszkole nr 165 ul. Ratuszowa 8a 03-461 Warszawa Bożena Kuźniecow 226192804 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 166 Przedszkole nr 166 ul. Grochowska 309/317 03-823 Warszawa Grażyna Żelechowska 228105181 przeglądaj
Praga Północ Przedszkole nr 167 Przedszkole nr 167 ul. Strzelecka 16 03-433 Warszawa Maria Piesto 226191109 przeglądaj
Ursus Przedszkole nr 168 "Misiowa Gromadka" Przedszkole nr 168 "Misiowa Gromadka" ul. Zagłoby 27 02-495 Warszawa Renata Wilk 226679893 przeglądaj
Praga Północ Przedszkole nr 169 Przedszkole nr 169 ul. Namysłowska 11 03-455 Warszawa Grażyna Balicka 226197961 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 17 Przedszkole nr 17 Plac Jana Henryka Dąbrowskiego 10 00-055 Warszawa Dorota Łosiowska-Zawada 228265865 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 170 Przedszkole nr 170 ul. Mahatmy Gandhiego 3a 02-645 Warszawa Katarzyna Pawłowska 228446908 przeglądaj
Praga Północ Przedszkole nr 171 Przedszkole nr 171 ul. Równa 2 03-418 Warszawa Małgorzata Piesiewicz 226198263 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 172 im. Danuty Wawiłow Przedszkole nr 172 im. Danuty Wawiłow ul. Żytnia 71 01-149 Warszawa Ewa Wenelczyk 226326363 przeglądaj
Praga Północ Przedszkole nr 173 Przedszkole nr 173 ul. Karola Szymanowskiego 5a 03-477 Warszawa Jadwiga Anczewska 226193986 przeglądaj
Praga Północ Przedszkole nr 174 Przedszkole nr 174 ul. Markowska 8 03-742 Warszawa Anna Milewska 226196406 przeglądaj
Włochy Przedszkole nr 175 Przedszkole nr 175 ul. Astronautów 17 02-154 Warszawa Izabela Kuśmierczyk 228461759 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 176 Przedszkole nr 176 ul. Trzech Budrysów 24 02-381 Warszawa Bożenna Mitura 228225785 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 177 "Bajkowe Przedszkole" Przedszkole nr 177 "Bajkowe Przedszkole" ul. Tarnowiecka 4 04-113 Warszawa Joanna Hajduk 226125819 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 178 "Kolorowa Kraina" Przedszkole nr 178 "Kolorowa Kraina" ul. Londyńska 10 03-921 Warszawa Marzenna Szeler 226176401 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 179 Przedszkole nr 179 ul. Jarocińska 12/14 04-171 Warszawa Jolanta Kostko 226104370 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 18 Przedszkole nr 18 ul. Simóna Bolívara 6 03-340 Warszawa Bogusława Węclewska 228112441 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 180 Przedszkole nr 180 ul. Niekłańska 40 03-924 Warszawa Agnieszka Górzyńska-Kępka 226176732 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 181 "Wesołe Nutki" Przedszkole nr 181 "Wesołe Nutki" ul. Ksawerego Pruszyńskiego 5 01-870 Warszawa Katarzyna Gołacka 228341630 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 182 "Tajemniczy Ogród" Przedszkole nr 182 "Tajemniczy Ogród" ul. Zofii Nałkowskiej 3 01-886 Warszawa Agnieszka Borowa 226696685 przeglądaj
Praga Północ Przedszkole nr 183 Przedszkole nr 183 ul. Jagiellońska 28 03-719 Warszawa Lidia Kołodziej 226193645 przeglądaj
Praga Północ Przedszkole nr 184 Przedszkole nr 184 ul. Ratuszowa 21 03-451 Warszawa Anna Sztarbało 226198196 przeglądaj
Praga Północ Przedszkole nr 185 z Oddziałami Integracyjnymi Przedszkole nr 185 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wołomińska 56 03-755 Warszawa Wanda Bownik 226198700 przeglądaj
Praga Północ Przedszkole nr 186 Przedszkole nr 186 ul. Wołomińska 12/18 03-740 Warszawa Teresa Toboła 226190605 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 189 "Na Wierzbnie" Przedszkole nr 189 "Na Wierzbnie" ul. Teofila Lenartowicza 27 02-614 Warszawa Elżbieta Wituszyńska 228440427 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 19 Przedszkole nr 19 ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 12 00-656 Warszawa Bożena Pieńkowska 226286152 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 190 Przedszkole nr 190 ul. Racławicka 30a 02-601 Warszawa Agnieszka Romanowska 228441174 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 191 im. Marii Kownackiej Przedszkole nr 191 im. Marii Kownackiej ul. Zawrat 22 02-702 Warszawa Barbara Lipińska 228431972 przeglądaj
Białołęka Przedszkole nr 192 "Wesoły Pędzelek" Przedszkole nr 192 "Wesoły Pędzelek" ul. Liczydło 3a 03-183 Warszawa Iwona Fabiszewska 228119040 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 193 Przedszkole nr 193 ul. Antoniego Edwarda Odyńca 61 02-644 Warszawa Emilia Janowska 228443864 przeglądaj
Ursus Przedszkole nr 194 Przedszkole nr 194 ul. Walerego Sławka 7 02-495 Warszawa Renata Trzepizur 226674344 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 196 "Kraina Misiów" Przedszkole nr 196 "Kraina Misiów" ul. Ludwika Nabielaka 18a 00-743 Warszawa Agnieszka Wojdal 228414475 przeglądaj
Żoliborz Przedszkole nr 197 "Do-Re-Mi" Przedszkole nr 197 "Do-Re-Mi" ul. ks. Jerzego Popiełuszki 3a 01-786 Warszawa Grażyna Jezierska-Helbert 226638706 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 199 Przedszkole nr 199 ul. Bukietowa 10 02-650 Warszawa Joanna Malesa 228445822 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 2 Przedszkole nr 2 ul. Orla 11 00-143 Warszawa Alina Pierzchalska 226203563 przeglądaj
Ursus Przedszkole nr 200 "Gąski Balbinki" Przedszkole nr 200 "Gąski Balbinki" ul. Balbinki 1 02-495 Warszawa Małgorzata Kopp 226676339 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 201 Przedszkole nr 201 ul. Wilczy Dół 4 02-798 Warszawa Anna Zabielska 226491999 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 205 Przedszkole nr 205 ul. Karola Irzykowskiego 1 01-317 Warszawa Dorota Maskiewicz 226651676 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 206 Przedszkole nr 206 ul. Franciszkańska 7 00-233 Warszawa Irena Tokarczyk 228313705 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 21 Przedszkole nr 21 ul. Marszałkowska 27/35a 00-639 Warszawa Anna Modzelewska 228251785 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 211 im. Kubusia Puchatka Przedszkole nr 211 im. Kubusia Puchatka ul. Dąbrówki 20 03-909 Warszawa Katarzyna Surma 226175383 przeglądaj
Żoliborz Przedszkole nr 212 Przedszkole nr 212 ul. Czesława Ludwika Rybińskiego 2 01-611 Warszawa Katarzyna Pernach-Brzostek 228398867 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej ul. gen. Waleriana Czumy 6 01-355 Warszawa Bożena Miękus 226651758 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 215 Przedszkole nr 215 ul. Eugeniusza Szwankowskiego 3 01-318 Warszawa Violetta Cygańska 226641601 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 216 Przedszkole nr 216 ul. Michała Elwira Andriollego 1 01-493 Warszawa Hanna Waluśkiewicz 226381941 przeglądaj
Praga Północ Przedszkole nr 217 Przedszkole nr 217 ul. Karola Szymanowskiego 4A 03-477 Warszawa Gabriela Ziembicka 226194169 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 218 "Iskra" Przedszkole nr 218 "Iskra" ul. Tadeusza Rechniewskiego 5b 03-980 Warszawa Iwona Karolewska 226715999 przeglądaj
Ursus Przedszkole nr 219 "Niezapominajka" Przedszkole nr 219 "Niezapominajka" ul. Mariana Keniga 16 02-495 Warszawa Dorota Kamińska 226670073 przeglądaj
Włochy Przedszkole nr 22 Przedszkole nr 22 ul. Żwirki i Wigury 15b 02-143 Warszawa Alicja Riedel 228462040 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 220 Przedszkole nr 220 ul. Walewska 7 04-022 Warszawa Marzenna Turczyńska 228100582 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 222 Przedszkole nr 222 ul. Kazimierza Wyki 17 01-318 Warszawa Barbara Barlak 226651366 przeglądaj
Wilanów Przedszkole nr 223 "Skarby Powsina" Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 ul. Przyczółkowa 27 02-968 Warszawa Aniela Trefoń 226484935 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 225 Przedszkole nr 225 ul. Stefana Bobrowskiego 5 02-378 Warszawa Barbara Rokicka 228229348 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 227 "Wesołe Nutki" Przedszkole nr 227 "Wesołe Nutki" ul. Świętosławska 3 04-059 Warszawa Danuta Gromadka 228102693 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 228 Przedszkole nr 228 ul. Marzanny 8 02-649 Warszawa Jolanta Kopała 228446015 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 23 Przedszkole nr 23 ul. Czerniakowska 128 00-454 Warszawa Monika Wojciechowska 228417181 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 230 Przedszkole nr 230 ul. Szaserów 118a 04-349 Warszawa Beata Tobjasz 226102496 przeglądaj
Wawer Przedszkole nr 233 "Zielony Domek" Przedszkole nr 233 "Zielony Domek" ul. Romana Pazińskiego 11a 04-643 Warszawa Bernardetta Piotrowska 228120689 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 234 Przedszkole nr 234 ul. Ożarowska 59 01-416 Warszawa Maria Antoniak 228363512 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 235 "Tęczowe Przedszkole" Przedszkole nr 235 "Tęczowe Przedszkole" ul. Chroszczewska 3/5 04-068 Warszawa Teresa Janek 228105908 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 236 "Mali Odkrywcy" Przedszkole nr 236 "Mali Odkrywcy" ul. Antoniego Fontany 2 01-884 Warszawa Katarzyna Kwiecińska 228346585 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 237 im. Warszawskiej Syrenki Przedszkole nr 237 im. Warszawskiej Syrenki ul. Eustachego Tyszkiewicza 33 01-172 Warszawa Małgorzata Zarzycka 226328019 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 238 "Tęczowy Pajacyk" Przedszkole nr 238 "Tęczowy Pajacyk" ul. Monte Cassino 5 01-121 Warszawa Renata Szyszka 228364842 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 239 Przedszkole nr 239 Aleje Jerozolimskie 117a 02-017 Warszawa Magdalena Zielonka 226292383 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 24 Przedszkole nr 24 ul. Drewniana 10/16 00-345 Warszawa Iwona Pomianowska 228264265 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 240 im. Polskich Olimpijczyków Przedszkole nr 240 im. Polskich Olimpijczyków ul. Marymoncka 34 00-968 Warszawa Ewa Skwarka 228641115 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 241 Przedszkole nr 241 ul. Księcia Trojdena 5b 02-109 Warszawa Teresa Bieńkowska 228234119 przeglądaj
Rembertów Przedszkole nr 243 Przedszkole nr 243 ul. Kordiana 7/11 04-451 Warszawa Irmina Jachimowicz 226119296 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 244 "Niegocińskie Skrzaty" Przedszkole nr 244 "Niegocińskie Skrzaty" ul. Niegocińska 9 02-698 Warszawa Danuta Skalska 228433049 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 248 Przedszkole nr 248 ul. Karola Dickensa 5a 02-107 Warszawa Ewa Czerska 222246252 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 249 Specjalne dla Dzieci z Upośledzeniem Umysłowym w Stopniu Umiarkowanym i Znacznym Przedszkole nr 249 Specjalne dla Dzieci z Upośledzeniem Umysłowym w Stopniu Umiarkowanym i Znacznym ul. Kobielska 5 03-984 Warszawa Dorota Puławska 226139165 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 25 Przedszkole nr 25 ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 4a 00-621 Warszawa Danuta Szlązak 228253670 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 250 "Akwarelka" Przedszkole nr 250 "Akwarelka" ul. Kinowa 10a 04-019 Warszawa Iwona Skorupa 228108188 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa" Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa" ul. Antka Rozpylacza 2 01-107 Warszawa Anna Mazurek 228367913 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 255 Przedszkole nr 255 ul. Władysława Korotyńskiego 3 02-121 Warszawa Katarzyna Kuźniarska 228231516 przeglądaj
Wesoła Przedszkole nr 259 Przedszkole nr 259 Plac Wojska Polskiego (Wesoła) 18 05-075 Warszawa Jadwiga Kozielska 227736179 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 26 Przedszkole nr 26 ul. Nowowiejska 1/3 00-643 Warszawa Anna Szmytkowska 228251555 przeglądaj
Wesoła Przedszkole nr 260 Przedszkole nr 260 Trakt Brzeski (Wesoła) 85 05-077 Warszawa Katarzyna Dzido 227733994 przeglądaj
Wesoła Przedszkole nr 261 "Pod Dębami" Przedszkole nr 261 "Pod Dębami" ul. Armii Krajowej (Wesoła) 72 05-075 Warszawa Małgorzata Riedel 227735858 przeglądaj
Wesoła Przedszkole nr 262 Przedszkole nr 262 ul. Wilanowska (Wesoła) 3 05-075 Warszawa Joanna Konowrocka 227603151 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 263 Przedszkole nr 263 ul. Miła 39 01-050 Warszawa Beata Makarewicz 228383715 przeglądaj
