IX Multimedialny Ogólnopolski i V Międzynarodowy Przegląd Małych Form Parateatralnych „Smykolandia - Warszawa-Mokotów 2019”

opublikowany: wtorek, 11 grudnia, 2018 - 11:56
Smykolandia - Warszawa-Mokotów 2019
Zapraszamy do wzięcia udziału w Przeglądzie organizowanym przez Przedszkole Nr 317 „Smykolandia” w Warszawie.

W programie imprezy dla uczestników organizatorzy przewidują ciekawe nagrody i mnóstwo niespodzianek. Dodatkową atrakcją dla dzieci jest nocleg i posiłek  w Przedszkolu Nr 317 „Smykolandia” oraz wspólna zabawa  i integracja środowisk przedszkolnych.

Gala finałowa Przeglądu odbędzie się w Sali widowiskowej Domu Kultury Kadr  w Warszawie, finaliści będą mięli możliwość wystąpienia na pełnowymiarowej scenie przed liczącą ponad 200 osób widownią.

Przegląd organizowany jest pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Burmistrza Dzielnicy Mokotów.

Pliki do pobrania:

Microsoft Office document icon Regulamin Smykolandia 20192.92 MB