Wawer Przedszkole nr 264 "Pluszowego Misia" Przedszkole nr 264 "Pluszowego Misia" ul. Korkowa 147/149 04-549 Warszawa Hanna Wróblewska 228120542 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 267 Przedszkole nr 267 ul. Witolda Małcużyńskiego 4 02-793 Warszawa Anna Sierocińska-Rudzińska 226486171 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 268 "Słoneczny Promyk" Przedszkole nr 268 "Słoneczny Promyk" ul. Przytyk 5a 01-962 Warszawa Bożena Marciniak 228343597 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 269 Przedszkole nr 269 ul. Smocza 22 01-034 Warszawa Agnieszka Jędrysiak 228388013 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 270 Przedszkole nr 270 ul. Bełdan 5 02-695 Warszawa Małgorzata Dorochowicz 228432632 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 271 "Wróbelka Elemelka" Przedszkole nr 271 "Wróbelka Elemelka" ul. Władysława Broniewskiego 93 01-876 Warszawa Elżbieta Fiodorowska 226333877 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 272 im. "Misia Uszatka" Przedszkole nr 272 im. "Misia Uszatka" ul. Tadeusza Gajcego 9 01-944 Warszawa Beata Nowak 228352157 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 273 Przedszkole nr 273 ul. Jana Olbrachta 28 00-818 Warszawa Marzena Ostrowska 228368913 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 274 Przedszkole nr 274 ul. Bokserska 32 02-682 Warszawa Ewa Walewska 228434652 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 275 Przedszkole nr 275 ul. Jana Feliksa Piwarskiego 5 00-770 Warszawa Małgorzata Stelmaszczyk 228412254 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 278 Przedszkole nr 278 ul. Tatrzańska 3 00-742 Warszawa Renata Jagiełło 228417877 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 28 Przedszkole nr 28 ul. Adama Naruszewicza 15 02-627 Warszawa Jolanta Palińska-Majak 228441624 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 281 "Stokrotka" Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ul. Gościniec 53 00-704 Warszawa Halina Malik 228414326 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 282 Przedszkole nr 282 ul. Na Uboczu 7 02-791 Warszawa Aleksandra Nowicka 226486950 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 283 Przedszkole nr 283 ul. Puszczyka 6 02-785 Warszawa Grażyna Sajnóg 226436036 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 284 Przedszkole nr 284 ul. Jałtańska 8 02-760 Warszawa Magdalena Grządka 228423201 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 286 Przedszkole nr 286 ul. Mandarynki 1 02-796 Warszawa Krystyna Tumkiewicz 226487426 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 287 "Piotrusia Pana" Przedszkole nr 287 "Piotrusia Pana" ul. Władysława Broniewskiego 81 01-876 Warszawa Lilia Brzezińska 226336418 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 289 Przedszkole nr 289 ul. Twarda 60a 00-818 Warszawa Anna Krysztofiak 226204796 przeglądaj
Włochy Przedszkole nr 29 Przedszkole nr 29 ul. Sycowska 1 02-266 Warszawa Aleksandra Dawidowicz 228460233 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 292 Przedszkole nr 292 ul. Walecznych 4/6 03-916 Warszawa Barbara Wyszyńska-Duch 226160387 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 293 Przedszkole nr 293 ul. Stefana Baleya 5 02-132 Warszawa Barbara Martyniuk 228235320 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 294 Przedszkole nr 294 ul. Czerniakowska 50a 00-717 Warszawa Elżbieta Tokarska 228415586 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 295 "Kraina Bajek" Przedszkole nr 295 "Kraina Bajek" ul. Afrykańska 9 03-966 Warszawa Anna Korbuszewska 226175213 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 296 "Bajkowy Parasol" Przedszkole nr 296 "Bajkowy Parasol" ul. Międzynarodowa 36 03-922 Warszawa Beata Okoń 226170182 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 299 "Bernardyńskie Krasnale" Przedszkole nr 299 "Bernardyńskie Krasnale" ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie 13 02-943 Warszawa Barbara Zubilewicz 228422576 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 3 Przedszkole nr 3 ul. Grzybowska 7 00-132 Warszawa Alina Tarapata 226209158 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 30 Przedszkole nr 30 ul. Rozbrat 10/14 00-451 Warszawa Agnieszka Trepkowska 226293810 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 300 Przedszkole nr 300 ul. Portofino 4 02-764 Warszawa Jolanta Maliszewska 228424615 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 301 "Zaczarowany Świat" Przedszkole nr 301 "Zaczarowany Świat" ul. Leopolda Staffa 7b 01-891 Warszawa Anna Domańska 228353873 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 305 Przedszkole nr 305 ul. Stefana Bryły 8 02-685 Warszawa Beata Koszlaga 228579415 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 306 "Mali Optymyści" Przedszkole nr 306 "Mali Optymyści" ul. Szegedyńska 13 01-957 Warszawa Anna Rudowska 228348213 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 307 "Wesołe Ekoludki" Przedszkole nr 307 "Wesołe Ekoludki" ul. Księgarzy 9 01-833 Warszawa Grażyna Bogiel 228347943 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 308 "Krasnala Hałabały" Przedszkole nr 308 "Krasnala Hałabały" Aleja Władysława Reymonta 8a 01-842 Warszawa Teresa Krawczyk-Gałkowska 226639217 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 31 im. Zdzisława Witwickiego Przedszkole nr 31 im. Zdzisława Witwickiego ul. Krucza 19 00-525 Warszawa Anna Wróbel 226219940 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 311 "Sadybiańskie Świerszcze" Przedszkole nr 311 "Sadybiańskie Świerszcze" ul. Jana III Sobieskiego 72b 02-930 Warszawa Małgorzata Fabjańska-Miszczak 228424637 przeglądaj
Włochy Przedszkole nr 313 Przedszkole nr 313 ul. Sulmierzycka 1 02-139 Warszawa Alicja Misiak 228461000 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 315 im. Zbigniewa Rychlickiego Przedszkole nr 315 im. Zbigniewa Rychlickiego ul. Szczepana Grzeszczyka 2 02-122 Warszawa Hanna Warmińska 228227113 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 317 "Smykolandia" Przedszkole nr 317 "Smykolandia" ul. Piotra Gruszczyńskiego 11 02-693 Warszawa Anna Rumińska 228472663 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 318 "Zielony Zakątek" Przedszkole nr 318 "Zielony Zakątek" ul. Jana Kochanowskiego 9a 01-864 Warszawa Beata Michalec 226639281 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 319 Przedszkole nr 319 ul. Powstańców Śląskich 14 01-381 Warszawa Maria Głodek 226642100 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 32 Przedszkole nr 32 ul. Nowogrodzka 17 00-511 Warszawa Iwona Zawiła-Urbanek 226285163 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 320 Przedszkole nr 320 ul. Cokołowa 2 01-384 Warszawa Grażyna Brzezińska 226646173 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 325 Przedszkole nr 325 ul. Kaspijska 5 02-760 Warszawa Jolanta Paduch 228425623 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 326 "Chatka Skrzatka" Przedszkole nr 326 "Chatka Skrzatka" ul. Bernardyńska 14 02-904 Warszawa Hanna Myszewska 228403123 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 327 "Kolorowa Kraina" Przedszkole nr 327 "Kolorowa Kraina" ul. Josepha Conrada 10a 01-922 Warszawa Krystyna Rasińska 226697242 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 328 "Akademia pod Czereśnią" Przedszkole nr 328 "Akademia pod Czereśnią" ul. Marii Dąbrowskiej 5a 01-903 Warszawa Małgorzata Kosowska-Piesio 226697813 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 33 Przedszkole nr 33 ul. Wilcza 63 00-679 Warszawa Anna Stępień 226297473 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 330 Przedszkole nr 330 Aleja Niepodległości 17 02-653 Warszawa Magdalena Satkowska 228486167 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 331 "U Słonia Szczęściarza" Przedszkole nr 331 "U Słonia Szczęściarza" ul. Szaserów 61a 04-311 Warszawa Marzena Nowak 226105212 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 334 im. Jasia i Małgosi Przedszkole nr 334 im. Jasia i Małgosi ul. Przy Agorze 12 01-960 Warszawa Katarzyna Pawlik 228347157 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 336 Przedszkole nr 336 ul. Siemiatycka 2 01-312 Warszawa Dorota Bogucka 226653616 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 337 Przedszkole nr 337 ul. Reżyserska 19 01-386 Warszawa Grażyna Dołowy 226643927 przeglądaj
Wawer Przedszkole nr 338 "Sosnowa Stacyjka" Przedszkole nr 338 "Sosnowa Stacyjka" ul. Włókiennicza 41 04-974 Warszawa Izabella Rudzka 228724146 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 34 Przedszkole nr 34 ul. Emilii Plater 25 00-688 Warszawa Danuta Woźniak 226296521 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 340 "Kasztanowego Ludka" Przedszkole nr 340 "Kasztanowego Ludka" ul. Wojciecha Bogusławskiego 8a 01-923 Warszawa Urszula Mirowska 226636628 przeglądaj
Ursus Przedszkole nr 343 Przedszkole nr 343 ul. Warszawska 53 02-495 Warszawa Teresa Brzezińska 226679366 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 344 Przedszkole nr 344 ul. Jana Maklakiewicza 9a 02-642 Warszawa Mariola Futoma 228486487 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 346 "Pod Kasztanem" Przedszkole nr 346 "Pod Kasztanem" ul. Klaudyny 8 01-684 Warszawa Maria Wojciechowska 228331585 przeglądaj
Wawer Przedszkole nr 348 Przedszkole nr 348 ul. Kadetów 15 03-987 Warszawa Beata Rogowska 226723414 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 349 "Barcelonka" Przedszkole nr 349 "Barcelonka" ul. Barcelońska 8 02-762 Warszawa Bożena Mielnik 228428139 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 35 Przedszkole nr 35 ul. Wojciecha Górskiego 1 00-033 Warszawa Joanna Siudzińska 224122605 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 350 "Jaśminowy Gaj" Przedszkole nr 350 "Jaśminowy Gaj" ul. Wieluńska 12 01-240 Warszawa Agnieszka Januszyk 228363041 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 351 im. Wandy Chotomskiej Przedszkole nr 351 im. Wandy Chotomskiej ul. Edwarda Warchałowskiego 4 02-776 Warszawa Lidia Gruchała 226431369 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 352 Przedszkole nr 352 ul. Leonida Teligi 3 02-777 Warszawa Monika Bachańska 226415221 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 36 Przedszkole nr 36 ul. Nowy Świat 41a 00-042 Warszawa Małgorzata Jakubiak 228274467 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 360 "Słoneczny Domek" Przedszkole nr 360 "Słoneczny Domek" ul. Wernyhory 23 02-727 Warszawa Barbara Meyer-Kalicka 228472888 przeglądaj
Żoliborz Przedszkole nr 361 Przedszkole nr 361 ul. Włościańska 6a 01-710 Warszawa Małgorzata Lubańska 226333892 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 364 "Pod Tęczą" Przedszkole nr 364 "Pod Tęczą" ul. Gwiaździsta 27 01-651 Warszawa Iwona Rode-Jaskółowska 228330391 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 366 Przedszkole nr 366 ul. Hawajska 7 02-776 Warszawa Ewa Wieczorek 226417222 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 370 Przedszkole nr 370 ul. Władysława Umińskiego 11 03-984 Warszawa Grażyna Kuczbajska 226138769 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 371 Przedszkole nr 371 ul. Stanisława Lencewicza 5 01-493 Warszawa Marta Pakulska 228377544 przeglądaj
Rembertów Przedszkole nr 376 z Oddziałami Integracyjnymi Przedszkole nr 376 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Admiralska 17 00-910 Warszawa Urszula Popielarz 226813757 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 380 "Promyk Gocławia" Przedszkole nr 380 "Promyk Gocławia" ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 10a 03-982 Warszawa Edyta Kozicka 226137572 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 381 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 ul. Stanisława Szobera 1/3 01-318 Warszawa Iwona Kaczmarczyk 226645635 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 384 Przedszkole nr 384 ul. Janusza Meissnera 8b 03-982 Warszawa Bożena Orlińska 226136800 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 385 Przedszkole nr 385 ul. Związku Walki Młodych 10 02-786 Warszawa Grażyna Nowak 226438697 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 389 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 ul. ppłk. Wacława Szadkowskiego 3 01-493 Warszawa Małgorzata Zarzycka 228378251 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 39 "Pod Topolami" Przedszkole nr 39 "Pod Topolami" ul. Dorycka 1 01-947 Warszawa Elżbieta Rogala 228350809 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 390 Przedszkole nr 390 ul. Secemińska 1 01-485 Warszawa Daniela Pyffel 226382026 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 391 Przedszkole nr 391 ul. Czerniakowska 20a 00-714 Warszawa Agnieszka Sokołowska 228403114 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 392 "Wróbelka Elemelka" Przedszkole nr 392 "Wróbelka Elemelka" ul. Afrykańska 14a 03-966 Warszawa Ewa Jankowska 226172870 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 395 Przedszkole nr 395 ul. Na Uboczu 9 02-791 Warszawa Karolina Sąntolak 226486551 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 397 "Ziarenko" Przedszkole nr 397 "Ziarenko" ul. Komorska 6 04-161 Warszawa Urszula Kacprzak 226106964 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 4 Przedszkole nr 4 ul. Elektoralna 15/17 00-137 Warszawa Beata Cieślak 226204246 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 400 Przedszkole nr 400 ul. Eugeniusza Lokajskiego 2 02-793 Warszawa Agnieszka Orłowska 226487212 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 401 Przedszkole nr 401 ul. Edwarda Dembowskiego 9 02-784 Warszawa Zofia Rusek 226415405 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 402 Przedszkole nr 402 ul. Rosy Bailly 11 10-494 Warszawa Agnieszka Przeniosło 228379166 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 403 Przedszkole nr 403 ul. Góralska 1 01-112 Warszawa Hanna Domagała 228371705 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 406 Przedszkole nr 406 ul. Juliusza Kaden-Bandrowskiego 8 01-494 Warszawa Lucyna Rudko 226382424 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 407 Przedszkole nr 407 ul. Mieczysława Pawlikowskiego 2 03-982 Warszawa Maria Bieniaszewska 222247028 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 409 "Królestwo Maciusia I" Przedszkole nr 409 "Królestwo Maciusia I" ul. Lwa Tołstoja 2 01-910 Warszawa Ewa Bojarska 228646107 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 41 "Wiślana Kropelka" Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 ul. Leona Kruczkowskiego 12b 00-380 Warszawa Joanna Bogdańska 228278725 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 411 "Akademia Króla Stasia" Przedszkole nr 411 "Akademia Króla Stasia" ul. Stanisława Augusta 77 03-846 Warszawa Elżbieta Karwowska 228105033 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 412 z Oddziałami Integracyjnymi Przedszkole nr 412 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Pála Telekiego 8 02-793 Warszawa Agnieszka Szemberska 225440653 przeglądaj
Ursus Przedszkole nr 413 Przedszkole nr 413 ul. Górna Droga 10 02-495 Warszawa Hanna Załęska 223037443 przeglądaj
Białołęka Przedszkole nr 414 Przedszkole nr 414 ul. Mariana Hemara 8 03-289 Warszawa Danuta Osińska 227471071 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 415 Przedszkole nr 415 ul. Obrońców Tobruku 23 lok. 112 01-494 Warszawa Ewa Wilk-Czerwińska 222522974 przeglądaj
Wilanów Przedszkole nr 416 Przedszkole nr 416 ul. Syta 123 02-987 Warszawa Anna Kozłowska 228580005 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 417 Przedszkole nr 417 ul. Muszlowa 17 01-357 Warszawa Edyta Sasim 226646006 przeglądaj
Włochy Przedszkole nr 419 Przedszkole nr 419 ul. Ryżowa 17 02-483 Warszawa Grażyna Zwierz 224434398 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 42 Przedszkole nr 42 ul. Agrykola 9 00-460 Warszawa Ewa Marczak 228415725 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 44 Przedszkole nr 44 ul. Ludna 8 00-404 Warszawa Barbara Strąk 226228944 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 46 "W Krainie Baśni" Przedszkole nr 46 "W Krainie Baśni" ul. Jordanowska 3 04-204 Warszawa Mirosława Antosiak-Wójcikowska 226104442 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 47 "Mali Artyści" Przedszkole nr 47 "Mali Artyści" ul. Krochmalna 1 00-864 Warszawa Bożenna Wilczyńska 226209050 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 48 "Zielony Groszek" Przedszkole nr 48 "Zielony Groszek" ul. Szaserów 119 04-349 Warszawa Joanna Wojtunik 226103604 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 49 "Pluszowy Miś" Przedszkole nr 49 "Pluszowy Miś" ul. Skalbmierska 12 01-848 Warszawa Anna Rak 228340012 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 5 Przedszkole nr 5 ul. Okrąg 6b 00-407 Warszawa Beata Dłutek 226216605 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 50 Przedszkole nr 50 ul. Ludwika Hirszfelda 11 02-776 Warszawa Anna Kwiatkowska 226448787 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 51 "Misia Czarodzieja" Przedszkole nr 51 "Misia Czarodzieja" ul. Wojciecha Chrzanowskiego 7 04-381 Warszawa Krystyna Smolińska 228100880 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 52 Przedszkole nr 52 ul. Koncertowa 8 02-784 Warszawa Elżbieta Mikołajczyk 226437293 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 54 Przedszkole nr 54 ul. Bracławska 8a 04-044 Warszawa Elżbieta Jóźwik 228102740 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 55 Przedszkole nr 55 ul. Jana Cybisa 1 02-785 Warszawa Katarzyna Dreksler-Kowalik 226437685 przeglądaj
Wilanów Przedszkole nr 56 "Wesołe Kubusie" Przedszkole nr 56 "Wesołe Kubusie" ul. Gubinowska 28/30 02-956 Warszawa Renata Bontron 228424841 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 57 Przedszkole nr 57 ul. Pustelnicka 35 04-138 Warszawa Dorota Skolimowska 226106695 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 58 im. Czesława Janczarskiego Przedszkole nr 58 im. Czesława Janczarskiego ul. Batalionu AK "Pięść" 4 01-406 Warszawa Marzena Kierzkowska 228364513 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 59 Przedszkole nr 59 ul. Pruszkowska 10 02-119 Warszawa Bożenna Gajewska 228235107 przeglądaj
Włochy Przedszkole nr 60 Przedszkole nr 60 ul. Rybnicka 42/44 02-432 Warszawa Izabela Bartosiewicz 228637273 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 61 Przedszkole nr 61 ul. Lelechowska 7 02-351 Warszawa Jagoda Kubicka 228221283 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 62 Przedszkole nr 62 ul. Szarych Szeregów 6 01-212 Warszawa Anna Ławnik-Zawadzka 226322892 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 63 Przedszkole nr 63 ul. Bolkowska 4 01-464 Warszawa Małgorzata Jabłońska 226656933 przeglądaj
Białołęka Przedszkole nr 64 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka Przedszkole nr 64 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka ul. Porajów 3 03-188 Warszawa Krystyna Tyburc 228118067 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 66 Przedszkole nr 66 ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa Małgorzata Łączyk 228221948 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 67 "Służewiaczek" Przedszkole nr 67 "Służewiaczek" ul. Sonaty 6a 02-744 Warszawa Ewa Ignatowicz 228439710 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 69 Przedszkole nr 69 ul. Ludwika Narbutta 65/71 02-524 Warszawa Bogusława Wiśniewska 228490125 przeglądaj
Włochy Przedszkole nr 71 Przedszkole nr 71 ul. Śląska 50/52 02-462 Warszawa Dorota Babiak 228637451 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 72 Przedszkole nr 72 Aleja "Solidarności" 72a 00-145 Warszawa Danuta Kazimierska 226211481 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 73 "Bajeczka" Przedszkole nr 73 "Bajeczka" ul. Tadeusza Sygietyńskiego 4a 04-022 Warszawa Małgorzata Wasilewska 228100703 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 74 "Przy Zielonym Wzgórzu" Przedszkole nr 74 "Przy Zielonym Wzgórzu" ul. Wolska 79 01-229 Warszawa Agnieszka Kozłowska 226322357 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 75 Przedszkole nr 75 ul. Rozłogi 4a 01-310 Warszawa Małgorzata Lisiecka 226642406 przeglądaj
Białołęka Przedszkole nr 76 im. "Warsa i Sawy" Przedszkole nr 76 im. "Warsa i Sawy" ul. Odkryta 18 03-140 Warszawa Anna Kuśmierz 228893334 przeglądaj
Włochy Przedszkole nr 77 "Akademia Pana Kleksa" Przedszkole nr 77 "Akademia Pana Kleksa" ul. Potrzebna 16 02-448 Warszawa Agnieszka Rowińska 228637293 przeglądaj
Włochy Przedszkole nr 78 Przedszkole nr 78 ul. Radarowa 4a 02-137 Warszawa Elżbieta Wasiljew 228460961 przeglądaj
Ursynów Przedszkole nr 79 Przedszkole nr 79 ul. Kajakowa 10 02-838 Warszawa Anna Deptuła 226447464 przeglądaj
Mokotów Przedszkole nr 80 Przedszkole nr 80 ul. Łukowa 4 02-767 Warszawa Beata Kusińska 228439525 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 81 Przedszkole nr 81 ul. Barkocińska 19/21 03-543 Warszawa Marzenna Biernat 226790235 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 82 Przedszkole nr 82 ul. Natolińska 2 00-568 Warszawa Zofia Lipińska 226211710 przeglądaj
Wawer Przedszkole nr 84 "Promyk" Przedszkole nr 84 "Promyk" ul. Dworcowa 1 04-714 Warszawa Barbara Puścian 226157545 przeglądaj
Wawer Przedszkole nr 85 "Leśny Zakątek" Przedszkole nr 85 "Leśny Zakątek" ul. Żegańska 27 04-736 Warszawa Krystyna Bułacińska 228124932 przeglądaj
Żoliborz Przedszkole nr 87 Przedszkole nr 87 ul. Władysława Broniewskiego 9d 01-780 Warszawa Sylwia Ząbek 226334802 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 88 "Pod Zielonym Listkiem" Przedszkole nr 88 "Pod Zielonym Listkiem" ul. Poborzańska 1 03-368 Warszawa Agnieszka Zosiuk-Grodzka 228112101 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 89 "Niezapominajka" Przedszkole nr 89 "Niezapominajka" ul. Kobielska 55a 04-371 Warszawa Jolanta Zaluska-Podlasek 228103144 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole nr 9 Przedszkole nr 9 ul. Dzielna 5a 00-162 Warszawa Mieczysława Piotrowska 228310405 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 90 Przedszkole nr 90 ul. Turmoncka 7 03-254 Warszawa Barbara Godowska 228111060 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 91 "Zaczarowany Ogród" Przedszkole nr 91 "Zaczarowany Ogród" ul. Suwalska 34 03-252 Warszawa Małgorzata Bajszczak 228112304 przeglądaj
Wola Przedszkole nr 93 "Baśniowy Dworek na Kole" Przedszkole nr 93 "Baśniowy Dworek na Kole" ul. Jana Brożka 5 01-451 Warszawa Anna Zakrzewska 228361584 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 94 "Kraina Słonecznych Marzeń" Przedszkole nr 94 "Kraina Słonecznych Marzeń" ul. Smoleńska 64 03-528 Warszawa Beata Gela 226799194 przeglądaj
Targówek Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia I Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia I ul. Tadeusza Korzona 2 03-571 Warszawa Katarzyna Siwik 226790808 przeglądaj
Żoliborz Przedszkole nr 96 Przedszkole nr 96 ul. Stanisława Wyspiańskiego 5 01-577 Warszawa Marzena Skarbek-Kiełłczewska 228392839 przeglądaj
Bielany Przedszkole nr 97 "Leśna Polanka" Przedszkole nr 97 "Leśna Polanka" ul. Twardowska 23 01-810 Warszawa Eliza Stecka 228341341 przeglądaj
Bemowo Przedszkole nr 98 Przedszkole nr 98 ul. Legendy 12 01-361 Warszawa Hanna Piątek 226651160 przeglądaj
Ochota Przedszkole nr 99 Przedszkole nr 99 ul. Siewierska 3 02-360 Warszawa Ewa Jakowlew 228222332 przeglądaj
Mokotów Przedszkole Publiczne nr 83 Przedszkole Publiczne nr 83 ul. Stefana Batorego 35 02-591 Warszawa Mariola Ogrodowska 228259024 przeglądaj
Wawer Przedszkole Specjalne nr 104 w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka" Aleja Dzieci Polskich 20 04-736 Warszawa Grażyna Michalczuk 228151126 przeglądaj
Mokotów Przedszkole Specjalne nr 188 Przedszkole Specjalne nr 188 ul. Kielecka 20 02-550 Warszawa Irmina Jakubczak 228499417 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole Specjalne nr 208 Przedszkole Specjalne nr 208 ul. Dzielna 1a 00-162 Warszawa Małgorzata Piechal 228313923 przeglądaj
Ursynów Przedszkole Specjalne nr 213 Przedszkole Specjalne nr 213 ul. Leonida Teligi 1 02-777 Warszawa Michał Kopiczyński 226437559 przeglądaj
Bielany Przedszkole Specjalne nr 245 Dla Dzieci Słabowidzących "Sowy Mądrej Głowy" Przedszkole Specjalne nr 245 Dla Dzieci Słabowidzących "Sowy Mądrej Głowy" ul. Ksawerego Pruszyńskiego 1 01-870 Warszawa Ewa Korczak 228340689 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole Specjalne nr 343 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących nr 15 im. Ottona Lipkowskiego ul. Zakroczymska 6 00-225 Warszawa Małgorzata Jastrzębska 228313200 przeglądaj
Mokotów Przedszkole Specjalne nr 393 Przedszkole Specjalne nr 393 ul. Puławska 97 00-721 Warszawa Maria Kuźniewska-Zdrojowy 228450577 przeglądaj
Wola Przedszkole Specjalne nr 68 w Centrum Rehabilitacji im. prof. M. Weissa Przedszkole Specjalne nr 68 w Centrum Rehabilitacji im. prof. M. Weissa ul. Ożarowska 75a 01-444 Warszawa Alina Aniołczyk 228770204 przeglądaj
Ochota Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 102 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 102 ul. Siewierska 5/7 02-360 Warszawa Jolanta Brzezińska 228221157 przeglądaj
Wola Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 127 im. Wandy Chotomskiej Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 127 im. Wandy Chotomskiej ul. Nowolipki 21a 01-006 Warszawa Agnieszka Stypułkowska 228382191 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 198 "Bajeczne Przedszkole" Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 198 "Bajeczne Przedszkole" ul. Sylwestra Bartosika 5 03-982 Warszawa Małgorzata Mędrek 226710676 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 20 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 20 ul. Stefanii Sempołowskiej 2a 05-574 Warszawa Anna Dyńska 226284745 przeglądaj
Białołęka Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 226 "Małego Europejczyka" Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 226 "Małego Europejczyka" ul. Strumykowa 17 03-138 Warszawa Ewa Kulikowska 226765195 przeglądaj
Żoliborz Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 288 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 288 ul. Elbląska 63a 01-737 Warszawa Elżbieta Kwiatkowska-Klarzak 226339082 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 291 im. prof. dr med. Zofii Falkowskiej Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 291 im. prof. dr med. Zofii Falkowskiej ul. Siennicka 19b 04-394 Warszawa Małgorzata Sobieszczańska 228105459 przeglądaj
Bielany Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309 "Baśniowa Kraina" Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309 "Baśniowa Kraina" ul. Hansa Christiana Andersena 7 01-893 Warszawa Katarzyna Michalak 226631291 przeglądaj
Wola Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 310 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 310 ul. Jana Brożka 17 01-451 Warszawa Dorota Chmurska 228364665 przeglądaj
Bielany Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 "Kota Filemona" Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 "Kota Filemona" ul. Wergiliusza 15 01-915 Warszawa Bożena Wtorkowska 226636069 przeglądaj
Bemowo Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 345 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 ul. Brygadzistów 18 01-384 Warszawa Krystyna Ożyńska 226648758 przeglądaj
Wola Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 37 "Bajkowy Świat" Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 37 "Bajkowy Świat" ul. Szlenkierów 8 01-181 Warszawa Jadwiga Wojciechowska 226321131 przeglądaj
Ursus Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 418 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 418 ul. Jana Marcina Szancera 7 02-495 Warszawa Małgorzata Rolka 502739107 przeglądaj
Białołęka Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 "Tarchominek" Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 "Tarchominek" ul. Feliksa Pancera 3 03-187 Warszawa Ewa Szypryt 226148909 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 ul. Sowia 4 00-318 Warszawa Agata Tomala 228266562 przeglądaj
Ochota Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 70 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 70 ul. Rokosowska 2 02-348 Warszawa Aleksandra Stawicka 228222321 przeglądaj
Wawer Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 86 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 86 ul. Krupnicza 3 04-730 Warszawa Maria Szypnicka 222772030 przeglądaj
Mokotów Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno-Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży ze Środowisk Zagrożonych Alkoholizmem "OPTA" Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno-Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży ze Środowisk Zagrożonych Alkoholizmem "OPTA" ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa Monika Bubicz 228263916 przeglądaj
Ochota Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "TOP" Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "TOP" ul. Raszyńska 8/10 02-026 Warszawa Krzysztof Szamburski 228227717 przeglądaj
Ochota Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Uniwersytet dla Rodziców" Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Uniwersytet dla Rodziców" ul. Raszyńska 8/10 02-026 Warszawa Maria Floryan 228227168 przeglądaj
Mokotów Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 12 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska 5 Warszawa Jolanta Krzepicka 228485530 przeglądaj
Śródmieście Specjalny Ośrodek Wychowawczy "Dom przy Rynku" Specjalny Ośrodek Wychowawczy "Dom przy Rynku" Rynek Nowego Miasta 4 00-229 Warszawa Zbigniew Gibki 228315033 przeglądaj
Śródmieście Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej im. Komisji Edukacji Narodowej Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Jezuicka 4 00-281 Warszawa Wojciech Feliksiak 228315393 przeglądaj
Śródmieście Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 1 Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego Agrykola ul. Myśliwiecka 9 00-459 Warszawa Mirosław Robak 226229110 przeglądaj
Śródmieście Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 2 – Europejski Dom Spotkań Młodzieży w Warszawie Zespół Placówek - Europejski Dom Spotkań Młodzieży ul. Smolna 30 00-375 Warszawa Henryk Głuski 228278952 przeglądaj
Wola Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 3 Syrenka Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 3 Syrenka ul. Karolkowa 53a 01-197 Warszawa Krzysztof Kłopotowski 226328829 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135 im. Marii Kownackiej Zespół Szkół Integracyjnych nr 75 ul. Sylwestra Bartosika 5 03-982 Warszawa Krystyna Pawlaczyk 226713372 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317 Zespół Szkół Integracyjnych nr 71 im. Edmunda Bojanowskiego ul. Deotymy 37 01-409 Warszawa Magdalena Politańska 228360312 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 im. Raoula Wallenberga ul. św. Bonifacego 10 02-914 Warszawa Lidia Kumanek 226429844 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka ul. Wilcza 53 00-679 Warszawa Małgorzata Stalony 226288688 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza Piramowicza Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza Piramowicza ul. Jasielska 49/53 02-128 Warszawa Irmina Doliwa-Strońska 228234197 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo ul. Taneczna 54/58 02-829 Warszawa Halina Chaber 226433303 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 ul. Jeziorna 5/9 02-911 Warszawa Danuta Kozakiewicz 228422455 przeglądaj
Wilanów Szkoła Podstawowa nr 104 im. Macieja Rataja Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 ul. Przyczółkowa 27 02-968 Warszawa Aniela Trefoń 226484935 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego ul. Nowoursynowska 210/212 02-766 Warszawa Natalia Rolińska 228439692 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich ul. Przygodna 2 03-991 Warszawa Stefan Dejneka 226153001 przeglądaj
Ursus Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej ul. Mariana Keniga 20 02-495 Warszawa Beata Olszewska 226670927 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego Szkoła Podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego ul. Bohaterów 41 03-007 Warszawa Grażyna Zając 228112962 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Kownackiej Szkoła Podstawowa nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Kownackiej ul. Zaułek (Białołeka) 34 03-287 Warszawa Alicja Waś 227416200 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka ul. Remiszewska 40 03-550 Warszawa Magdalena Raboszuk 226794692 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej ul. Okrężna 80 02-933 Warszawa Grażyna Gozdecka 228422473 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza ul. Leszczynowa 5 03-197 Warszawa Małgorzata Stawiarska 228111534 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 119 im. 3 Berlińskiego Pułku Piechoty Szkoła Podstawowa nr 119 im. 3 Berlińskiego Pułku Piechoty ul. Pułku AK "Baszta" 3 02-649 Warszawa Małgorzata Mroczkowska 228447548 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich ul. Górnośląska 45 00-458 Warszawa Iwona Stępniak 226281141 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty "Dzieci Warszawy" Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty "Dzieci Warszawy" ul. Międzyborska 70 04-010 Warszawa Jadwiga Goralska 228103244 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza ul. Bartoszycka 45/47 04-923 Warszawa Małgorzata Wysocka 228729118 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza ul. Kowieńska 12/20 03-438 Warszawa Anna Martin 226193088 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 128 im. Józefa Niećki Szkoła Podstawowa nr 128 im. Józefa Niećki ul. Kadetów 15 03-987 Warszawa Anna Szerejko 226719387 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sandora Petofiego Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sandora Petofiego ul. Grabowska 1 01-236 Warszawa Irena Trzciałkowska 228368516 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego ul. Antoniego Fontany 3 01-835 Warszawa Małgorzata Szerszeń 228342831 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta ul. Mieczysława Pożaryskiego 2 04-703 Warszawa Anna Głowacka 226157241 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej ul. Syreny 5/7 01-132 Warszawa Bożena Rutkowska 226325994 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego Zespół Szkół nr 120 ul. Wilgi 19 04-831 Warszawa Beata Scelina 226157304 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 141 im. mjr Henryka Sucharskiego Szkoła Podstawowa nr 141 im. mjr Henryka Sucharskiego ul. Szaserów 117 04-349 Warszawa Anna Gołygowska 226106772 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Aleja Stanów Zjednoczonych 27 03-947 Warszawa Krystyna Jakubowska 226177232 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka ul. Domaniewska 33 02-672 Warszawa Jolanta Zauer-Nowak 228579146 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 148 im. Hugona Kołłątaja Szkoła Podstawowa nr 148 im. Hugona Kołłątaja ul. Ożarowska 69 01-408 Warszawa Anna Strumińska-Doktór 228362873 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Zespół Szkół nr 46 ul. gen. Wiktora Thomméego 1 01-491 Warszawa Grażyna Żółtowska 226669404 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dąbrowskiej Zespół Szkół nr 83 ul. Powstańców Wielkopolskich 4 02-594 Warszawa Stanisław Piech 228226608 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 154 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pawła Edmunda Strzeleckiego Szkoła Podstawowa nr 154 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pawła Edmunda Strzeleckiego ul. Leśnej Polanki 63/65 03-142 Warszawa Sylwester Kolibabski 228112381 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza ul. Kazimierzowska 16/20 02-589 Warszawa Bożena Maciejewska 228441608 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego ul. Ciasna 13 00-232 Warszawa Izabella Kraszewska 228311327 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika ul. Wilczy Dół 4 02-798 Warszawa Iwona Grelka 226496602 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka" Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka" ul. Osiecka 28/32 04-173 Warszawa Danuta Czarnecka 226104316 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury ul. Żytnia 40 01-198 Warszawa Daniela Bartosiak 226320108 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 168 im. Wiktora Gomulickiego Zespół Szkół nr 84 ul. Zwycięzców 44 03-938 Warszawa Anna Tkaczyk 226176328 przeglądaj
Wilanów Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego Zespół Szkół nr 123 ul. Uprawna 9/17 02-967 Warszawa Katarzyna Potrzebowska 228429989 przeglądaj
Wesoła Szkoła Podstawowa nr 171 im. Stanisława Staszica Szkoła Podstawowa nr 171 im. Stanisława Staszica ul. Armii Krajowej (Wesoła) 39 05-075 Warszawa Bogumiła Banasiak-Kowalik 227739052 przeglądaj
Wesoła Szkoła Podstawowa nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej Zespół Szkół nr 94 ul. Krótka (Wesoła) 1 05-075 Warszawa Iwona Wróbel 227734204 przeglądaj
Wesoła Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich Trakt Brzeski (Wesoła) 18 05-077 Warszawa Lidia Chmielewska 227733925 przeglądaj
Wesoła Szkoła Podstawowa nr 174 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki Szkoła Podstawowa nr 174 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki Plac Wojska Polskiego (Wesoła) 28 05-075 Warszawa Paweł Krajewski 227734003 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny ul. Trzech Budrysów 32 02-381 Warszawa Jolanta Zan-Szantroch 228222005 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 31 03-982 Warszawa Ewa Żochowska 226135878 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza ul. Leopolda Staffa 21 01-884 Warszawa Renata Sobczak 228340387 przeglądaj
Rembertów Szkoła Podstawowa nr 189 im. Marszałka Piłsudskiego z Oddziałami Integracyjnymi Zespół Szkół nr 76 ul. Dwóch Mieczy 5 04-491 Warszawa Anna Posmyk 226119566 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego ul. Zwierzyniecka 10 00-719 Warszawa Barbara Dąbrowska 228412136 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego Szkoła Podstawowa nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego ul. Bokserska 30 02-682 Warszawa Iwona Zawadzka 228432168 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia I Zespół Szkół nr 115 ul. Króla Maciusia 5 04-526 Warszawa Agata Kołodziejczyk 228121867 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich ul. Jana Bytnara "Rudego" 19 02-645 Warszawa Katarzyna Kołodziejczak 228449685 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 203 Szkoła Podstawowa nr 203 ul. ks. Ignacego Skorupki 8 00-546 Warszawa Anna Oskroba 226213291 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich Zespół Szkół nr 70 ul. Bajkowa 17/21 04-855 Warszawa Monika Prochot 226157343 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego ul. Spartańska 4 02-637 Warszawa Julita Paskudzka 228486888 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 209 im Hanki Ordonówny Szkoła Podstawowa nr 209 im Hanki Ordonówny Aleja Władysława Reymonta 25 01-840 Warszawa Jolanta Krzak 226635569 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka ul. Karmelicka 13 00-163 Warszawa Marzena Tomaszewska 228310338 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka ul. Nowy Świat 21a 00-029 Warszawa Ewa Grużewska-Kwiecień 228261747 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej ul. Czarnomorska 3 02-758 Warszawa Ewa Rozwadowska 228422287 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego ul. Kwatery Głównej 13 04-294 Warszawa Małgorzata Rydzewska 226106779 przeglądaj
Rembertów Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie ul. Ignacego Paderewskiego 45 04-450 Warszawa Halina Sawicka 226119433 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 218 im. Michała Kajki Szkoła Podstawowa nr 218 im. Michała Kajki ul. Michała Kajki 80/82 04-621 Warszawa Ewa Skiba 228120393 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego Aleja Jana Pawła II 26a 00-133 Warszawa Bożena Olszewska 226202936 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 221 Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Szkoła Podstawowa nr 221 Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej ul. Ogrodowa 42/44 00-876 Warszawa Beata Urbanek-Żywica 226201740 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy ul. Esperanto 7a 01-049 Warszawa Ewa Chłosta 228381994 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 224 dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 ul. Mińska 1/5 03-806 Warszawa Beata Giziewicz 228187021 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego ul. Jana Brożka 15 01-451 Warszawa Elżbieta Krużyńska 228361474 przeglądaj
Włochy Szkoła Podstawowa nr 227 im. kpt. Lucyny Hertz Szkoła Podstawowa nr 227 im. kpt. Lucyny Hertz ul. Astronautów 17 02-154 Warszawa Barbara Drozd 228460381 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego ul. Wawelska 48 02-067 Warszawa Alicja Jabłońska 228250938 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 231 im. Gen. Mariusza Zaruskiego Szkoła Podstawowa nr 231 im. Gen. Mariusza Zaruskiego ul. Juranda ze Spychowa 10 03-257 Warszawa Wanda Szczepańska 228110748 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima ul. Esperanto 5 01-049 Warszawa Hanna Krupa 228381683 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 ul. Elekcyjna 21/23 01-128 Warszawa Magdalena Księżopolska 228364764 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa ul. Redutowa 37 01-106 Warszawa Małgorzata Jarosik 228367942 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 246 im. I Warszawskiej Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki Szkoła Podstawowa nr 246 im. I Warszawskiej Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki ul. Białowieska 22 04-063 Warszawa Anastazja Orzechowska 228102301 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Grzybowska 35 00-855 Warszawa Tomasz Ziewiec 226203915 przeglądaj
Rembertów Szkoła Podstawowa nr 254 im. Generała Franciszka Żymirskiego Zespół Szkół nr 74 ul. Niepołomicka 26 04-256 Warszawa Lidia Krupa 228798018 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida ul. Kamionkowska 36/44 03-805 Warszawa Małgorzata Wiaderna 228107367 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego Szkoła Podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego ul. Podróżnicza 11 03-111 Warszawa Beata Pergałowska 228112440 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego ul. Bertolta Brechta 8 03-472 Warszawa Jadwiga Buler 226192385 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 26 im. Mirosława Biernackiego Szkoła Podstawowa nr 26 im. Mirosława Biernackiego ul. Miedziana 8 00-814 Warszawa Paweł Prusik 226204502 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa Barbara Rosz 228416097 przeglądaj
Wilanów Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego Zespół Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego ul. Wiertnicza 26 02-952 Warszawa Ewelina Jankowska 228422433 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich Zespół Szkół nr 52 ul. Szegedyńska 11 01-957 Warszawa Jan Orłowski 228345423 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral ul. Walentego Skorochód-Majewskiego 17 02-104 Warszawa Krzysztof Grochowski 228232438 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego ul. Braci Załuskich 1 01-773 Warszawa Marek Zakrzewski 226634849 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada ul. Niegocińska 2 02-698 Warszawa Marek Hampel 228432611 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr. Aleksandra Landy Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr. Aleksandra Landy ul. Józefa Balcerzaka 1 01-944 Warszawa Maria Giza 228346474 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 275 z Oddziałami Integracyjnymi im. Artura Oppmana Szkoła Podstawowa nr 275 z Oddziałami Integracyjnymi im. Artura Oppmana ul. św. Hieronima 2 03-243 Warszawa Jolanta Saczuk 228111144 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej ul. Suwalska 29 03-252 Warszawa Maria Głowacka 228114940 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK "GUSTAW" I "HARNAŚ" Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK "GUSTAW" I "HARNAŚ" ul. Cyrklowa 1 04-044 Warszawa Zofia Filip 228103544 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego ul. Gościeradowska 18/20 03-535 Warszawa Bożena Wrzosek 226796533 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera ul. Turmoncka 20 03-254 Warszawa Beata Perkowska 228114055 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza ul. Władysława Broniewskiego 99a 01-876 Warszawa Małgorzata Staniszewska 226636773 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego Szkoła Podstawowa nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego ul. Fabryczna 19 00-446 Warszawa Daria Postek 226287992 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego ul. Jana Kochanowskiego 8 01-864 Warszawa Barbara Warda 226331377 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza ul. Krakusa 2 03-390 Warszawa Alicja Marciniak 228113682 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 3 im. Dzieci Powstania Warszawskiego Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ul. Gościniec 53 00-704 Warszawa Halina Malik 228414326 przeglądaj
Wilanów Szkoła Podstawowa nr 300 im. Wandy Rutkiewicz Zespół Szkół nr 2 im. Wandy Rutkiewicz ul. Gubinowska 28/30 02-956 Warszawa Anna Jaczewska 228429360 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina ul. Koncertowa 8 02-787 Warszawa Małgorzata Kwiatkowska 226437123 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 306 im. Ks. Jana Twardowskiego Szkoła Podstawowa nr 306 im. Ks. Jana Twardowskiego ul. Tkaczy 27 01-346 Warszawa Marzena Mańkowska 226647313 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego ul. Barcelońska 8 02-762 Warszawa Teresa Szewczyk 228424261 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Zespół Szkół nr 43 ul. Kobiałka 49 03-044 Warszawa Bożena Smoczyńska 227417048 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny ul. Hawajska 7 02-776 Warszawa Jacek Strzyżewski 226412488 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny ul. Władysława Umińskiego 12 03-984 Warszawa Ewa Adamska 226711166 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców ul. Jana Cybisa 1 02-784 Warszawa Alicja Patalas 226412677 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi ul. Porajów 3 03-188 Warszawa Iwona Turowska 228114007 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 ul. Stanisława Szobera 1/3 Warszawa Iwona Kaczmarczyk 226657275 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 ul. Stanisława Szobera 1 01-318 Warszawa Iwona Kaczmarczyk 226657275 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann ul. Związku Walki Młodych 10 02-786 Warszawa Izabela Konwerska-Barciak 226434514 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca ul. Józefa Lewartowskiego 2 00-190 Warszawa Anna Walczak 228310823 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 321 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 ul. ppłk. Wacława Szadkowskiego 3 Warszawa Małgorzata Zarzycka 228363978 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 321 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 ul. ppłk. Wacława Szadkowskiego 3 01-493 Warszawa Małgorzata Zarzycka 228363978 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy ul. Edwarda Dembowskiego 9 02-784 Warszawa Tomasz Górski 226417120 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków ul. Ludwika Hirszfelda 11 02-776 Warszawa Wioletta Krzyżanowska 226416356 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju ul. Cieszyńska 8 02-716 Warszawa Beata Chudzyńska 228437346 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego" Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego" ul. Witolda Małcużyńskiego 4 02-793 Warszawa Lucyna Bieniasz-Ząbek 228591720 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 34 im. Stanisława Dubois Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 ul. Leona Kruczkowskiego 12b 00-380 Warszawa Joanna Bogdańska 228278725 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego ul. Eugeniusza Lokajskiego 3 02-793 Warszawa Małgorzata Osiecka 226494970 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 350 Zespół Szkół nr 48 im. Armii Krajowej ul. Karola Irzykowskiego 1a 01-317 Warszawa Rafał Lisowski 226646193 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 351 Zespół Szkół nr 122 ul. Jana Olbrachta 48/56 01-111 Warszawa Małgorzata Kuna 228366418 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 352 Zespół Szkół nr 124 ul. Josepha Conrada 6 01-922 Warszawa Monika Grabowska 226697581 przeglądaj
Wesoła Szkoła Podstawowa nr 353 Szkoła Podstawowa nr 353 ul. Cieplarniana (Wesoła) 23 05-077 Warszawa Katarzyna Głusek-Wojciechowicz 222036255 przeglądaj
Ursus Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego ul. Walerego Sławka 9 02-495 Warszawa Ewa Gerełło 226626780 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 40 im. Andrzeja Grubby Zespół Szkół nr 68 ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa Ewa Soszyńska 226285018 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica Zespół Szkół nr 69 ul. Drewniana 8 00-345 Warszawa Ewa Furmańska 228278728 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. I. Gałczyńskiego Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. I. Gałczyńskiego ul. Balkonowa 4 03-329 Warszawa Anna Nadolska-Buczyńska 228115843 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego ul. Wałbrzyska 5 02-739 Warszawa Teresa Konstanciak 228430853 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika Zespół Szkół nr 60 ul. Stefanii Sempołowskiej 4 00-574 Warszawa Justyna Nowaczek 226292515 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi Zespół Szkół nr 45 ul. Jagiellońska 7 03-721 Warszawa Bożena Ragus 226191468 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego Alka Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego Alka ul. Samarytanka 11a 03-592 Warszawa Ewa Gałązka 226791445 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. Mariusza Zaruskiego Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. Mariusza Zaruskiego ul. Rudzka 6 01-689 Warszawa Jacek Grzybowski 228336565 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego ul. Mieszka I 7 03-886 Warszawa Danuta Jeziorkowska 226790343 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego ul. Zbaraska 3 04-014 Warszawa Izabela Pielat-Świerczyńska 228102882 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego ul. Płocka 30 01-148 Warszawa Katarzyna Kupiec 226323746 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana ul. Mścisławska 1 01-647 Warszawa Ewa Kozłowska 228335836 przeglądaj
Włochy Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego ul. Przepiórki 16/18 02-407 Warszawa Marzena Pilińska 228635946 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 69 Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Wiktorska 73 02-582 Warszawa Agnieszka Powęska 228443303 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino ul. Juliana Bruna 11 02-594 Warszawa Małgorzata Mazur 228253942 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa ul. Ludwika Michała Paca 44 04-386 Warszawa Dorota Binda 228102869 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej ul. Niecała 14 00-098 Warszawa Małgorzata Furmanek 228274006 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych Zespół Szkół nr 111 ul. Poezji 5 04-994 Warszawa Maria Maciak 228729271 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk ul. Samogłoska 9 01-980 Warszawa Marzenna Narojek 228340992 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej ul. Aspekt 48 01-904 Warszawa Beata Sinicyn 226697937 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego ul. Puszczyka 6 02-777 Warszawa Marzena Dąbrowska 226436026 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego ul. Radzymińska 227 03-611 Warszawa Zofia Rostek 226797895 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza ul. Ludwika Narbutta 14 02-541 Warszawa Marcin Jarkiewicz 228495682 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 86 im. Bronisława Czecha Zespół Szkół nr 116 ul. Koryncka 33 04-686 Warszawa Tomasz Wierzbicki 228120128 przeglądaj
Włochy Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza ul. Radarowa 4b 02-137 Warszawa Renata Siergiej 228460932 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy ul. Przasnyska 18a 01-756 Warszawa Magdalena Rupniewska 226339717 przeglądaj
Włochy Szkoła Podstawowa nr 94 im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Szkoła Podstawowa nr 94 im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego ul. Cietrzewia 22a 02-492 Warszawa Małgorzata Krasowska 228637312 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej ul. Sarabandy 16/22 02-868 Warszawa Joanna Parfianowicz 226448587 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego ul. Spiska 1 02-302 Warszawa Barbara Marszałek 228220920 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery ul. Artura Grottgera 22 00-785 Warszawa Mariola Jakowicka 228410173 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 106 w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka" Aleja Dzieci Polskich 20 04-736 Warszawa Grażyna Michalczuk 228151126 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 111 Zespół Szkół Specjalnych nr 99 im. Stefana Starzyńskiego ul. Różana 22/24 02-569 Warszawa Leokadia Ogonowska 228450571 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 123 Zespół Szkół Specjalnych nr 100 ul. Stefana Czarnieckiego 49 01-548 Warszawa Jadwiga Boguszewska 228392252 przeglądaj
Rembertów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 131 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 ul. Strażacka 57 04-462 Warszawa Monika Zdrzyłowska 226735094 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 137 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. dr Grzegorza Maja ul. Patriotów 90 04-844 Warszawa Renata Chwedoruk 228729297 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 ul. Karolkowa 56 01-193 Warszawa Stefan Podmokły 226322386 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 155 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 9 ul. Jana Chryzostoma Paska 10 01-640 Warszawa Elżbieta Darka 228332205 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 167 Zespół Szkół Specjalnych nr 108 ul. św. Bonifacego 81 02-945 Warszawa Maria Puchała 226515249 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177 Zespół Szkół Specjalnych nr 92 ul. Szczęśliwicka 45/47 02-353 Warszawa Elżbieta Nowakowska 228220642 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 179 Zespół Szkół Specjalnych nr 102 ul. Przedwiośnie 1 04-748 Warszawa Jolanta Marszycka-Suchecka 226130638 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 196 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących nr 15 im. Ottona Lipkowskiego ul. Zakroczymska 6 00-225 Warszawa Małgorzata Jastrzębska 228313200 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 201 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 4 ul. Dolna 19 00-773 Warszawa Mariusz Sztyk 228412534 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 213 im. Ireny Sendlerowej Zespół Szkół Specjalnych nr 63 ul. Elektoralna 12/14 00-139 Warszawa Celina Maszke-Kaczorek 226203931 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 22 Zespół Szkół Specjalnych nr 94 w Instytucie Reumatologicznym ul. Spartańska 1 02-637 Warszawa Anna Jackiewicz 228494739 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 Zespół Szkół Specjalnych nr 91 ul. Weterynaryjna 3 03-838 Warszawa Beata Domańska 228100782 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 243 im. Eunice Kennedy Shriver Zespół Szkół Specjalnych nr 85 ul. Elektoralna 12/14 00-139 Warszawa Agnieszka Tymińska 226205772 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 244 Zespół Szkół Specjalnych nr 95 ul. Hafciarska 80/86 04-725 Warszawa Jolanta Oknińska 228126045 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 251 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska 5 02-638 Warszawa Jolanta Krzepicka 228485530 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 282 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. dr. Jana Bogdanowicza Zespół Szkół Specjalnych nr 86 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. dr Jana Bogdanowicza ul. Niekłańska 4/24 03-924 Warszawa Alicja Kott 225098256 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa Specjalna nr 283 Zespół Szkół Specjalnych nr 104 w Instytucie Matki i Dziecka ul. Marcina Kasprzaka 17A 01-211 Warszawa Agnieszka Żebrowska 223277365 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 287 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym Zespół Szkół Specjalnych nr 87 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym ul. Marszałkowska 24 00-576 Warszawa Anna Woźnica 225227331 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 291 Zespół Szkół Specjalnych nr 107 ul. Henryka Dembińskiego 1 01-644 Warszawa Daniel Kamiński 223530109 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 294 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii Zespół Szkół Specjalnych nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii ul. Jana III Sobieskiego 9 02-957 Warszawa Hanna Męcik-Płaza 224582628 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 302 w Ośrodku Terapii Dziecka w Środowisku Szkoła Podstawowa Specjalna nr 302 w Ośrodku Terapii Dziecka w Środowisku ul. Jana III Sobieskiego 93 00-763 Warszawa Ewa Bąk 228413561 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa Specjalna nr 327 im. dr Anny Lechowicz Zespół Szkół Specjalnych nr 109 ul. Białobrzeska 44 02-325 Warszawa Małgorzata Dońska-Olszko 226590561 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa Specjalna nr 331 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 ul. Jana Brożka 26 01-451 Warszawa Sławomir Kubicz 228367873 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa Specjalna nr 346 w Szpitalu Bielańskim im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Zespół Szkół Specjalnych nr 93 w Szpitalu Bielańskim im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej ul. Cegłowska 80 01-809 Warszawa Anna Prokopowicz 225690449 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa Specjalna nr 347 Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta 16 01-842 Warszawa Małgorzata Gontarek 228348684 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 348 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 7 ul. Osowska 81 04-351 Warszawa Robert Lisewski 225169820 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 349 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 8 ul. Podmokła 4 04-819 Warszawa Marzena Wolska 226152750 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 39 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 3 "Dom na Trakcie" im. prof. dr Stanisława Jedlewskiego Trakt Lubelski 40 04-870 Warszawa Małgorzata Jaroń 228729367 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5 Zespół Szkół Specjalnych nr 90 ul. Augustyna Kordeckiego 54 04-330 Warszawa Danuta Wodyk-Wyczółkowska 226103421 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 51 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej ul. Koźmińska 7 00-448 Warszawa Beata Kotowska 226291610 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa Specjalna nr 56 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym - Filii Zespół Szkół Specjalnych nr 103 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym - Filii ul. Działdowska 1 01-184 Warszawa Ewa Reszczyńska 224523294 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa Specjalna nr 6 Zespół Szkół Specjalnych nr 97 ul. Tarchomińska 4 03-746 Warszawa Ewa Grzelak 226190505 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99 Zespół Szkół Specjalnych nr 98 ul. Bartnicza 2 03-358 Warszawa Anna Zygan-Kijewicz 228110306 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna z Oddziałami Przedszkolnymi nr 226 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 00-499 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Sportowa nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego Zespół Szkół Sportowych nr 58 ul. Piaseczyńska 114/116 00-765 Warszawa Halina Hajnosz 228416681 przeglądaj
Ursus Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 10 02-495 Warszawa Aldona Kalińska 226626405 przeglądaj
Ursus Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 80 ul. Orłów Piastowskich 47 02-496 Warszawa Magdalena Grabska 226674654 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 206 im. Władysława Reymonta Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 ul. Bartnicza 2 03-358 Warszawa Małgorzata Kober 228111820 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 214 im. Stanisława Skrypija Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 56 ul. Antoniego Fontany 1 01-835 Warszawa Ewa Rumińska 228346568 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" ul. Wolna 36/38 04-908 Warszawa Bogumiła Rudnicka 228729318 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej ul. Jana Kasprowicza 107 01-823 Warszawa Małgorzata Zielińska 228342678 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" ul. Wrzeciono 9 01-951 Warszawa Katarzyna Słyczko-Jarmołowicz 228341249 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego ul. Gorlicka 3 02-130 Warszawa Maria Sawosz 226583430 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r. ul. Kawęczyńska 2 03-772 Warszawa Małgorzata Ryder 226195382 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Gen. Zygmunta Berlinga Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 ul. Brygadzistów 18 01-384 Warszawa Krystyna Ożyńska 226649246 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Christiana Andersena Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Christiana Andersena ul. Leonida Teligi 3 02-777 Warszawa Renata Podolecka 226415238 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania ul. Mandarynki 1 02-796 Warszawa Joanna Skopińska 226487929 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej ul. Oławska 3 01-494 Warszawa Krystyna Gawrjołek 226386128 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera ul. Strumykowa 21a 03-138 Warszawa Maria Marciniak-Małetka 226765380 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty ul. Stefana Kopcińskiego 7 02-777 Warszawa Tomasz Zając 226438454 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego ul. Erazma z Zakroczymia 15 03-185 Warszawa Danuta Nowakowska 226149030 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 Zespół Szkół nr 112 ul. Otwocka 3 03-759 Warszawa Wojciech Nasiłowski 226190266 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 im. Juliana Przybosia Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 im. Juliana Przybosia ul. Białobrzeska 27 02-340 Warszawa Dorota Głowacz 228222736 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana ul. Or-Ota 5 01-507 Warszawa Elżbieta Rządkowska 228394814 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego ul. Białostocka 10/18 03-741 Warszawa Bożena Ćwiklińska 226195501 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II ul. Górczewska 201 01-459 Warszawa Beata Ciesielska-Pocialik 226640699 przeglądaj
Włochy Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 PP AK "Garłuch" Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 PP AK "Garłuch" ul. Malownicza 31 02-272 Warszawa Iwona Krupińska 228460931 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Policealna nr 1 Zespół Szkół nr 21 ul. Saska 78 03-914 Warszawa Marek Kupiecki 226173374 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 11 Zespół Szkół Odzieżowych Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 ul. Kazimierzowska 60 02-573 Warszawa Magdalena Jarosińska 228496218 przeglądaj
Ochota Szkoła Policealna nr 12 Zespół Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego ul. Szczęśliwicka 46 02-353 Warszawa Jerzy Tulik 228231436 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 13 Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1 ul. Krasnołęcka 3 00-734 Warszawa Bogusława Pieńkowska 228404896 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 15 Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa Anna Bernaciak 228485386 przeglądaj
Ochota Szkoła Policealna nr 16 Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. Kolejówka ul. Szczęśliwicka 56 02-353 Warszawa Zbigniew Chałas 228223252 przeglądaj
Ochota Szkoła Policealna nr 17 Zespół Szkół nr 26 ul. Urbanistów 3 02-397 Warszawa Bożena Wróblewska 228222031 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Policealna nr 18 Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej Aleja Stanów Zjednoczonych 24 03-964 Warszawa Anna Michałowska 228713576 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Policealna nr 20 Zespół Szkół nr 14 ul. Józefa Szanajcy 5 03-481 Warszawa Małgorzata Augustowska 226194713 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Policealna nr 21 Zespół Szkół nr 33 ul. Targowa 86 03-448 Warszawa Marek Tomasiewicz 226193486 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Policealna nr 22 im. Stanisława Noakowskiego Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego ul. Przyrynek 9 00-219 Warszawa Jolanta Pindelska 228310696 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Policealna nr 23 Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Stawki 14 00-178 Warszawa Izabela Grzegrzółka 228315261 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Policealna nr 25 Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego ul. Poznańska 6/8 00-680 Warszawa Jolanta Litniewska 226285628 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna nr 26 Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych ul. Ogrodowa 16 00-896 Warszawa Mirosława Popek 226204580 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna nr 27 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 Aleja Jana Pawła II 69 01-038 Warszawa Tadeusz Wojciechowski 228380461 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna nr 28 dla Dorosłych Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych ul. Ogrodowa 16 00-896 Warszawa Mirosława Popek 226204580 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Policealna nr 3 dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 ul. Stanisława Noakowskiego 6 00-666 Warszawa Ewa Ałasa 228256915 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna nr 30 Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka ul. Marcina Kasprzaka 19/21 01-211 Warszawa Renata Bublewicz 226320211 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Policealna nr 31 Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Halina Szczur 228391223 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Policealna nr 32 dla Dorosłych Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Halina Szczur 228391223 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Policealna nr 33 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Włościańska 35 01-710 Warszawa Alicja Stańczyk 226633038 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Policealna nr 34 Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego ul. Alojzego Felińskiego 13 01-513 Warszawa Maria Witomska-Rynkowska 228390041 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Policealna nr 35 dla Dorosłych Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego ul. Alojzego Felińskiego 13 01-513 Warszawa Maria Witomska-Rynkowska 228390041 przeglądaj
Targówek Szkoła Policealna nr 36 Zespół Szkół nr 34 im. Mieszka I ul. Mieszka I 7 03-886 Warszawa Mieczysław Pietrucha 227442415 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Policealna nr 37 dla Dorosłych Zespół Szkół nr 23 ul. Górnośląska 31 00-432 Warszawa Barbara Krakós 226211350 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Policealna nr 39 Zespół Szkół nr 28 ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Luiza Tkacz 228443634 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Policealna nr 4 Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 ul. Stawki 10 00-193 Warszawa Dorota Lipińska 228311683 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Policealna nr 42 dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 ul. Mińska 1/5 03-806 Warszawa Beata Giziewicz 228187021 przeglądaj
Targówek Szkoła Policealna nr 45 dla Dorosłych Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego ul. św. Jacka Odrowąża 75 03-310 Warszawa Jolanta Malinowska-Bednarska 228110113 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna nr 48 dla Dorosłych Zespół Szkół nr 24 im. prof. Stefana Bryły ul. Księcia Janusza 45/47 01-452 Warszawa Teresa Lesiak 228361771 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 49 dla Dorosłych Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa Sławomir Kasprzak 226464499 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 5 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa Sławomir Kasprzak 226464499 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 50 dla Dorosłych Zespół Szkół Odzieżowych Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 ul. Kazimierzowska 60 02-573 Warszawa Magdalena Jarosińska 228496218 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 51 dla Dorosłych Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa Anna Bernaciak 228485386 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 52 dla Dorosłych Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1 ul. Krasnołęcka 3 00-734 Warszawa Bogusława Pieńkowska 228404896 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Policealna nr 53 dla Dorosłych Zespół Szkół nr 11 im. Władysława Grabskiego ul. Ratuszowa 13 03-450 Warszawa Jan Grądzki 226199491 przeglądaj
Bielany Szkoła Policealna nr 6 Zespół Szkół nr 18 ul. Stefana Żeromskiego 81 01-882 Warszawa Elżbieta Królak 228347201 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna nr 7 Zespół Szkół Fototechnicznych ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa Grażyna Dobrzyńska-Klepacz 228387091 przeglądaj
Mokotów Szkoła Policealna nr 9 Zespół Szkół nr 3 im. 2 Armii Wojska Polskiego ul. Fryderyka Joliot-Curie 13 02-646 Warszawa Ewa Bielecka 228446663 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna Specjalna nr 40 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa Elżbieta Opara-Zawistowska 226242891 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 1 Zespół Szkół Specjalnych nr 105 im. Kazimierza Kirejczyka ul. Długa 9 00-238 Warszawa Wioleta Kacprzak 228311855 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 2 Zespół Szkół Specjalnych nr 38 ul. Namysłowska 10 03-455 Warszawa Ewa Mielczarska-Syskowska 226197234 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 3 Zespół Szkół Specjalnych nr 89 ul. Skaryszewska 8 03-802 Warszawa Małgorzata Rosa 226190080 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 4 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 00-499 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 5 im. Eunice Kennedy Shriver Zespół Szkół Specjalnych nr 85 ul. Elektoralna 12/14 00-139 Warszawa Agnieszka Tymińska 226205772 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 6 Zespół Szkół Specjalnych nr 90 ul. Augustyna Kordeckiego 54 04-330 Warszawa Danuta Wodyk-Wyczółkowska 226103421 przeglądaj
Mokotów Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 7 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska 5 02-638 Warszawa Jolanta Krzepicka 228485530 przeglądaj
Wawer Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 8 Zespół Szkół Specjalnych nr 102 ul. Przedwiośnie 1 04-748 Warszawa Jolanta Marszycka-Suchecka 226130638 przeglądaj
Śródmieście Technikum Architektoniczno-Budowlane im. Stanisława Noakowskiego Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego ul. Przyrynek 9 00-219 Warszawa Jolanta Pindelska 228310696 przeglądaj
Śródmieście Technikum Budowlane nr 1 im. Zdzisława Mączeńskiego Zespół Szkół nr 23 ul. Górnośląska 31 00-432 Warszawa Barbara Krakós 226211350 przeglądaj
Wola Technikum Budowlane nr 22 dla Dorosłych Zespół Szkół nr 24 im. prof. Stefana Bryły ul. Księcia Janusza 45/47 01-452 Warszawa Teresa Lesiak 228361771 przeglądaj
Wola Technikum Budowlane nr 5 im. prof. Stefana Bryły Zespół Szkół nr 24 im. prof. Stefana Bryły ul. Księcia Janusza 45/47 01-452 Warszawa Teresa Lesiak 228361771 przeglądaj
Śródmieście Technikum Ekonomiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 ul. Stawki 10 00-193 Warszawa Dorota Lipińska 228311168 przeglądaj
Bielany Technikum Ekonomiczne nr 5 Zespół Szkół nr 35 im. Zofii Jaroszewicz Kasi ul. Stefana Żeromskiego 22/28 01-831 Warszawa Sławomir Sawicki 228343264 przeglądaj
Mokotów Technikum Ekonomiczne nr 8 Zespół Szkół nr 3 im. 2 Armii Wojska Polskiego ul. Fryderyka Joliot-Curie 13 02-646 Warszawa Ewa Bielecka 228446663 przeglądaj
Wola Technikum Elektroniczne nr 1 Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka ul. Marcina Kasprzaka 19/21 01-211 Warszawa Renata Bublewicz 226320211 przeglądaj
Żoliborz Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel" Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Halina Szczur 228391223 przeglądaj
Żoliborz Technikum Elektryczne nr 2 im. Synów Pułku Zespół Szkół nr 28 ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Luiza Tkacz 228443634 przeglądaj
Śródmieście Technikum Elektryczno-Elektroniczne nr 1 Zespół Szkół nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego ul. Emiliana Konopczyńskiego 4 00-335 Warszawa Jerzy Jerzak 228264380 przeglądaj
Wola Technikum Fototechniczne Zespół Szkół Fototechnicznych ul. Spokojna 13 01-044 Warszawa Grażyna Dobrzyńska-Klepacz 228387091 przeglądaj
Śródmieście Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie nr 1 Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego ul. Poznańska 6/8 00-680 Warszawa Jolanta Litniewska 226285628 przeglądaj
Praga Południe Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie nr 2 im. prof. Stanisława Bergera Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich ul. Majdańska 30/36 04-110 Warszawa Anna Chylińska 228100489 przeglądaj
Praga Północ Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe im. prof. dr Stanisława Kluźniaka Zespół Szkół nr 14 ul. Józefa Szanajcy 5 03-481 Warszawa Małgorzata Augustowska 226194713 przeglądaj
Mokotów Technikum Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomiczne nr 21 Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1 ul. Krasnołęcka 3 00-734 Warszawa Bogusława Pieńkowska 228404896 przeglądaj
Bielany Technikum Księgarskie im. Stefana Żeromskiego Zespół Szkół nr 18 ul. Stefana Żeromskiego 81 01-882 Warszawa Elżbieta Królak 228347201 przeglądaj
Praga Północ Technikum Mechaniczne nr 5 im. Stefana Starzyńskiego Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego ul. Objazdowa 3 03-771 Warszawa Beata Doroś-Woźniak 226194540 przeglądaj
Żoliborz Technikum Mechaniczne nr 7 im. Jana Kilińskiego Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego ul. Alojzego Felińskiego 13 01-513 Warszawa Maria Witomska-Rynkowska 228390041 przeglądaj
Mokotów Technikum Mechatroniczne nr 1 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa Sławomir Kasprzak 226464499 przeglądaj
Ochota Technikum nr 10 Zespół Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego ul. Szczęśliwicka 46 02-353 Warszawa Jerzy Tulik 228231436 przeglądaj
Targówek Technikum nr 11 Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego ul. św. Jacka Odrowąża 75 03-310 Warszawa Jolanta Malinowska-Bednarska 228110113 przeglądaj
Praga Południe Technikum nr 12 Zespół Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich ul. Siennicka 15 04-395 Warszawa Barbara Mierzwa 228103459 przeglądaj
Śródmieście Technikum nr 16 dla Dorosłych Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 ul. Stawki 10 00-193 Warszawa Dorota Lipińska 228311683 przeglądaj
Praga Południe Technikum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego ul. Szczawnicka 1 04-089 Warszawa Jan Pilczuk 228105423 przeglądaj
Praga Północ Technikum nr 20 Zespół Szkół nr 11 im. Władysława Grabskiego ul. Ratuszowa 13 03-450 Warszawa Jan Grądzki 226199491 przeglądaj
Wola Technikum nr 23 im. Fryderyka Skarbka Zespół Szkół nr 32 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Ożarowska 71 01-408 Warszawa Małgorzata Dzido 228364062 przeglądaj
Ochota Technikum nr 24 Zespół Szkół nr 26 ul. Urbanistów 3 02-397 Warszawa Bożena Wróblewska 228222031 przeglądaj
Bielany Technikum nr 25 im. Stanisława Staszica Zespół Szkół nr 10 im. Stanisława Staszica ul. Włodzimierza Perzyńskiego 10 01-883 Warszawa Ewa Gumieniak 228332868 przeglądaj
Wola Technikum nr 26 Zespół Szkół im. Michała Konarskiego ul. Okopowa 55a 01-043 Warszawa Małgorzata Pruszyńska 228386063 przeglądaj
Praga Południe Technikum nr 27 im. prof. Józefa Zawadzkiego Zespół Szkół nr 21 ul. Saska 78 03-914 Warszawa Marek Kupiecki 226173374 przeglądaj
Wola Technikum nr 29 Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych ul. Ogrodowa 16 00-896 Warszawa Mirosława Popek 226205051 przeglądaj
Wola Technikum nr 3 im. Ludwika Krzywickiego Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego ul. Chłodna 36/46 00-872 Warszawa Paweł Mirecki 226209344 przeglądaj
Targówek Technikum nr 30 Zespół Szkół nr 34 im. Mieszka I ul. Mieszka I 7 03-886 Warszawa Mieczysław Pietrucha 227442415 przeglądaj
Praga Północ Technikum nr 6 Zespół Szkół nr 33 ul. Targowa 86 03-448 Warszawa Marek Tomasiewicz 226193486 przeglądaj
Ochota Technikum nr 7 Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. Kolejówka ul. Szczęśliwicka 56 02-353 Warszawa Zbigniew Chałas 228223252 przeglądaj
Ursus Technikum nr 8 Zespół Szkół nr 42 ul. Dzieci Warszawy 42 02-495 Warszawa Katarzyna Konczewska 226626281 przeglądaj
Włochy Technikum nr 9 Lotnicze im. Bohaterów Narwiku Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku ul. Gładka 16 02-172 Warszawa Ryszard Szczepański 228460942 przeglądaj
Mokotów Technikum Odzieżowe i Fryzjerskie im. Marii Bratkowskiej Zespół Szkół Odzieżowych Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 ul. Kazimierzowska 60 02-573 Warszawa Magdalena Jarosińska 228496218 przeglądaj
Mokotów Technikum Ogrodnicze Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa Anna Bernaciak 228485386 przeglądaj
Śródmieście Technikum Poligraficzne Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Stawki 14 00-178 Warszawa Izabela Grzegrzółka 228315261 przeglądaj
Ochota Technikum Samochodowe nr 1 im. Romana Macieja Pijanowskiego Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 ul. Szczęśliwicka 56 00-682 Warszawa Ryszard Raczyński 228240545 przeglądaj
Wola Technikum Samochodowe nr 2 im. Czesława Orłowskiego Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 Aleja Jana Pawła II 69 01-038 Warszawa Tadeusz Wojciechowski 228380461 przeglądaj
Żoliborz Technikum Samochodowe nr 3 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Włościańska 35 01-710 Warszawa Alicja Stańczyk 226633038 przeglądaj
Śródmieście Technikum Specjalne nr 28 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 00-499 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Wola Technikum Specjalne nr 31 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa Elżbieta Opara-Zawistowska 226242891 przeglądaj
Praga Południe Technikum Spożywczo-Gastronomiczne im. Jana Pawła II Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych ul. Komorska 17/23 04-161 Warszawa Ewa Lada 226103588 przeglądaj
Śródmieście Technikum Uzupełniające nr 1 Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego ul. Poznańska 6/8 00-680 Warszawa Jolanta Litniewska 226285628 przeglądaj
Mokotów Technikum Uzupełniające nr 10 dla Dorosłych Zespół Szkół Odzieżowych Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 ul. Kazimierzowska 60 02-573 Warszawa Magdalena Jarosińska 228496218 przeglądaj
Mokotów Technikum Uzupełniające nr 21 Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa Anna Bernaciak 228485386 przeglądaj
Praga Północ Technikum Uzupełniające nr 23 Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego ul. Objazdowa 3 03-771 Warszawa Beata Doroś-Woźniak 226194540 przeglądaj
Żoliborz Technikum Uzupełniające nr 26 Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Halina Szczur 228391223 przeglądaj
Żoliborz Technikum Uzupełniające nr 27 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Włościańska 35 01-710 Warszawa Alicja Stańczyk 226633038 przeglądaj
Żoliborz Technikum Uzupełniające nr 29 dla Dorosłych Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Halina Szczur 228391223 przeglądaj
Mokotów Technikum Uzupełniające nr 30 dla Dorosłych Zespół Szkół nr 27 ul. Wincentego Rzymowskiego 38 02-697 Warszawa Artur Jeżewski 228436681 przeglądaj
Wola Technikum Uzupełniające Specjalne nr 30 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa Elżbieta Opara-Zawistowska 226242891 przeglądaj
Praga Południe Technikum Łączności im. prof. dr inż. Janusza Groszkowskiego Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej Aleja Stanów Zjednoczonych 24 03-964 Warszawa Anna Michałowska 228713576 przeglądaj
Śródmieście V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Józefa Poniatowskiego V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Józefa Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa Mirosław Sosnowski 228314804 przeglądaj
Wola V Ogród Jordanowski Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej ul. Jana Brożka 1a 01-442 Warszawa Urszula Ciołek 224991473 przeglądaj
Mokotów VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana Zespół Szkół nr 61 im. Tadeusza Reytana ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa Seweryn Szatkowski 228441368 przeglądaj
Śródmieście VI Liceum Profilowane Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 ul. Stawki 10 00-193 Warszawa Dorota Lipińska 228311683 przeglądaj
Ursus VI Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Zespół Szkół nr 42 ul. Dzieci Warszawy 42 02-495 Warszawa Katarzyna Konczewska 226626281 przeglądaj
Ochota VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa Agata Dowgird 228250553 przeglądaj
Bielany VII Liceum Profilowane Zespół Szkół nr 10 im. Stanisława Staszica ul. Włodzimierza Perzyńskiego 10 01-883 Warszawa Ewa Gumieniak 228332868 przeglądaj
Praga Północ VII Ogród Jordanowski VII Ogród Jordanowski ul. Namysłowska 21 03-455 Warszawa Halina Pałasińska 226198993 przeglądaj
Praga Północ VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Zespół Szkół nr 15 ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa Grażyna Filipiak 226192745 przeglądaj
Żoliborz VIII Liceum Profilowane Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. gen. Józefa Zajączka 7 01-518 Warszawa Halina Szczur 228391223 przeglądaj
Targówek VIII Ogród Jordanowski VIII Ogród Jordanowski ul. Suwalska 13 03-252 Warszawa Katarzyna Patrzyczna 228113988 przeglądaj
Śródmieście Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń ul. Stara 4 00-231 Warszawa Arkadiusz Walczak 226280179 przeglądaj
Mokotów X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Jana Pawła Woronicza 8 02-625 Warszawa Ewa Burzyk 228540910 przeglądaj
Wola XCII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi Zespół Szkół nr 32 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Ożarowska 71 01-408 Warszawa Małgorzata Dzido 228364062 przeglądaj
Bielany XCIV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka Zespół Szkół nr 55 im. gen. Stanisława Maczka ul. Gwiaździsta 35 01-651 Warszawa Anna Pawłowska 228330258 przeglądaj
Praga Południe XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta ul. Fundamentowa 38/42 04-036 Warszawa Bożena Gromadzka 226719927 przeglądaj
Praga Południe XCVI Liceum Ogólnokształcące im. A. Osieckiej Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej Aleja Stanów Zjednoczonych 24 03-964 Warszawa Anna Michałowska 228713576 przeglądaj
Praga Południe XCVII Liceum Ogólnokształcące im. Olimpijczyków Polskich Zespół Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich ul. Siennicka 15 04-395 Warszawa Barbara Mierzwa 228103459 przeglądaj
Śródmieście XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja Plac Stanisława Małachowskiego 1 00-064 Warszawa Arkadiusz Krużyński 228286315 przeglądaj
Wola XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza ul. Sienna 53 00-820 Warszawa Elżbieta Wysmołek 226208260 przeglądaj
Śródmieście XII Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Specjalne dla Dorosłych Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 00-499 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Targówek XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli ul. Oszmiańska 23/25 03-503 Warszawa Ewa Kotarska-Pogorzelska 226793862 przeglądaj
Praga Południe XIII Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 ul. Mińska 1/5 03-806 Warszawa